Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mały_stefanek

prezent na dzień dziecka dla chłopca

Polecane posty

Gość elora8
Pomyślcie w przyszłym roku o bum bum rurkach. Taka zabawka czy też instrument muzyczny można wykorzystać na wiele sposobów. Na pewno każdemu dziecku przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaszona
Np. kurs wspisanaczkowy, kurs karate? Aby tylko dziecko miało zainteresowania związane ze sportem, aktywnością. Coś takiego na Prezent Marzeń kosztuje śmieszne grosze, a jednak robi ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
moje dziecko dostało ostatnio elektorniczna kostkę dice+ i jest zadowolone z tego rpezentu już nic innego go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my swojej corce kupiliśmy oboz taneczny organizowany przez biuro podrozy pantur www.pantur.pl , miala zapewnione warsztaty taneczne a oprocz tego inne zajecia sportowe, basen, zwiedzanie, wróciła zachwycona, bardzo się jej podobalo, wycieczka zorganziwoana profesjonalnie, przeszkolona kadra i dobra cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka892
A zaglądaliście już tutaj http://profitness.pl/62-pojazdy-dzieciece#/ ? Oferta sklepu jest naprawdę wyjątkowa. Są tam bowiem w ofercie różnego rodzaju pojazdy, który są naprawdę idealnym prezentem dla dziecka. Taki pojazd na pewno przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że najlepszym prezentem są bum bum rurki. Zabawka bardzo prosta w użytkowaniu i przede wszystkim niezniszczalna. Nadaje się dla dziecka w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz warto poszukać prezentu dla swojego dziecka z okazji zbliżających się świąt,co powiecie na dobrej jakości,wygodne obuwie? Sama mam taki pomysł,fajne modele widziałam na Buty-Dla-Dzieci.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boty to są raczej rzeczy pierwszej potrzeby, więc nie wiem czy byłyby dobrym pomysłem na prezent. Bo przecież i tak i tak trzeba je kupić. A prezenty w końcu to coś ekstra ;) W tym roku zaszalałam z prezentami i maluchom z rodziny kupiłam zabawki z http://sidengo.com/toysbox wybierałam głownie takie w którymi sama bym się pobawiła :) Może to śmieszne, ale czasami każdy chce się poczuć jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam chrześniaka w podobnym wieku. Polecam stronę Super prezenty. Tam znajdziesz zakładkę PREZENT DLA DZIECKA POWYŻEJ 12 LAT. Rewelacyjne, niepowtarzalne pomysły na prezenty dla dzieciaków! Nigdy się na nich nie zawiodłam. Zanim coś kupisz, pobierz kod rabatowy ze strony KODY RABATOWE GG i oszczędź sporo gotówki! Ku mojej uciesze super prezenty dołączyło do świątecznej akcji gg. Trzymam kciuki za udane łowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J postanowiłam dać mojemu dziecku pochwały innych jako prezent. Dodałam wiersz mojej córki na www.utalentowani.pl i jesteśmy przeszczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na Buty-Dla-Dzieci.com.pl my w tym roku planujemy kupić na wiosnę buciki dla chrześniaka na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień dziecka albo dzień wiosny - właśnie się zbliża ;)polecam piniatę:)) są różne wzory, kolory i wielkości. Nie oszukujmy się dzieci uwielbiają broić i niszczyć a tu będą miały ku temu okazję:))) http://lido-sklep.pl/19-dla-dzieci do środka można wrzucić po prostu słodycze albo np. karteczki z zadaniami, w tym roku wrzucam nasiona w saszetkach, a później z dziećmi zasiejemy je w doniczce- każdy będzie miał swoją :) miłe i pożyteczne - nie liczą się WIELKIE prezenty tylko czas spędzony z dzieckiem i pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kubek z ładnym nadrukiem ze sklepu www.vitaminum.pl mają tam kubki z grubej ceramiki z wyraźnymi nadrukami. Dodatkowo na plus jest to że kubki są z ceramiki wyższej jakości i można je myć w zmywarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puento00
chłopcy lubią sterowane autka, te z lepszej półki mogą zaszczepić w dziecku chęć wzięcia udziału w zawodach wyścigowych takich autek Wejdź na avans.pl tam są te autka naprawdę fantastycznej jakości , sam takie lubię, interesuje się tym dlatego polecam bo wiem ile to frajdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakis modny zegarek, to mu sie na pewno przyda, raczej nie rzuci w kat. na www.e-zegarki.pl maja dosyc duzy wybor, popatrz moze cos znajdziesz odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KropkaKreska
Polecam rower. Same zalety, ktorych chyba nie trzeba wymieniac? Ja ostatnio kupiłam synowi rower Indiana Wildcat i Bartek z niego nie schodzi ;) A jego kumple też coś zaczynają przejawiać zainteresowanie czymś innym od gadżetów ;). Można kupić chocby w Media Expert. Moze zlozysz sie z rodzicami malego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl A jak się zadzwoni to i rabacik można utargować. Zaopatrzysz się tutaj w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie tu Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferują zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Modele Rc. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrryyy
Ja swojemu chrześniakowi kupiłam http://cqb.pl/samoobrona-c-23.html taki alarm osobisty, mieszka w nieciekawej dzielnicy, a zaczyna coraz później już wracać, więc w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w wieku 12-13 może zainteresować model typu rc. Ogromny wybór wszelkiego rodzaju pojazdów sterowanych jest w sklepie sterowane-zdalnie. W zależności od tego, czy chłopiec lubi pojazdy -repliki pojazdów wojennych czy też bardziej interesują go nowoczesne modele tam na pewno coś znajdziecie. Polecam spojrzeć, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka33
ja bym jakiegos xboxa kupila, bedzie mial chlopak zabawke na lata ;) ja wlasnie kupilam synowi, bo ma za tydzien urodziny. w media expert sa chyba atrakcyjne oferty, polecam sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madama221
Chłopakowi w tym wieku kupiłabym jakąś grę. U nas w domu UNO bardzo długo królowało. Chodzi o te karty: http://achdzieciaki.pl/uno-karty-744.html - bardzo wciągające, dla dużych i małych. :) Nie kupuj tylko gier komputerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofer76
My staramy się nie kupować dzieciom drogich rzeczy na Dzień Dziecka. Moim zdaniem to okazja raczej do wspólnego spędzania czasu a nie do wręczania wielkich prezentów. Pamiętam z własnego dzieciństwa, że to był wyjątkowy dzień dla mnie - od taty dostawałam kwiatki, od mamy słodycze. Zawsze przynajmniej jedno z rodziców zabierało mnie gdzieś - do kina, do zoo, na fany spacer. A prezenty były tylko małym dodatkiem. Moim zdaniem najfajniejsze prezenty dla przedszkolaka to klocki - to prezent, który nigdy się nie znudzi. Drugim hitem u nas jest kolejka drewniana - różne firmy mają swoje wersje ale fajne jest to, że prawie wszystkie one są ze sobą kompatybilne tzn. można łączyć tory różnych firm bo pasują do siebie :) No i niezawodnym prezentem są wszelkie rzeczy do rysowania, dzieciaki to uwielbiają a to rzeczy, które ciągle się kończą i trzeba dokupować nowe. Najfajniej jak to są jakieś niezwykłe flamastry (np świecące w ciemności), dziwne zaskakujące kredki albo na przykład farby w sztyfcie. Ostatnio zobaczyłam coś takiego http://www.cudowneipozyteczne.pl/2016/05/kredki-miodem-pachnace.html i wydaje mi się, że mojemu synkowi to się spodoba. Jak sądzicie? PS. a dla chłopaków z Warszawy polecamy makietę kolejową na Stadionie Narodowym, super sprawa smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×