Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mały_stefanek

prezent na dzień dziecka dla chłopca

Polecane posty

Gość gość
Ja stawiałabym na gry planszowe lub komputerowe, piłka, książki, deskorolka. Opcji jest moim zdaniem bardzo dużo, jeśli znamy obdarowywanego osobiście to już w ogóle nie powinno być problemów ;) Na tej stronie krolestwodzieci można znaleźć bardzo dużo popularnych w śród dzieci prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszymi prezentami niekoniecznie muszą być rzeczy. Ja mojemu synkowi na 6 urodziny zorganizowałam imprezę urodzinową. Zaprosiłam jego kolegów i koleżanki. Impreza była niespodzianką, totalnie się jej nie spodziewał. Bardzo się ucieszył a dodatkową atrakcją była dwójka super śmiesznych klaunów. To były niezapomniane chwile. Jeżeli mój prezent Ci się spodobał to łap link do strony tej firmy, mi poleciła ją koleżanka ;) http://www.klaunpolska.pl/pl/urodziny-dla-dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzy wybor zabawek znajdziesz tu www.jokomisiada.pl ja ostatnio kupilam synowi samochodzik na 5 urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ja bym proponował rzucić okiem na modele na stronie www.napilota.pl . Bardzo fajne konstrukcje, dopracowane repliki zarówno jeśli chodzi o samochody, jak też helikoptery i samoloty. Mam od nich bardzo prosty helikopter, idealny do stawiania pierwszych kroków w obsłudze, ale teraz mam zamiar zainwestować w coś bardziej PRO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto kupić prezent, który będzie miał walor edukacyjny? Np. bum bum rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorrettawe
Teraz mamy bliżej do świąt, czy mikołajek, ale problem z pomysłem na prezent pozostał taki sam ;) Ja mam dwójkę dzieciaków i myślę o tym, żeby po prostu zamówić im Bondi Boxy http://www.bondibox.pl/ jeden dla trzyletniej dziewczynki, drugi dla dwa lata starszego chłopca. Lubię "niechińskie" zabawki, które rozwijają dzieciaki, a właśnie takie mam nadzieję tam znaleźć. Poza tym, co bardziej pewnie ucieszy mnie, niż dzieciaki, ale na pewno się przyda, jakieś kosmetyki dla dzieci, ciuszki. Myślę, że dużo drożej wyszłoby, gdybym miała wszystkie te produkty kupić oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn od zawsze interesował się samochodami i mechaniką, więc sprawiłam mu znak drogowy na drzwi, kupiony w http://www.drogowe-znaki.com/ - oczywiście był zdziwiony, ale po chwili uznał, że to fajny, oryginalny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przytulak uszyty na podstawie rysunku malucha!!! Ta dziewczyna ma złote ręce (i złote serce też!!!) www.zrobtozlenovo.pl/doersi/pokaz/200 Polecam, bo zamówiłam u niej - cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje siostrzenice to chyba mają juz wszystko, a przez to ja mam probelem z kupieniem im prezentów na jakies roczne świeta. Ostatnio znajoma z pracy pokazala mi takie hamaki http://www.happyhop.pl/oferta/hamaki i mowi ze jej dzieci maja to i sie w nich bawia, czasem nawet zasna a ona ma spokoj i mniejszy balagan w domu. Pomyslalam ze moze cos takiego na mikolajki im kupie. tego jeszcze nie mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam rzeczy wystawiane przez użytkownika izis5 , co prawda bardziej dla dziewczynek http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1556749 znajdziecie tam przepiękne spódniczki Pettiskirt czy Tutu, różnego rodzaju świąteczne dodatki - getry, kapcie, śliniaczki. Są to produkty pozostałe po ekskluzywnym butiku Le Pompon w Szwajcarii. Widziałam na własne oczy i bardzo serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaldzion
Super Prezenty mają np. kurs sztuk walki, jakąś wspinaczkę. Może spróbujcie wskazać dziecku jakiś konkretny kierunek, znajdzcie dla niego zainteresowanie, tak aby nie siedziało przez tv i komputerem. Byle tylko nie elektroniczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hassla2
masz jeszcze sporo czasu na dzien dziecka przeciez. ale to moze i dobrze,ze juz sie zastanawiasz i poszukujesz :) Czas szybko leci. Ja bym polecała cos takiego: http://www.skapiec.pl/site/cat/2600/comp/10842757 Moze nie jest to najtańszy prezent, ale skoro piszesz o chrześniaku to zmienia postac rzeczy :) Plus lego sa drogie, bo to jednak porządny sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokuska
Najlepszym prezentem zarówno dla chłopców jak i dziewczynek są bum bum rurki. Warto sobie o nich poczytać. Często te rurki można spotkać w przedszkolach, ponieważ mają walor edukacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, ile macie pieniędzy do wydania, ale dla komputerowca to będzie gratka - https://www.ematador.pl/ Komputery płytkowe są mega modne, ale też przeznaczone dla ludzi z ambicjami, to nie jest byle pecet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio coraz bardziej modne stają się piniaty na przyjęcia urodzinowe. Ja mojemu chrześniakowi kupowałam przez internet bo tak wychodzi taniej i to od razu z cukierkami nie musiałam się martwić o nic. A radości z rozbicia piniaty nie da się opisać, nawet dorośli się przyłączyli i mieliśmy sporo przyjemności z tej zabawy. Tylko potrzeba sporo miejsca na taką zabawę, żeby nikt albo nic nie ucierpiało :P Poniżej link do sklepu w którym kupowałam piniatę z cukierkami. http://czekoladowymis.pl/12-piniata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra kupuje zabawki oraz ubranka dla swojej małej na stronie allinside.pl. Jest tam przeogromny wybór ciekawych rzeczy, solidnych oraz modnych :) A co więcej nie są drogie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończysz na dziś tę antyreklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kryptoreklamę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika6
Moje dzieci lubią proste zabawki takie jak bum bum rurki. Bawią się nimi dziewczynki i chłopcy, więc problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka34
Ja polecam zajrzeć do sklepu kinderland24 w poszukiwaniu fajnych i nietypowych prezentów. Jeden z moich ulubionych, nie bez powodu...naprawdę wartosciowe i rozwijajace zabawki mozna wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się chłopiec interesuje? Ja stawiałabym na ciekawą książkę lub grę planszową. Obecnie są one bardzo popularne wśród dzieci w tym wieku. Mój chrześniak bardzo lubi grać w grę geomag. Można ją kupić na stronie krolestwodzieci.pl Gra składa się z prostych elementów: patyczków, kulek i paneli. Magnetyczne patyczki, stalowe kulki i różnobarwne panele umiejętnie połączone ze sobą pozwalają na nieograniczone możliwości tworzenia różnorodnych form geometrycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymia
Dzieciom trzeba kupować prezenty EDUKACYJNE. W przeciwnym wypadku takie zakupy mijają się z celem. Uważam, że bum bum rurki to fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe pomysły na prezent dla chłopca i to bez względu na okazję,znajdziecie na SmartBoy.pl zawsze miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, czy w tym roku nie wybrać się z okazji Dnia dziecka promem ze Świnoujścia. Jest taka specjalna oferta z Unity Line, że się wypływa na jeden dzień, są różne atrakcje, a że mój mały po prostu uwielbia statki, piratów itp, to myślę, że może mu się to spodoba. Któraś z was korzystała z tego typu ofert? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zdarzało się pływać jedynie na rejsach rozrywkowych, typu dzień kobiet, czy walentynki (mieszkam blisko świnoujścia, więc zawsze jest to dla mnie dobre rozwiązanie:). Ale wiem, że na promach mają specjalne kąciki dla dzieci i organizują gry i zabawy w sezonie letnim. Dzieciaki, które pływały z rodzicami regularnymi przejazdami zawsze wyglądały na uhahane :) Znasz już może szczegóły oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×