Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga,,,,

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość omehga,,,,

Spotykam sie z facetem nie dlugo i nie uwierzycie ale przyznal mi sie ze jest prawiczkiem. Ja myslalam ze juz ten gatunek wymarl a tu taka niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Ja mam 28 lat i to żaden szok dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
To tylko wynik naszej nieporadności w stosunku do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka!!!!!!
To nie możliwe żeby facet miał 30 lat i był prawiczkiem. Musi być jakiś odrażający, głupi żałosny, albo chory tak, że choroba sprawia,że jest szpetny i zygać się chce na jego widok. Uciekac od prawiczków gdzie pieprz rośnie, to nie są normalni ludzie!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Ja jestem całkiem normalny, mam ponadprzeciętne IQ, nie potrafię zabawiać kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka!!!!!!
Pierdol się debilko! To ty jesteś nienormalna, idź sobie dogodzić ogórkiem z Lidla kretynko zboczona, przebita w wieku 14 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miało być do racjonalistka!!!!
Kretynka z debilnym nickiem! Powinna mieć pseudo antyracjonalistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka łatwa
mój narzeczony stracił dziewictwo ze mną miał wtedy skończone 27 lat:) kocham go !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalny prawiczek
28lat i też prawiczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny tutaj
Ja mam 32 lata i też nigdy nie współżyłem z kobietą i jakoś nie mam zamiaru. Może kiedyś będę miał to będzie okazja. Ale nic na siłę, nie wiem czy mam do tego powołanie. Ja wierzę, że to się podoba Jezusowi i Matce Boskiej. I się można śmiać, wytykać palcami. Te paredziesiąt lat warto wytrzymać w czystości, aby żyć wiecznie u boku Pana Boga. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny tutaj
miało być "może kiedyś jak będę miał żonę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrywa na prawiczka? Albo mówi prawdę ale to dziwne. Głupio się przyznawać, że jest się prawiczkiem po 30 o ile nie jest się w środowisku oazowym. Ale oni też nie są święci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny tutaj
Mam prawo do swojego zdania czy nie? To co piszesz jakieś wulgaryzmy? Ja się nie czepiam jak ktoś to robi, więc takie osoby jak ja mają również prawo do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Głowacki
Ja jestem 31 letni prawiczek bez perspektyw zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaka
ja bym miała obawy jak z funkcjonalnością jego 'sprzętu'... :/ w tym wieku to faktycznie rzadko spotykane wśród męskiej populacji jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala diewczyna i madra
potrafi docenic prawiczka i nie uznaje to za jakas ulomnosc, jednakze czasy sa takie ze juz nastolaski posuwaja sie po dyskotekach wiec uwazaja to za norme pierwszego razu w wieku nastu lat, mode, poddaja sie manipulacji i otoczeniu ktore wyznacze takie kanony "normy", a nikt w mlodym wieku nie chce odstawac od swojej grupy, przez co wydaje sie ze jest latwosc dostepu do tego, jednakze nie kazdemu brzydkiemu i nie kazdy chce postepowac jak inni ... dla mnie prawictwo u doroslego mezczyzny jest zaleta jesli nie robi z tego jakiejs choroby tylko ma zdrowe podejscie do tej sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5t54t
a już chciałem popełnic samobójstwo za prawictwo w wieku 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
prawiczki po 30 to gamonie lub/i frajerzy. można się oszukiwać ile się chce ale to nie jest normalne żeby facet 30 letni nigdy nie zaliczył. nic dobrego żadnej panny z takim jegomościem nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno się łamać tylko szukać chętnej np na http://bzykacz.pl bo sama nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×