Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnaczekolada

Jaki obraz do sypialni

Polecane posty

Ten,o który Ci chodzi będzie ładnie pasował, ale popatrz na ten jest ładny i pasował by do białych mebli i błękitnych ścian - bardzo mi się podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie za ciężki
Jeśli sypialnia jest biało blekitna to nie pasuje to absolutnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie za ciężki
Tem obraz margolki . Te żółte kwiaty byłyby całkiem ok ale ja dałabym coś lzejszego np dmuchawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaczekolada
a jeszcze jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak,ja wybralabym jakis
obraz malowany niekoniecznie przez profesjonaliste - znanego artyste, bo drogo, ale choc przez ucznia ASP albo liceum plastycznego, bo te reprodukcje wygladaja tanio i kiepsko (nie chce urazic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak,ja wybralabym jakis
1 porpozycja - ktos kiepsko maluje 2 propozycja = megakicz 3 propozycja = plakat nie obraz = kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponowałabym
ale i tak bardziej pasuje do biało-niebieskiej sypialni niż propozycja autorki topiku. A ty, pani WIELKI KRYTYK SZTUKI, przyjmij do wiadomości, że nie wszyscy muszą mieć na ścianie Sasnala - może autorce spodobają się właśnie te propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaczekolada
Gość wnętrza
Martwa natura do sypialni mnie nie przekonuje :/ Szczególnie w stylistyce trącącej barokiem. Jeśli wnętrze jest nowoczesne, to na pewno połączenie ze stylem XVII czy XVIII-wiecznym jest ryzykowne - chyba że bardzo zaplanowane ;) Bardziej polecam albo coś ze sztuki nowoczesnej lub ciekawą (ale nie kiczowatą)fotografię? ---------------- Urządzamy i dekorujemy wnętrza, www.balinska-wnetrza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie ale ....
obraz pt. POLOWANIE wymiata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie ale ....
ten wielki tygrys jest niezly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie ale ....
a z tego ostatniego linka - dziewcze pod palma z rozwiana spodnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrałą obraz składający się z 3 części coś w stylu kwita, maku, róży, tulipana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sypialni nad łóżkiem mam fotoobraz ze ślubu na płótnie.Uwarzam ze w sypialni pasuja obrazy typu akt lub własnie swoje wspolne zdjecie przeniesione na płótno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie ale ....
albo piekna dama w neglizu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówkaa
Fajniejsze obrazy widziałam tutaj http://obrazynasciany.pl sama mam kilka takich kontrastowych na ścianie w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie reprodukcje trącą niestety tandetą. Obraz nawet mało znanego artysty ale oryginalny - robi inne wrażenie, niż ordynarny nadruk na ceracie, które polecają w wątkach powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemona77
Ja bardzo lubię monochromatyczne obrazy. Dlatego proponowałabym coś takiego http://meblomoda.pl/Katalog/Szukaj/66876-zdjecia-z-cyklu-Paris.html?search=product&miejsce=miejsce+u%C5%BCytkowania&producent=wybierz+producenta&price_from=&price_to=&string=obraz&search_button_x=0&search_button_y=0 ;) W ogóle motywy zdjęć pięknych miast są świetne. Tak samo z Londynu czy NY. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×