Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świeżo upieczona ciocia_

Doradźcie co kupić na prezent dla noworodka;)

Polecane posty

Gość olamamamam
Dzień Dobry wszystkim Mamom :) Chciałabym Was zaprosić do polubienia i śledzenia mojej strony na fb poświęconej w 100% Maluchom i ich rodzicom. Strona jest kompletnie antykomercyjna i wolna od reklam. Zapraszam :) https://www.facebook.com/babelek2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka825
Jak już pisałam w jakimś temacie. Furrorę robią zabawki Label Label z metkami. Oprócz metek te przytulanki mają różną, fakturę materiału co je dodatkowo zaciekawia a także bardzo fajne kształty. Ja mam lewka i zeberkę. Muszę prać co dwa dni bo malutka się bardzo ślini ale naprawdę warto. http://tree-house.pl/pl/p/Label-Label-przytulanka-lew-METKI/539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranek nie polecam, pampersy tez odpadają. Ja kupiłam ostatnio niebanalny prezent, ręcznie wykonany: Imię Kuba, dla mojego chrześniaka plus inne dodatki w tym kolorze do pokoiku, wygląda świetnie na ścianie nad łozeczkiem: Pani ze sklepu szyla je specjalnie na moje zamówienie, ale czekałam naprawdę krótko, polecam każdemu: http://wyspaskarbow.eu/product.php?id_product=532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka kropka
Polecam przytulanki sensoryczne z wstążeczkami, małe szeleszczące poduszeczki z tasiemkami, nie tylko pobudzaja wyobraznie malucha ale wspomagaja jego rozwój. Doskonałe dla rozwoju zmyslu wzroku, sluchu, dotyku. Szczególnie polacem zapoznać się z naszą ofertą przytulanek wykonanych z bardzo dobrej jakości materiałów, w przystępnej cenie https://www.facebook.com/pages/Kropka-kropka/156332247905150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niedawno miałam ten problem. Chciałam żeby to było coś praktycznego ale i wyjątkowego. Zamówiłam poduszkę ręcznie robioną : niebieskie-migdaly.com.pl . Ja akurat kupiłam już istniejący wzór ale z tego co wiem to robią poduszki również na zamówienie. Myślę, że takie prezenty są najfajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaNowaRA
Miałam ten sam dylemat miesiąc temu. Nie miałam pojęcia co się dzieciakom kupuje.. to ciężka decyzja bo taki brzdąc na dobrą sprawę nie interesuje się jeszcze niczym.. nie ma ulubionych zabawek, gier, bohaterów itd. Dlatego myśląc dość schematycznie znalazłam ciekawą ofertę ciekawych budowli z pieluszek, jeżeli jeszcze o tym nie słyszeliście ja jak najbardziej polecam! Ja osobiście kupiłam tort z pieluszek z kocykiem i bukietem z ubranek, http://prezentynachrzest.com/bialy_tort_z_pampersow_kocyka_i_bukietu_z_ubranek_haftowanie_dowolnego_tekstu,p,10255.html małe cudo zrobiło wrażenie na rodzicach a samemu maluszkowi szybko okazało się niezbędne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dresik plus czapeczka do tego paczka pieluch i zabawka, ja takie cos kupilam :) plus kartka, kwiaty- do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja00
Na taka okazję właśnie najlepsze są takie praktyczne prezenty, sama wiem po własnych dzieciach. Pieluszki kończą się w błyskawicznym tempie, dlatego kolejna maskotka to raczej by nie pocieszyła ani dziecka ani Mamy. Ciekawym rozwiązaniem w takiej sytuacji gdy nie chcemy po prostu dawać worka pieluch jest jakaś budowla z pieluszek. Śliczne są torty czy motorki z pieluszek z kocykiem i innymi ozdobnymi a przydatnymi elementami dla dziecka. Dla siostrzenicy na chrzest (oprócz oczywiście pieniążków) kupiłam jeszcze piękny motorek z pieluszek właśnie, jeżeli ktoś z Was jeszcze nie widział tych pięknych budowli a ma w najbliższym czasie imprezę typu chrzest czy urodziny dziecka koniecznie zerknijcie na te motorki, właściwie są już ogólnodostępne jednak ja zamawiałam na www.prezentydlabobasa.pl, mają tam dużo zarówno praktycznych jak i pamiątkowych prezentów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 87
Z doswiadczenia wiem że najbardziej byłam happy gdy mój synus dostawał paki pampersiaków i chusteczek bo szły megasnie szybko :) Ubranka równiez były super bo później były jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie fajnym prezentem dla bobasa jest min: karuzela, zabawki interaktywne, wszelkiego rodzaju grzechotki i inne akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość torty
Tort z pampersów to nie tylko śliczny ale i praktyczny prezent, fajny sposób na podarowanie rodzicom tego co najbardziej potrzebują, a pieluch nigdy za wiele :) Ja dostałam taki ogromny ze 120 pieluch plus butelka, ubranka i pluszak dla synka, naprawdę fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość torty
A torcik który dostałam był ze sklepu internetowego www.pieluszkowybum.pl :) Robią fajne torty :) Sama później zamawiałam dla koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupowałam prezent dla dziecka koleżanki z tego sklepu http://www.osesek24.pl/pol_m_Pomysly-na-PREZENTY_prezent-dla-niemowlaka-od-0-6-miesiecy-188.html Karuzela do łóżeczka, albo mata edukacyjna jest spoko pomysłem, ale warto sie upewnić, czy ktoś inny już tego nie kupuje. Ja na przykład po urodzeniu córeczki dostałam trzy maty, potem nie wiadomo co z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj ubranek. ja dostałam masę, których córka nawet ani razu nie założyła. jak już ktoś pisał, piękny gruby pajac welurowy H&M, który pasuje jej ... teraz - ma 9 mieś, chyba z 5 sukienek jeansowych (horror) w tym samym rozmiarze. jeśli chcesz kupić koniecznie ubrania, to jakiś 3-pak bodziaków na większy rozmiar, to się nosi cały rok i akurat bardzo się niszczą. dostałam używane bodziaki, ale poplamione, sprane, wstyd założyć dziecku. kup ręczniczek z kapturkiem, jakąś zabawkę-grzechotkę, kocyk czy zabawne śliniaki, rajstopki lub koszulki na większy rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syyylwiaaaa
Taki maluch to chyba i tak nie czai;) Ale warto popytać rodziców czego może potrzebować;) lepiej żeby było to cos co się może przydać. Karuzela na łóżeczko, albo jakiś gryzak jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEweelina
Może karuzela do łóżeczka BabyOno - mają świetnie z maskotkami, do tego pozytywka i przyjemna melodyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magra77
No właśnie z ubrankami ciężko, rodzice noworodka często już mają, co trzeba :) Ja uważam, że fajnym pomysłem będzie nawet dobry otulacz, śliniakogryzaczek, moze termoforek. Dobrze patrzeć na producenta, dobrze wybierać polskich producentów :) http://lullalove.com/promocje/ Polecam tutaj zerknąć, bardzo często są promocje :) Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli nie masz pomysłu na preznt zapraszam na naszą strone internetowąwww.gumowakaczuszka.pl znajdziesz tam wszystko dla noworodków jaki i troche starszych dzieci. Szcególnie polecam butelki, smoczki i podgrzewacze firmy Yoomi. Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bliźniakow
Ostatnio natknęłam się tu na forum na kilka osób, które szukały pokrowców minio na prezent dla dzieciaków. Też się zainteresowałam, bo mam w domu dwójkę małych niejadków, więc testuję wszelkie możliwe metody zachęcania do jedzenia. Więc zrobiłam Gosi i Bartkowi prezent. Odebrałam dziś dwa pokrowce, dla Gosi wzięłam pieska a dla Bartka smoka. Żebyście widzieli te zachwyty, wszystkie inne maskotki poszły w odstawkę, a przy okazji oboje zainteresowali się butelkami dzięki temu. Jednak forum się czasem przydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin
a co byście powiedzieli na jakiś fajny zestaw np jakieś ubranka lub zestaw do kąpieli i kocyk z minky ? widziałam bardzo ładne kocyki tutaj http://maylily.pl/produkt/rosetta-olive mają wiele wzorów, a podobno są bardzo dobre jakościowo. Do tego można kupić np jakiśfajny rożek, albo ubranko wyjściowe :) a jak nie to rodzice zawsze ucieszą się też z ogromnej paki pamperów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×