Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przejsciowy pokoj....

Co zrobić w przejściowym pokoju? macie jakieś pomysły?

Polecane posty

Gość przejsciowy pokoj....

witam.. mam dylemat a raczej brak pomysłu moze ktos z was mi pomoże. mamy przejściowy pokoj pomiedzy kuchnią i salonem. początkowo planowalismy zrobic tam jadalnie jedank zdecydowalismy ze taka nie jest nam potrzebna wiec zostaje nam wolny przejsciowy pokoj .. no i nie wiemy co tam urządzic macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biblioteczke mialam w takim przejściowym pokoju kiedyś regały z ksiązkami, fotel, stoliczek, lampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejsciowy pokoj....
też o tym myslalam ale wszytkie ksiazki oddałam do biblioteki no i niebardzo mam co postawic na tych ragałach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to szkoda... ale wiesz... 2 książki miesięcznie kupisz i po roku masz pół regału założone póki co można tam jakies kurzołapy poustawiać, chociaż tego nie lubię mi się taki pokoik bardzo dobrze sprawdził, kwiatki też tam miałam i ogólnie takie w miarę spokojne bezludne miejsce jest w domu potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem ile macie komputerow
ale my mamy wspolny i w takim pokoju jest cos w rodzaju pokoiku do pracy typu moje malowanie, prasowanie, przybijanie gwozdzi, tv, komp i czasem pokoj goscinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym miała
Co ja bym dała za jadalnię! Ale skoro wam niepotrzebna to zrób jak radzi Ewa - bibliotekę, albo rozwalcie ścianę i powiększcie salon, lub kuchnię. Albo powiększcie to pomieszczenie, zróbcie w nim salon, a w pomniejszonym salonie gabinet do pracy, albo pokój gościnny, dodatkową sypialnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym miała
Ale w przejsciowym między kuchnią a salonem taki pokój "roboczy" to słaby pomysł, bo w takim pokoju lubi być nieład i dobrze jest móc go zamknąć, jak np. goście przychodzą. A tak jak przyjdą to co - do kuchni nikogo nie wpuścisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem ile macie komputerow
hm, ja nie mam nieladu, sprzatam zaraz po korzystaniu, a gdybym miala salon, goscie nie paletaliby mi sie po kuchni ;-) Mysle ze powinnas naryswoac plan mieszkania i napisac / zastanowic sie jakie pomieszczenia masz, co zas Wam jest potrzebne inaczej bedzie jesli mieszkasz w domku, masz gabinet, piwnice itp inaczej w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może garderoba
taka jest potrzebna w każdym domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Zależy od planu domu/mieszkania. Nie da się poprzestawiać ścian, i choćby powiększyć salonu? albo zamienić pokoje zastosowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcecie robić tam niczego dodatkowego w stylu biblioteczki lub pokoju jadalnego, to chyba lepiej wyburzyć ściany i powiększyć któreś z pomieszczeń - ja stawiałabym jednak na większy salon, w którym znajdzie się miejsce na porządny duży rodzinny stół :) Możesz też podpatrzeć rozwiązania takiego problematycznego pokoju na n-design.pl, mają tam sporo gotowych pomysłów i zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejściowy pokój.....
dzięki za pomysły niestety ukłąd mieszkania jest taki że nie da rady wyburzyć ścian od strony kuchni zeby ją powiekszyc a salon jest spory zmiesci sie i kanapa i duzy stół a jakbym wyburzyła tam sciane to by nabrał głupiego ustawienia... narazie sie skłaniam ku pokoikowi takiemu powiedzmy na kawe ze stoliczkiem fotele duzo kwaitków taka mini palmiarnia :D heh choc tez mysle nad ta jadalnią jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym była mimo wszystko za biblioteczką. Książek możesz nakupować na straganach czy w antykwariatach nawet po złotówce ;) obłóż je ładnie jakoś, inspiracji nie brak w internecie :) do tego ja widze w pokoju przechodnim jakieś meble niekoniecznie potrzebne, ale ładne, jako stylowy dodatek: http://agatahome.pl/1-Katalog,produktow/63-Metaloplastyka/64-Artykuly,meblowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką NAMIĘTNOŚĆ
a ja bym sobie zrobiła garderobę :-D sporą i porządną :-D jesli drzwi do salonu i do kuchni są w jednej linii to od jednych drzwi do drugich, po jednej i drugiej stronie postawiłabym przesuwane drzwi tak. Wtedy od kuchni do salonu byłoby po rpostu wrażenie długiego przedpokoju, a za drzwiami miałabym ustawione szafki na ciuchy, szuflady, mnóstwo miejsca na ciuchy na wieszakach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką NAMIĘTNOŚĆ
w takiej garderobie możesz po 1 stronie trzymać ciuchy, a po drugiej posciele, koce, śpiwory,ręczniki, namiot :-P deskę do prasowania (i tam prasować), nawet postawić pralkę Albo jedna strona ciuchy Twoje, a druga strona męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiszonek
zdecydowanie gabinet - pokój do pracy: z biurkiem, szafą w zabudowie na papiery, dokumenty, książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×