Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tekla...

prywatne przedszkole TIKA w Bytomiu- zna ktoś, 480zl dużo?

Polecane posty

Gość fgdvgfdg
jejuuu bawilandia we własnym przedszkolu! dzieciaki muszą fajnie szaleć,super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdvgfdg
500zl????nie wierze!!!! i taki program??? troche malo na 500zl! no i jeszcze jedzenie ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może plastry??
500 zł + 225/232,50 = 725 /732,50 za zameczek wcale nie tak mało .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja idzie od wrzesnia
ja bede placic 450 z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja idzie od wrzesnia
i to w krakowie, wiec chyba nie tak drogo skoro panstwowe 350 kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdvgfdg
ale co ty liczysz te 200 ponad zł??? jedzenie??? napisane jest 7,50 czyli licz za 5 dni w tygodniu czyli ok 160zł a w tym tika tez trzeba doliczyc jedzenie,jest jasno napisane ze cena nie obejmuje żywienia. mysle ze 7,50 to mało a jaki jadlospis!wszystko jest na stronie.porównaj sobie,szkoda ze tego alladyna nie mozna zobaczyc.a jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdvgfdg
mniejsza o to, po prostu zakochałam sie w tym przedszkolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może plastry??
rzeczywiście źle policzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Stajno
W Tice w roku 2010/2011 czesne z WYŻYWIENIEM wynosiło 450 zł. Od września, czyli w roku kalendarzowym 2011/2012 czesne z WYŻYWIENIEM wynosić będzie 480 zł. Tika mieści się w zabytkowej kamienicy, na 480 m2 - więc nie jest to zwykłe mieszkanie, ponieważ metraż jest większy niż w niejednym przedszkolu. Jesteśmy w trakcie budowy własnego placu zabaw, od lipca nasze przedszkole będzie posiadało własną salę gimnastyczną. Zapraszamy do obejrzenia przedszkola. Tika ul. Powstańców Warszawskich 14 41-902 Bytom 531 998 898 Pozdrawiam Ania Stajno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko chodzi do Tiki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nauczycielki są miłe, mój synek chętnie przebywa w przedszkolu. Widać dużą różnicę, uczy się codziennie czegoś nowego. Sale są przestronne i wysokie. Naprawdę polecam to przedszkole, bo jest godne zaufania. Często mają wyjścia, starsze dzieci chodzą na tenisa. Wszystkie dzieci gotują. Polecam Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla.
Moje dziecko chodzi do tego przedszkola, zapisalam, jestem bardzo zadowolona, naprawde była to dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foszek
A ja nie polecam, wszystko robione półśrodkami. Sanepid, bezpieczeństwo przeciwpożarowe pozostawiają wiele do życzenia jeżeli się dobrze przyjrzeć (co widać w protokołach). Zezwolenia i opinie załatwiane na lewo i po znajomości... Na pierwszy rzut oka jest OK, ale czekać tylko na jakieś nieszczęście. Przecież to są dzieci, a właścicielka jakby o tym zapomniała obchodzi przepisy tak, żeby wszystko grało...przy czym ma się za wielką Matkę Polkę. ŻENADA - i niech się SZ.P. Anna S. zastanowi nad sobą bo sama marudzi na inne przedszkola, a wobec siebie jest bezkrytyczna i nie dostrzega problemów (uważając się przy tym za nieomylną). Kończąc, powiem tylko - wiem co mówię...i mógłbym podać jeszcze wiele szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytomska mama
O jakich protokołach Pan mówi? Skąd Pan to wie? Nie wydaje mi się, żeby ktoś zaniedbywał takie rzeczy, prowadząc przedszkole... I sądząc po Pańskiej wypowiedzi, jest Pan związany z innym przedszkolem i to chyba nieładnie tu tak nadawać. Ja lubię Tikę i nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytmama
do pana foszka Mam w Tice dwójkę dzieci , bzdury Pan wypisuje pisząc o półśrodkach, obchodzeniu przepisów itp! Spod przykrywki "dobra dzieci" bije z pańskiego posta zawiść i zazdrość! To nie jest krytyczny post pod adresem Tiki ale bezpośredni atak na jej założycielkę. Widać że nie ma tam Pan dzieci , bo w pańskim wpisie mało jest merytoryki a jedynie same oszczerstwa. Z tego co zaobserwowałam przez ostatnie 2 lata, dyr Ania Stajno jest ostatnią osobą która na bezpieczeństwie dzieci oszczędza, patrząc na to ile energii, pomysłowości i pieniędzy jest pakowane w Tike. Tika to przedszkole na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem: edukacji, rozrywki dla dzieci, wolności, jaka się codziennie dzieciom daje i przede wszystkim KREATYWNOŚCI, którego nie powstydziłby się żaden postępowy kraj, a my je mamy tu, w bytomiu! I prawda jest taka że na całym śląsku Tika jest bezkonkurencyjna!!!!!!!!!!!!!!!!! I to chyba pana panie foszku najbardziej boli! Tika jest rewelacyjna, cały czas sie rozwija, dzieci mają kalendarz dnia wypchany po brzegi, świetna kadra, co chwilę coś sie dzieje, moj syn nawet z wakacji chciał wczesniej wrócic bo tęsknił za przedszkolem. Lepszego przedszkola dla dziecka nie znam, a znam wiele przedszkoli. To co pan tu uprawia jest po prostu żałosne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole Tika może kiedyś było fajne, teraz ilość dzieci i dwa lokale przerosło organizatorów. Grupy są b.liczne i jeśli dziecko ma jakieś problemy zdrowotne to niestety nie można liczyć na to, że zostanie dopilnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogo jak na te przedszkole !! sa tansze i lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym się zastanowiła oddając swoje dziecko do przedszkola w którym przynajmniej jedna z opiekunek sama zaniedbuje własne dzieci a ta sytuacja w tym konkretnym przedszkolu ma miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mój syn również chodził do tego przedszkola. Fajnie było, ale dwa lata temu, kiedy była tylko jedna Tika, i to ona skupiała uwagę dyrekcji. Odkąd powstał nowy oddział strona internetowa nieaktualna, słaby angielski. Kącik przyrodnika ze zwierzętami był, teraz nie ma. Były mądre kombinatory, teraz nie ma. Konie/ psy były regularnie, a później sporadycznie... Niektóre decyzje i działania nieskoordynowane, jakby na chybcika i pod publikę. Może Foszek ma trochę racji z tym omijaniem przepisów, bo Tika bawi się w kumoterstwo (ups! tzn. partnerstwo) i wcale byśmy się nie zdziwili, że zezwolenia i kontrole załatwia po znajomości. Myślę, że Tikę ratuje kompetentna kadra (chociaż zdaje się, że panie od dzieci średnich i mniejszych milsze, to wrażenie dzięki opcji łączenia grup w dniach około długo weekendowych, kiedy nie ma dużo dzieci, co jest zrozumiałe ), atmosfera życzliwości i wolności (szalenie ważne dla dzieci!), ale porównując standard sprzed dwóch lat, do tego co pożegnaliśmy w tym roku... Tika się pogorszyła. Reasumując: Tika - fajna kadra, ogólna wizja przedszkola ok, reszta straszny lans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład idzie z góry...taka kadra jak i dyrekcja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak w Tica jest teraz? Czy ktos sie wypowie? Mysle o tym przedszkolu za dwa lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×