Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera icona

Co wam w duszy gra?

Polecane posty

Gość całkiem moje klimaty :)
vera jeśli chodzi o kombajn to racja :-) ale muzyka dobra,to tak jak ze Staszewskim w końcu "wszyscy artyści to prostytutki" :-D grajcie ja potem będę słuchać udał Ci się temat :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Miss Polski daje mocno radę. Całkiem moje klimaty - No, co racja, to racja. Juz chyba po temacie, ale ja powklejam moze kilka dobrych kawałków. Znacie? http://www.youtube.com/watch?v=mC7jC3y3oq4 Nie to co omaryjkoukochana Axl i Chinese Democracy. I skoro już jesteśmy przy Velvet - to Velvet Underground - http://www.youtube.com/watch?v=0cWzxJvgWc8&feature=related Śliczne. :) ❤️ A jak Lou Reed to... :) Mozna sie bawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facebook nakazuje mi pierrdolic dupstep to pierrdolę, ale dzieki Meph.. :P Juken, nie żartuj. Wszyscy znają Alive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest Facebook ? :O Ja nie mam i nie nakazał mi tego robic wiec słucham choc znawca gatunku nie jestem. Taki wyrwany z masy kawalek ktory wpadl w ucho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam też Pixies, ktoś zna? Zajebiste gitarowe granie, widziałem ich koncert z ich najlepszych czasów, niestety w tv o 3 w nocy, koorwa to było coś wielkiego. http://www.youtube.com/watch?v=LK0CJqMK6f0&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=gGXdXcpNsv4 Żeby ich polubić trzeba ich naprawdę dobrze przesłuchać. Gdyby nie oni nie powstała by Nirwana Kurt tak mówił, uwielbiał ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixies to gatunku. Kto nie zna Where is my mind nie zna też Fight clubu wiec jest ubozszy o dwie dobre rzeczy. A Nirvaną tak po prawdzie to się brzydzę. :) Są gusta i guściki. Chociaż bluza z Kurtem jako odpad po koncu gimnazjum jest w szafie, złozona w kostkę i zakryta kilkoma koszulkami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera - chyba nie wszyscy :O znam kupę ludzi dla których muzyką jest basowe , elektroniczne umckowanie i bumcmcykowanie :( gdyś zapytała się ich o najbardziej znane kałwaki PJ to ze zdziwioną miną odpowiedzieli by kto i co ??? ?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka to muzyka i jezeli ktos gloryfikuje jeden dany gatunek a na inny psioczy to jest doopny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken, ja tam wierzę w ludzi. Wszyscy (naprawdę!) moi znajomi znają Pearl Jam i to nie z Alive, Jeremy'ego, I am mine czy Black. :) Ja sie zadaję z dobrymi osobnikami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mefisto, weź nie pierdol. Nie musze lubić umcu umcu białych rękawiczek i stroboskopów wielkości kopuły Bazyliki Św. Piotra... W moim świecie dupny znaczy duży. Posługuj sie bardziej uniwersalnym słownictwem. :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle gloryfikacja :O piękne słowo... jednego gatunku jest przejawem ograniczenia. Jest tyle podgatunków. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóź nie ukrywam że pochodzę z nizim społecznych i trochę się wyłamałem swoim stylem bycia :P co wy tam banany po dobrych uczelniach wiecie o życiu między blokami :P ja po szkole średniej miałem : - połamane żebra - złamany nos - roztrzaskaną prawą rękę - zmiażdżone nerwy nad prawym okiem , przez co brew zachodzi mi na powiekę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się podszkolić 😭 Piotrze chodziłeś do szkoły na gocławiu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z bloków. :D I Zawsze to sobie chwaliłam. Raz dostałam w zęby (rok 1994) i złamałam sobie rękę (1996). :classic_cool: I co? można? można! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez spokojnie siedzie Vera ... co mi chcesz wmowic :D Nie musisz ja tez tago nie lubie ;) Ale w dalszym ciagu to muzyka jakby nie patrzec :P Wiesz ile takich osob jest ograniczonych ... bo t0o co one sluchaja jest the best i oni tez tacy sa :D Jueken napsz jeszcze ze pchales po 100dkg jendym sortem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalny 🖐️ Powodzenia! :) Mephisto - no ja sie czuję doskonale z playlistą, którą mam w głowie. :D Mój stary by się w grobie przewrócił, gdybym odpaliła w domu jakieś żałośnie radosne umpowania. :O Nie po to włączał mi na dobranoc Pink Floyd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perw - weź obejrzyj moją demaskacje co ? :O pochodzę z małego miasta o nazwie 'Wyszków i tam mieszkałem 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na douczkach z biologi przed egzaminami wstępnymi na SGGW :) to był dynamiczny związek , rozstawaliśmy się i schodziliśmy 5 RAZY :D taka karma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie. :) A ta knażka ze Smyraczków to Twoja? :O jak mogłeś sie skndlic i wstawić na foruma? :O Takie rzeczy załatwia się mailowo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz że moja ? :D :D :D skoro TY tak mówisz to musi to być bezwzględnie prawda :classic_cool: dziś nie mam sił trollować :P złaziłem się jak pies :( i jeszcze ta Perw :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyta "Elodia" Lacrimosy jest niesamowita. Jak nie słucham takiej muzyki to ta płyta - cud, miód i lody calippo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×