Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topik autorski

zdrowe zupy mi malej :)

Polecane posty

Gość topik autorski

mala mi, prosze w imieniu swoim i za pewne wielu zwolennikow zdrowej smacznej kuchni, abys tutaj opowiadala nam o swoich smacznych i lekkich zupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała jesteś aż tak
zdesperowana że sama o sobie zakładasz topiki? :o Nikt nie chciał twojej pomidorowej wodzionki więc chcesz się dowartościować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik autorski
przysiegam, ze to nie mala mi ten topik zalozyla, tylko inna znana osoba z tego forum, ale teraz to juz musztarda po obiedzie, bo jakas zolza znow musiala wlezc i popsuc zabawe. skasujcie wiec ten topik, a ty zolzo do porzygania idz sie wykap i spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik autorski
mala mi, a ciebie przepraszam, ze w ogole uzylam twojego "imienia" i chcialam, zeby tu dla odmiany byl sympatyczny topik o zupach, twoich i nie tylko, ale tu na nieszczescie jakas inwalidka umyslowa jeszcze ciebie posadza, ze sobie sama zakladasz topiki. nie ma sily na takich, nie pozbedziesz sie zarazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topiku autorski - miło z Twojej strony i nie przejmuj sie, ja sama wiem, że nie załozyłam tego topiku;) a pomarancze i wszystkie te afery zlewam cienkim sikiem;) bedę pisać na oryginalnym topiku o nie-włoskiej zupie pomidorowej, zapraszam czasami:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik autorski
mi mala, zalozylam ten topik, bo tamten sama (pod nikiem co to ma byc) niezle oszpecilam, wiec chcialam ci zadosuczyni. ale dobra, bede zagladac na tamten topik, ten nie zagrzal miejsca dzieki zolzie, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ona sciemnia
hahaha :D Piszesz sama ze sobą mi mała? :D musisz naprawdę się nudzić :o Teraz będziesz sama sobie pisała przepisy i podnosić temat :D Normalnie na kafe coraz więcej takich idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik autorski
ty glupia niedowartosciowana zolzo, jakbys sobie zadala choc troche trudu, to bys od razu zauwazyla po wpisach samych w sobie, ze "ja" to nie "mi mala", ale ty na tyle sprytna nie jestes :P zaluje ze zalozylam ten topik, bo mi malej tylko przyspozylam nieprzyjemnosci, mam nadzieje, ze ona sie tym szambem ludzkim nie przejmuje, a teraz jeszcze musze niedorozwojom tlumaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ona sciemnia
weź się już nie kompromituj kretynko :o idź lepiej ugotuj wodzionke na włoskich pomidorach i podniecaj się nią dalej 😴 Pamiętaj, żeby zmienić nick, żeby inni myśleli, że ktoś zainteresował się twoimi zupkami bez smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik autorski
kompromitujesz sie ty, bo mimo moich podpowiedzi pograzasz sie dalej nie widzac zadnej roznicy we wpisie mi malej i moich, a tylko kompletny zaburaczony idiota moze tak podstawowej roznicy nie zauwazyc :D poza tym, gdzie ty tu widzisz przepisy i podbijanie topiku? :o najsmieszniejsze jest to, ze juz wiele razy posadzano mnie o wspoltozsamosc z innymi kafeteryjnymi "osobami" ale nigdy jeszcze nikt, absolutnie nikt nie wpadl na to, ktore moje rozne nicki naleza do tej samej osoby, czyli mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×