Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _kurcze_dlaczego_

Co zrobić gdy chłopak na którym mi -zależy olewa mnie??

Polecane posty

Doradzam wam dziewczyny odpuście sobie tego chłopaka..Przerabiałam to już bardzo wiele razy i tak wam powiem, że jeśli nie jest wami zainteresowany to ma was gdzieś czyli w nosie..Tego kwiatu jest pół światu i nie musicie się tak bardzo przejmować - bo to wy jesteście w końcu kobietami i to on powinien się ubiegać o wasze względu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina020980 l
Jak dla mnie temat powielany tysiac razy. Nic nie zrobicie z tymi facetami to sa napewno DDD mam podobny problem z jednym facetem teraz po jego pierwszym razie mozecie sobie pisac plakac jeśli oni nie napisza to to nie ma sensu to wasze pisanie i tak nie odp poki sami nie maja na to checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz że takim pisaniem zniechęcasz facetów do działania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrócie moja sytuacja wyglądała tak, że chłopak po krótkim czasie rzucił mnie, ponieważ nic poważnego nie czuł, a on szuka powaznego związku i kobiety na całe zycie. Nie zależało mu aż tak bardzo, by kontynuowac ten związek, po prostu nie widział dla nas przyszłości. Problemem było to że ja się już zdążyłam w nim zakochać…. Musiałam go odzyskać. Zrobiłam to dzieki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl. Wrócił i jesteśmy szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli poli
Do jasnej k**wy zadzwoni do niego i zaproponuj mu spotkanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie rob bo bedziesz desperatka. Czekaj ile trzeba bedzie nawet kilka lat. Jesli sie sama pierwsza odezwiesz ponizysz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×