Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Dziwne sny

Polecane posty

Mojej babci wczoraj się śniło że urodziłam córkę, tej samej nocy mojej cioci śniło się to samo...Czy ktoś was miał tak że takie sny się spełniły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
szykuje się kolejne niepokalane poczęcie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o niepokalane poczęcie, bo jestem w stałym związku raczej pytam o kwestię sprawdzalności snów, jestem ciekawa czy ktoś tak miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godless and free
Ludzie, może trochę rozumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
z ciekawości zapytam: będzie więcej czy zero sexu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
boisz, że się sprawdzi? czy chccialabyś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
wypowiem się jeszcze na temat śnił mi się kiedys numer, wyslałem totka i wygrałem 20zł:D ogólnie jestem sceptyczny i taktuję sny z przymrużeniem oka, zupełnie jak horoskopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w horoskopy nie wierze, w sny...sama nie wiem, pytam raczej czy komuś się spełniły sny a nie biegne już kupować ubranka dziecięce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to chyba
sny nie sa prorocze. sny mowia o obecnym stanie umyslu. dlatego, niestety musze przyznac, ze rozprawianie o sprawdzalnosci snow nie jest racjonalnym zajeciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, nie ukrywam że chce mieć dziecko, mój instynkt macierzyński już woła:) ale sąd taki sam sen u dwóch osób?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
może rozmawiałaś z nimi o tym a reszta to może... zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja z nimi nie rozmawiałam na ten temat, nawet dawno się nie widzieliśmy:) no nic nie bede kombinować ale powiem szczerze że jest to dla mnie zastanawiające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
jeśli sen się sprawdzie będziesz mieć fajną anegdotkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to chyba
to jest frapujace, pewnie ze tak :) ale po prostu trzeba zaakceptowac ten prosty fakt, ze wsrod wielu zbiegow okolicznosci, takich ktore nie sa niczemu pozyteczne i nikt ich nie zauwaza, sa tez takie wlasnie niesamowite, niczym trafienie wlasciwych numerow w totolotka, jak np. powstanie zycia na ziemi. i tak sie teraz stalo, ze dwie osoby mialy tej samej nocy sen o tobie :) no a co poza tym? dwa wyjsicia, albo zajdziesz w ciaze, albo nie zajdziesz. a jak zajdziesz, to albo bedziesz miala synka, albo corke :) sny babci i cioci ani tego nie przewidza, ani nie zgadna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinnam przestac o tym myśleć zwykły przypadek, na pewno ten sen nie przesądzi o tym czy bede w ciąży czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunia i też Pancia
E tam , nie wiem , czy warto wierzyć aż tak bardzo w sny.Władysłam IV w noc poślubna spał samotnie, śniło mu sie , że czyta list , wypada mu okular i wypływa jedno oko.Odebrał to za złą wróżbę i nie chciał tknąć swej żony aż dwór interweniował i w ostateczności zapedzono go po 5 tygodniach do małżeńskiego łoża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×