Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tramlina

Jaką bluzke dla puszystej ? prosze pomózcie.

Polecane posty

Gość tramlina

Wybieram sie na komunie w czarnych spodniach i nie mam dodatków a własciwie fajnej bluzeczki. Czas nagli, a ja mam mało czasu żeby coś szukać(chora mama, praca). Może mi Panie coś poradzicie ? Mam 128 w piersiach i nie mam tali :( wzrost 168. Będe bardzo wdzięczna jak mi cos poradzicie- jakis sklep nie drogi.Niestety muszę isc teraz do swoich obowowiązków, ale później zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x;,kskskskskks
jaki rozmair nosisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ludzie mieszkający
atorko- zajrzyj do sklepu H&M lub C&A- mają tam duże rozmiary proponuję dekolt w serek, bluzka odcinana pod biustem- taka tunikowa może być 'zakładana' (koperta) i wiązana z boku- taki krój prędzej będzie można dostać z materiału, który nie jest rozciągliwy- a co za tym idzie bardziej elegancki i pasujący na wesele generalnie- przejdź się do tych sklepów, pewno coś wyhaczysz- trzeba przymierzać :) i obstawiam, że nosisz rozmiar 46 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten link
no fuj! co za ohyda! w zyciu nie zakladaj czegos takiego co bylo w linku powyzej. no masakra... poszukaj w H&M jakiejs tuniki. w sensie jakby z taka gumka pod biustem. zakamufluje ci tłuszczyk ;) pisałam to ja, dziewczyna z tłuszczem wokół siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×