Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilka828282

Prośba o pomoc w ustaleniu wymiaru urlopu.

Polecane posty

Gość Lilka828282

Zwracam się do Państwa z prosbą o pomoc w ustaleniu wymiaru urlopu, jaki mi się należy, ponieważ nie mogę uzyskać jednoznacznej odpowiedzi. - od 10.2001 r do 06.2006 r. studiowałam (Zaliczyłam wszystkie semestry) - w październiku 2006r. zostałam skreślona z listy studentów ponieważ nie złożyłam pracy dyplomowej (nie obroniłam się) - od 13.09.2006 do 28.02.2008 r. pracowałam (umowa o pracę) - w lutym 2008 r. napisałam podanie o reaktywację - wpisanie na listę studentów w celu obrony pracy magisterskiej - obroniłam się 06.02.2008 r. - od 1.03.2008 r. do 30.06.2010 r. nie pracowałam, urodziłam dziecko i miałam status bezrobotnego. - od 1.07.2010 r. do 30.11.2010 r. miałam staż z urzędu pracy - od 1.12.2011 r. do chwili obecnej jestem zatrudniona na umowę o pracę Ile dni urlopu wypoczynkowego należy mi się? Czy okres kiedy formalnie nie byłam studentką a pracowałam zalicza się do stażu pracy? Czy można policzyć że pracowałam (gdy nie studiowałam) te np 15 miesięcy, potem uzyskałam tytuł magistra więc zaliczyły mi się studia (8 lat) a następnie doliczyć staż i obecną pracę? Czyli byłoby już ok 2 lata pracy? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimanga
staz z urzedu pracy nie wlicza sie do urlopu ani do niczego, nawet do lat pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimanga
tu jest - od 13.09.2006 do 28.02.2008 r. pracowałam (umowa o pracę) rok i 5 m-cy. i od grudnia chyba 2010? jest 5mcy, to za 2 msce bedzie 2 lata pracy około. Tak mi sie wydaje. Szkola nie wlicza sie do urlopu ani staz z urzedu pracy a także status bezrobotnego bez prawa do zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka828282
Studia się wliczają - jest to 8 lat. Staż z urzędu pracy też:) Tylko chodzi mi o to czy praca podczas przerwy w studiach się wlicza. Nie była to dziekanka tylko wykreślenie z listy studentów więc nie pracowałam i nie uczyłam się równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbkk
do lat pracy sie studia wliczaja a nie do urlopu, staz z urzedu pracy nie wlicza sie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka828282
Do wymiaru urlopu studia też się wliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaartttika
Aby wyliczyć wymiar pracy najpierw trzeba wyliczyc staz zatrudnienia wiec jedno z drugim sie wiaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art. 155. 2 kp
"Tylko chodzi mi o to czy praca podczas przerwy w studiach się wlicza. Nie była to dziekanka tylko wykreślenie z listy studentów więc nie pracowałam i nie uczyłam się równocześnie." Zgodnie z przepisami 8 lat stażu pracy liczy się od dnia ukończenia studiów (obrona). Jeśli w trakcie studiów, lub w trakcie przerwy między studiami, pracowałaś na umowę o pracę, wybierasz okres korzystniejszy dla Ciebie: tzn. ukończenie szkoły średniej ogólnokształcącej (4 lata + okres przepracowany na umowę o pracę) lub ukończenie studiów - 8 lat. Okresy te - niezależnie czy pracowałaś w czasie studiów czy w czasie przerwy na studiach nie sumują się (z Art. 155. 2 kp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khagern
przeciez wymiar urlopu zalezny jest od lat pracy a w tym takze szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×