Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta_Mazurkiewsz

Co mam zrobić ze swoim życiem?

Polecane posty

Gość Aneta_Mazurkiewsz

Witam. Mam trzydzieści trzy lata, dobrą pracę, nieźle zarabiam. ALe nie mam faceta. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Mazurkiewsz
Witam. Co powinnam zrobić, aby zapełnić swoje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj mi twoja dobra prace
ode razu zycie nabierze sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afirmator54
Przypuszczam, ze masz niedobry stosunek do swego ojca. To powoduje, ze wysylasz telepatycznie niewlasciwe sygnaly. Podaj swoj e-adres, to przesle Ci afirmacje na idealnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapominaj się częściej. Masz 33 lata i oczekujesz, że twój partner będzie miał... Napisz dalej. Ile lat, czy godzisz się, że będzie to np. były blondyn, czy były szatyn (jedyne co mu najlepiej wyszło w życiu, to włosy), ile powinien ważyć i czy może mieć tu i ówdzie jakieś odstałości, albo obwisłości? Jakie przywary, związane z życiem zaakceptujesz u niego? Czy może mieć już tzw. doświadczenie życiowe, jakieś alimenty, bądź wyrok za niewinność? Czy bierzesz pod uwagę, że mężczyznę możesz sprzątnąć innej kobiecie? Widzisz, ci lepsi są najczęściej już wyłapani przez twoje konkurentki, najpierw określ, kogo szukasz, a później zastanowimy się, gdzie takiego znaleźć. Może wciągniesz się w jakieś typowo męskie hobby (mecze - ale tam żonaci chodzą!). Najpierw pomyśl, co chcesz, później poszukamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahakachaha
skoro lepsi zenia sie przed 30 to skad tyle rozwodow?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawaler l38 wporzo
Pisz do mnie na majla:znajdzmilosc@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem kogo poderwać:classic_cool:.tylko musisz podać dane abym mógł wydać diagnozę z grubsza oraz podać solidną kartotekę abym mógł podać adresy kandydatów:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×