Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwariowałam_czy_nie?

Młodszy partner

Polecane posty

Gość Zwariowałam_czy_nie?

Mam 36 lat.Do tej pory nie potrafię zrozumieć jak mogłam się tak dać oszukać!Przypadkiem 1.5roku temu poznałam młodego,miłego chłopaka 20 letniego.Byłam w stałym związku już 15 lat,ślub wzieliśmy po 3 latach mieszkania razem i w sumie namiętność wygasła.Ten młody był tak uroczy i kompletnie straciłam głowę.Długo spotykałam się z nim niby przypadkiem i cały czas trasktowałam to jako niewinny flircik.Prosił mnie o więcej mimo że mówiłam ze taki związek nie ma sensu ale widziałam szczerą miłość w jego oczach-NIE UDAWAŁ!W końcu kiedyś stało się i było cudownie.Odsuwałam to scenę od siebie ale nie potrafiłam przestać o nim myśleć nawet na chwilę.Cały czas się łudziłam ze to minie i mąż nic si nie dowie.Ale niestety stało się i postanowiłam odejść z moją miłością.Przez rok było cudownie i nagle coś pękło-co mam robić???Mąż przekazał mi przez znajomych że nie chce o mnie słyszeć i złożył pozew o rozwód.Miotam się czy ratować moje nowe życie czy zacząć od nowa.Im częscięj się zastanawiam tym bardziej myślę że dałam sobie rozwalić przez swoją głupotę małżeństwo.Czasem myślę że kocham ich obu równie mocno i obu ich straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***a dlaczego
co peklo???Ten mlodszy sie rozmyslil?,znudzil? czy poznal kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melba rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
dokladnie.......... a co sie stalo w nowym zwiazku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co może się stać w związku
36 letniej kobiety i 20 letniego chłopca? zauroczenie minęło i przyszła proza życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowałam_czy_nie?
Nie wiem co się stało,jak teraz się zastanawiam to myślę że chciał się poczuć dorosły i założyć rodzinę,WIEM ŻE NIE KŁAMAŁ!po prostu chyba nie rozumiał a i ja się zakochałam.JESTEM Z NIM W CIĄŻY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.. kobieto.. a czego sie spodziewalas? Jestem ciut mlodsza od Ciebie (niewiele), mam faceta lat 21, i nigdy! nie planowalam z nim wspolnej przyszlosci. Spotykamy sie, jest fajnie, ale mam swiadomosc, ze kiedys mnie zostawi. Dlatego nie proponuje mu by przeprowadzil sie do mnie, zebysmy zaczeli wspolne zycie. Duza roznica wieku ma znaczenie. NA Twoim miejscu probowalabym ulozyc sobie zycie bez niego. Bedzie chcial - wroci. Jestes w ciazy - bedzie Ci ciezko, ale nie Ty jedyna jestes samotna matka, dasz rade. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowałam_czy_nie?
To Ojciec mojego przyszłego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowałam_czy_nie?
Mam córkę jiż 18 letnią i CHCĘ mieć i urodzić to dziecko dla Niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***a dlaczego
no to oczywiste chyba ze urodzisz to dziecko....,ale na to zeon bedziez Toba,bo bedziecie mieli dziecko to raczej nie licz... Mysle ze nie klamal ze chcialby byc z Toba,ale uswiadomil sobie,ze koledzy za chwile beda sie z niego smiac ze ma ,,dziewczyne''ktora mmoglaby byc prawie jego matka....,uswiadomil sobie ze nie chce sie jeszcze babrac w pieluchach tylko bawic sie zyciem.... Piszesz ze on nie rozumial...?Ale czego?Jak sie rozeszliscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 006
media wciskają kobietom, że młody chłopak i kobieta w wieku średnim to dobry sposób na życie. moze i tak, ale w sporadycznych przypadkach. generalnie, tylko jeśli nie ma innej opcji. nie dajmy sie namowic, sprowokowac i przekonac. mlody chlopak ma do zaoferowania tylko mlodosc, a to bardzo malo. bardzo, mimo ze swiat oglasza zwyciestwo młodości. ale przynajmniej Twoje dziecko bedzie ze swiezego materialu zrobione - reszta to tagedia. współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Dżoana
Kobiety, które wybierają młodszych mężczyzn, mają w horoskopie silnie zaznaczonego Wodnika, lub planeta Uran tworzy u nich relację z Wenus, planetą związków i kobiecości. Wodnik to znak wolności, niezależności, przyjaźni i niezwracania uwagi na wiek. Tak samo działa w horoskopie planeta Uran, która włada znakiem Wodnika. Piosenkarka Reni Jusis (Baran, 35 l.) tak jak Foremniak ma w horoskopie Wenus w znaku Wodnika. W 2008 r. wyszła za mąż za dużo młodszego od siebie muzyka Tomka Makowieckiego (Bliźnięta, 26 l.) i teraz spodziewają się dziecka. Tomek ma Słońce, Marsa i Księżyc w opozycji do Urana, planety zaskoczenia i niekonwencjonalnych związków. Pewnie nie czułby się dobrze w związku konwencjonalnym, a jako muzyk, artysta, jest łagodniej oceniany przez ludzi. Katarzyna Skrzynecka (Strzelec, 39 l.) też lubi młodszych, bo w horoskopie ma Księżyc w znaku Wodnika. Jej obecny mąż ma 33 lata. Ona jest kobietą niezwykle aktywną i ambitną, a młodszy mężczyzna nie zazdrości jej tego, czym się ona zajmuje, i nie zawadza w robieniu kariery. Małgorzata Kożuchowska (Byk, 38 l.) ma Wenus w znaku odważnego i bezkompromisowego Barana w opozycji z Uranem, i męża, dziennikarza Bartka Wróblewskego, młodszego o dziewięć wiosen. Kożuchowska przez lata była najsłynniejszą polską singielką. W wywiadach opowiadała, że ma duże oczekiwania wobec swojego partnera i nie chce iść na kompromisy, które pozbawiłyby ją wartości, w jakie wierzy i jakimi się w życiu kieruje. Teraz jest szczęśliwa i nie przejmuje się złośliwymi uwagami, że wychodząc za młodszego, na siłę się odmładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Dżoana
Kobiety, które wybierają młodszych mężczyzn, same czują się młodo i nie wyglądają na swoje lata, bo Uran i Wodnik dają im niespożyte pokłady energii, optymizmu i siły. Lubią zaskakiwać i robić to, co same uważają za słuszne. Panie zaczynają w takich związkach bardziej o siebie dbać i podążać za modą, starają się żyć aktywnie. Uprawiają nowe hobby (to często pasja, którą dzielą z ukochanym) i sport, chcą być sprawne i zadowolone z życia. Jak widać, młodszy partner może zmobilizować kobietę do samych pozytywnych zmian. Kayah (Skorpion, 42 l.) od lat jest w związku z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką (Byk, 33 l.) Oboje w swoich horoskopach mają silnego Urana: u Kayah Wenus jest w koniunkcji z Uranem i Plutonem, u Sebastiana Uran jest w opozycji do Wenus. Artyści są na tyle niezależni, że nigdy nie chcieli komentować swojej miłości w prasie. Oboje mają silny wpływ Skorpiona w horoskopach (ona Słońce, on Księżyc), a ten znak nie lubi mówić publicznie o prywatnych sprawach. Inna kobieta spod Skorpiona o silnym wpływie Urana, Iwona Pavlović (46 l.), w tym roku wyszła za mąż za młodszego od siebie biznesmena Wojciecha Oświęcimskiego. Para nie kryła swojego uczucia i chętnie opowiadała dziennikarzom o przeżywanym szczęściu. Była partnerka Borysa Szyca Sylwia Gliwa (31 l.) pokazuje się z młodszym o 12 lat narzeczonym Szymonem Paneckim, bardzo przystojnym 19-letnim maturzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroż bez kryształowej kuli
5-7 oat różnicy to nie 20.A całe to wróżenie to o kant klawiatury można potłuc.Po prostu kobiety sykcesu do jefgo atrybutów zaliczają sobie także fakt posiadania młodszego partnera.Im młodszy tym bardaziej je utwierdza w poczuciu własnej atrakcyjności i wzbudza do tego zazdrość u przyjaciółek i wrogów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wróżka Dżoana
wsadź sobie w dupę te urany i neptuny i zajmij się czymś pożytecznym a nie robić ludziom wodę z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 006
Tylko proszę może o podpowiedź, czego można zazdrościć kobiecie, która "zdobyła" młodszego partnera (nie mówimy o róznicy kilku, ale kilkunastu lat). Może mi się wtedy coś przejaśni, bo póki co, to współczuję im pecha w życiu. Nie żartuję i nie kpię. Dla mnie taki partner byłby po prostu ostatecznością. Z powodów osobistych wymagań, z powodu uzusu społecznego i z każdego innego powodu. Nie widzę w tym żadnej atrakcyjności, młodzi faceci to dla mnie dzieci i nie chciałabym się z nimi męczyć w żaden sposób. Czuję się super młodo z facetem w moim wieku, bo czuję się kochana i wciąż zakochana po 20 latach związku, a stara poczułabym się własnie przy młodym chłopaku szukającym wrażeń. Może mam szczęśliwie fantastycznego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona starsza...
Ja mam młodszego męża (tylko 2 lata) i to nie jest żaden problem. Róznica wieku sięgająca do 6 lat - to żadna różnica. Im ludzie starsi, tym bardziej się ona zaciera i nie ma powodu do obaw. Tak więc autorko topiku, nic się nie bój: 5 lat róznicy nie jest na pewno przyczyną do rozpadu związku. Wręcz odwrotnie. Problem pojawia się wówczas, gdy kobieta jest ok. 50-tki a mężczyzna przed 30-tką. Owszem seks może byc OK, ale jak długo? On się nacieszy, pobawi i odejdzie, a ona??? Zostanie sama z poczuciem, że jest porzucona z uwagi na nieatrakcyjność. Ostatnio tez czytałam, że młodzi faceci, jak nie chcą się wiązać z młodą partnerką, tylko potrzebują łatwego dostępu do seksu to właśnie wtedy szukają starszych kobiet, które niczego nie oczekują (obrączki). Przeczytajcie sobie. http://nowabea.wordpress.com/2012/11/08/on-ml odszy-ona-starsza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
ze zwariowalas, 16 lat to dwa rozne swiaty, co zrobic gdy rozum siedzi miedzy nogami, gratuluje dojrzalosci zyciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PółWiekuZAmną
z tym szukaniem starszej partnerki to jakaś plaga. Mam 50 i chciała bym poznac powaznego faceta z którym mogła bym stworzyć partnerski związek. Niestety leca na mnie sami młodzi faceci w okolicach 30 tki i nie rozumieją w czym problem jak odmawiam. A faceci w moim wieku i starsi szukają młodych. Tak więc wszyscy chcą bzykać. Starsi i młodsi... Tak wiec naprawde trudno kobietom w moim wieku, których nie interesuje sportowy seks bez zobowiązań. Trzeb naprawdę sporo sobą reprezentować i to nie tylko chodzi o wygląd, Bo i tak nawet najbardziej atrakcyjna 50-tka przegrywa z przeciętną dziewczyną ale połowe młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
Zgadzam się z osobą powyżej. Też mam męża 3 lata młodszego i o ile fizycznie wyglądam nawet młodziej to jednak psychicznie odczuwam tą różnicę. Także nie wyobrażam sobie życia z partnerem kilkanaście lat młodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jest duze ryzyko zwiazania sie nawet z 5 lat mlodszym. Facet majac 20 lat nie mysli jeszcze o przyszlosci, a jak bedzie mial 25 to ty bedziesz miala 41 i moge sie zalozyc ze zacznie rozgladac sie z rowiesniczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10-15 lat to już spora różnica. Nawet jeśli uczicie jestszczere, to i tak bywa to kłopotliwe. Trzeba dużo zaufania i miłości, żeby taki związek się udał. Mimo że to trudne, jest możliwe. Na razie skup się na dziecku, a jemu uświadom, że będzie ojcem, nawet jeśli nie będziecie razem, jesteście odpowiedzialni za dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem oczywistym było, że taki związek nie ma szans. To dwa zupełnie różne światy. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×