Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuleczka....

po skonczeniu stazu

Polecane posty

Gość kuleczka....

orientujecie sie czy po zakonczeniu stazu pracodawca ma obowiazek zatrudnienia osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiego
obowiązku. To tylko jego dobra wola. Najczęściej kończy jeden staż a potem zgłasza zapotrzebowanie na kolejnego stażystę i ma darmowego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
u nas prywatny ma obowiązek zatrudnienia na okres minimalny ile trwal staż, budżetowka nie musi przyjmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz weszły takie przepisy, chyba od 1 stycznia, że staż trwa 3 mies, a jesli pracodawca podpisze, że po stażu zatrudni stażystę, wtedy staż trwa rok i potem na min. rok musi zostać zatrudniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka.....
A jak sytuacja ma sie jeśli jest to 6 miesięczny staż? Tez mogę zostać zatrudniona na taki sam czas ile wynosi staż? Mój staż właśnie rozpoczął się w tym roku wiec moze tez łapie sie przepisy nakazujące, że trzeba zatrudnić na taki okres jak staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka.....
Jeszce jedno: czy jak prywatny to ma obowiązek zatrudnić a jak budżetówka to dotyczy całej PL czy tylko wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remineska
nie ma obowiązku zatrudnienia po stażu. miałam tak dwa lata temu. najpierw trzy miesiące byłam na stażu w skarbówce i potem nie zostałam zatrudniona. ale to doświadczenie mi się przydało. bo zaczęłam szukać czegoś w biznesie i trafiłam do sprzedaży w eniro. bardzo fajne miejsce i wątpię, że w skarbowym tyle bym zarobiła. wydaje mi się, że w kwestii tych regulacji to dotyczą całej polski. bo umowa stażowa to jednak jest ustawowo jakoś ustalona i jak ktoś ci obiecuję, że cię zatrudni, to w całym kraju. oby tylko nie okazał się oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
przyjmowalismy dziewczyne na staż - prywatna firma, we wniosku o nią musielismy sie zadeklarowac ze ją zatrudnimy po stazu na ile czasu i w jakim wymairze czasu wiec dziwi mnie ze zaczelas staż a nie wiesz czy bedziesz zatrudniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy sami w umowie piszą, że Cię zatrudnią od razu po ukończeniu stażu. Ale nigdy nie było takiego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×