Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamień40

EXPANDER czy OPEN FINANCE

Polecane posty

Gość Kamień40

Jak w tytule, gdzie lepiej do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o pracę to ja zgłosiłabym się do obu firm. Chyba, że masz taką, sytuację, że do obu chcą Cię przyjąć, wtedy, jeżeli masz już doświadczenie w takiej pracy, lepiej wybrać open finance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stróż nocny z parkingu
W OBYDWU FIRMACH PRACA POLEGA NA ŚCIEMNIANIU I WSTAWIANIU KITÓW BARANOM.......................DORADCA FINANSOWY CZY JAKIŚ TAM UBEZPIECZENIOWY ALBO WOGÓLE ŻYCIOWY.........HAHA! POWIEM CI TAK; ZAKŁADAMY ,ŻE JESTEM MILIONEREM[ZA MARZENIA NIE KARAJĄ] MAM TROCHE TYCH MILIONIKÓW DOROBIŁEM SIĘ SAM CZY DOKOMBINOWAŁEM...........JAK WOLISZ ;POMYŚL CZY MAJĄC GŁOWE NA KARKU PRZYJDE SIĘ RADZIĆ KOGOŚ CO PRACUJE NA ETACIE I JEST OBKUTY TYLKO TEORIĄ !!!!! NIE JESTEM MILIONEREM ALE TEŻ NIE NARZEKAM[ STRÓŻEM TEŻ NIE JESTEM] ALE POWIEM CI TYLKO JEDNO TEGO TYPU DORADCĄ TO JA ŚMIEJE SIĘ W PYSK...................... REASUMUJĄC ;PONIEWAŻ TWOJĄ KLIJENTELĄ BĘDĄ BARANY I FUKSIARSTWO PRZYPADKOWE................. BIEŻ OBYDWIE TE FUCHY ALE NIE NASTAWIAJ SIĘ NA TO ,ŻE ZŁAPAŁAŚ BOSKIE STOPY I NIE WIĄŻ SOBIE Z TĄ ,,FILOZOFICZNĄ,, PRACĄ PERSPEKTYWY NA ŻYCIE ,BO PRACA TA TO JEST TYLKO,,PIERDZENIE TEORIĄ,, ALE I TO TEŻ JEST SZTUKA ABY WYJŚĆ NA PLUS. POZDRO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stróż nocny z parkingu
BIERZ A NIE BIEŻ PARDOMUŚ ..........ŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAA IDE SPAĆ BO JUZ DZIŚ JEST PO MNIE.......HEJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowo/inwestycyjny
Widać, że albo mało wiesz albo mało widziałeś. Więc prosze nie wypowiadaj się na jakiś temat jeśli nie masz pojęcia - bardzo irytują mnie tacy ludzie. Uważam, że jeśli pasjonuje Cie jakiś zawód to nie powinieneś go przekreślać i nazywać "pierdzeniem". Akurat tak się składa, że jestem doradcą i mam klientów, którzy obracają milionami i przychodzą do mnie po porady. Ciężką pracą zdobyli te pieniądze, wieloma wyrzeczeniami, których pewnie nawet byś nie zrozumiał i chcą przyjść do kogoś, kto odpowie im na pytanie "co mogę zrobić z moimi pieniedzmi? - już nie chce tyrać jak wół, więc niech teraz te pieniądze pracują". I nie nazywaj prosze doradców teoretykami, bo być może na początku drogi nie są to zamożni ludzie, jak w każdym zawodzie, ale w stosunkowo krótkim czasie stają się bardzo bogaci. Więc jeśli twierdzisz, że po 5 latach pracy zaraz po skończeniu studiów 2 mieszkania, działka nad morzem czarnym w bułgarii, bmw 645i, dwa motocykle oraz aktywa w akcjach i 3x wczasy do roku to tylko teoria i gdzie klienci polecają mnie jedni drugim bo wiedzą, że moja wiedza jest warta sporo pieniedzy to pochwal się sam swoim zarąbistym pomysłem na życie. Uważasz, że to takie proste? Gdyby dał ci ktoś milion to gwarantuje Ci, że bez wiedzy lub porad doradców finansowych, inwestycyjnych straciłbyś te pieniądze w rok. Reasumując, następnym razem zastanów się dwa razy zanim kogoś skrytykujesz. A co do odpowiedzi na pytanie czy OPEN czy EXPANDER? Open to większa kasa ale klientów trzeba szukać samemu, Expander troche pomaga, ale mniejsze prowizje. Ja generalnie wybralbym Opena. Staje sie coraz sielniejsza spółką. Bez wzgledu na to co wybierzesz i tak liczy sie to jak ty bedziesz wykonywac ten zawod. Znam wielu doradcow jednej i drugiej firmy i tu i tu mozna zarobic nawet 200 000 miesiecznie, a mozna i zero. wszystko zalezy od Ciebie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×