Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja669

jak przytyć???

Polecane posty

same tematy jak schudnąć ,a może ktos wie jak przytyć?i sprawić by ta waga juz taka została?chudzielcem nie jestem(54kg,168cmwzr.) ale z dwa kg by się zdało zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ktos poradzi bym duzo jadła,ale to nic nie da bo ja i tak szybko spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta białkowo węglowodanowa, 5 posilków na dzień, odpowiedni trening na masę i przytyjesz. Nie staniesz się kulturystką od tego, zapewne kilka osób by ci to napisało, ale nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555vvvvvv
a jakie sa te cwiczenia na mase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadek u mamusi
wystarczy co weekend zjeść obiadek u mojej mamusi i przyrost masy masz jak w banku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trening na masę, to trening z porządnym obciążeniem, 6-12 serii w powtórzeniach. Można też to zrobić w domu, treningiem domatora. Ogólnie to polecam ci http://www.kulturystyka.pl/atlas/ zajrzeć na tą stronę i poczytać i obrać porządną dietę, dużo białka, jeszcze więcej węglowodanów, w stosunku 1:3 lub nawet 1:4 (pierwsze białko, drugie węgle). 5 posiłków na dzień, dobrze zbilansowanych i ułożonych. Jak nie masz czasu na gotowanie to możesz sobie kupić gainera, to jakby jedzenie w proszku. Zobacz sobie na hellhound.pl, tam masz spory wybór, szukaj takich, które mają podobne proporcje białka. Pamiętaj też o odpowiedniej ilości snu i ułóż tak plan treningowy, żeby uwzględniał intensywny trening i czas na regenerację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoger
Ja ci chetnie oddam moje dwa kilo i obie bedziemy zadowolone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SupersonicGirl
Ja jestem na diecie weglowo-bialkowej + trening na mase 3 razy w tygodniu. Trwa to juz od 4 miesiecy i zaczynam byc zadowolona z wyniku. Moje cialo zaczyna wygladac ladnie, miesnie sie odznaczaja, pupa i biust okraglejsze i nie jestem juz taka chuda. Napisz wymiary i wage to bedzie mozna cos ulozyc dla Ciebie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djsklds
ale po co chcesz przytyć? przeciez masz dobrą wage nie jestes za chuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszman
Jedz kasze ja dodałem dwa wielkie posiłki z kaszy jęczmiennej 2x300g na śniadanie i na noc i poszło 13kg w ciągu półtora miesiąca dodam że brzucha praktycznie nie mam. :)) coś tam się może odłożyło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×