Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera icona

Co wam w duszy gra?

Polecane posty

Ja od minut około jedenastu minut zapodaję na full (i oczywiście potrząsam pejsikami): http://www.youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY Zarzucajcie swoimi ulubionymi kawałki. Może po prostu kapele. Szukam nowości a przy okazji dowiemy się jaki gust mają kafeteriusze. :) PS. Za disco polo, techniawkę, tance, marny hip-hop w stylu Meza, Tede'ego i Rycha dziekuję. Nie wstydźcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem moje klimaty :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kult i Kazik pierwsze 10 płyt zajebiste, póżniej to juz tylko odcinanie kuponów, zreszta Kazik oficjalnie o tym mówi. Czasem trafi się jakis fajny kawałek, niestety rzadko. najlepsza jest celina, tylko ze to tekst staszewski senior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem moje klimaty :)
Ta Kazimierz jako człowiek to już praktycznie nie istnieje ale artystą wielkim jest :-) http://www.youtube.com/watch?v=ENWSN7t_i_w to też niezmiennie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat temu przez jakies dwa miesiące puszczali na VIVIE 2 koncert Anthrax. Tak mi się skojarzyło.Ale nie lubię. Do Rammstein tez jakoś sie nigdy nie mogłam przekonać. Soil and Pimp Sessions - super. Dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem moje klimaty :)
muchy też bardzo lubię :-D a jeśli chodzi o Staszewskiego to teksty wolę nawet Staszka, ale w wykonaniu Kazika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron w pomidorach
Tata Kazika (obie części) są przemistrzowskie. Pieśni Stanisława w jego własnym wykonaniu są ... wokalnie nieteges :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron w pomidorach
to Daft Punk, niewiasto! klękaj do nabożnego pokłonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam wszystko poza numerem jeden. Zaraz odsłucham. Za Paradise circus masz 👄 :) I wiedziałam, że zarzucisz Portishead. :) Jestes taki przewidywalny. 😴 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron w pomidorach
Kombajn gra wielce zacnie! no i sroga nazwa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron w pomidorach
Vrciu, ja kocham panią Gibbons w każdej chwili i w każdą dziurkę po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron w pomidorach
a Clann Zu to taka irlandzko - walijsko - australijska hybryda, mająca na koncie kilka fajnych kawałków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombajn znam od czasów festu w Węgorzewie 2003. :) Potem dopiero wyszło Ósme piętro i na tej płycie w sumie skonczyła się moja sympatia wobec zespołu. :) Są niepoważni i poprzewracało sie im w dupach. Byłam na ich koncercie w 2005 roku i była moc, dwa lata później pijany Zagański zataczał się po scenie i aplikował sobie mikrofon do gardła. Daftów znam, ale nie lubię. Wiesz przeciez Kociaku. :) W ogóle mnie nie słuchasz. 😴 Clann Zu dobre. jeśli mowa o erotycznej muzyce to Lovage 🖐️ Ja bym lizała panią Charles po stópkach. A pana Pattona po czymś innym. :classic_cool: Borzu.. :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solówka z Alive - Pearl Jam (((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×