Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CbaaaaAa

Ile pieniędzy dac córce na 3 dniową wycieczkę?

Polecane posty

Gość gość
Ja jak jeździłam na wycieczki szkolne w góry to brałam max 100zł .Jedzenie wliczone w cenę,to nie ma sensu więcej. Zwłaszcza ze jak jedzie się na wycieczkę to większość bierze swoje jedzenie z domu.Po za tym chodzi sie po górach to nie ma czasu na jedzenie.Jak ja jeździłam to składałyśmy się z koleżankami na dużą pizze. i wychodziło taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZSĄDNA...
Ja dałabym 150 zł. Po 50 zł na dzień. Jeżeli jest to wycieczka zorganizowana, to nie sądzę, żeby trzeba było jeszcze jaką dodatkową kwotę an jakies wejściówki, bo wcześniej nauczyciele powinni poinformować. Nie każdego przeciez stać. Ja myślę, że 1450 zł, jest to rozsądna kwota. No ja tyle dałabym. Do tego jakieś jedzonko, picie można kupić i więcej nie trzeba. No a nie- hmm- zależy jakie pamiątki Córka zwykła kupować. Ty sama powinnaś najlepiej ocenić, jak dziecko gospodaruje pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dasz za tyle kupi narkotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Polecam http://www.pixbook.pl/schoolbook . Oferta fotoksiążek szkolnych. Idealne na pamiątką z życia szkolnego i przechowywanie wszelkiego rodzaju zdjęć z wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w gorach - w obidzy ( www.obidza438.pl ) z dzieckiem, na tydzien i swobodnie jej 150zl starczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba liczyć 40zł na dzień wiec 120zł powinno straczyć jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałabym więcej, bo w miejscowościach turystycznych wszystko jest droższe niż normalnie w sklepach i inne, więc dziecko chce pamiątkę kupić. Właśnie wróciłam z wczasów w górach, spotykałam dzieciaki na deptaku - z lodami, napojami /teraz jeszcze upały/, chrupkami... sama spożywka to 20 zł na dzień a gdzie jeszcze jakaś pamiątka? Do tego trzeba policzyć wc - wszędzie płatne min. 2 zł. Dałabym 150-200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×