Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _kurcze_dlaczego_

Co zrobić gdy chłopak na którym mi -zależy olewa mnie??

Polecane posty

Gość _kurcze_dlaczego_

Doradźcie mi coś bo ja już sama nie wiem co mam robić;(( Tydzień piszemy jest super, fajnie zależy mu a teraz nie odzywa się 3 dni, co mam robić??napisać do Niego??poczekać?? dodam że nie jesteśmy razem i nie pokłóciliśmy się, po prostu nie odzywa się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
coś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteście razem więc po co ta panika? nie ma żadnych zobowiazań zwiazanych z Tobą. no zadzwoń do niego i sie umów na spacer czy coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
zawsze było tak że on pisał pierwszy, choć ostatnio czyli we wtorek napisałam ja..a od wtorku cisza..i znów ja mam pierwsza pisać i się prosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juan de marco
Marek52. obawiam się, że do księżniczek wychowanych na titanicu i jeziorze marzeń to nigdy nie dotrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
3 dni to przecież krótki okres czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
ja pisałam ostatnio i znów mam pisać pierwsza tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
ale zawsze pisaliśmy co dziennie, chociaż po dwa, trzy sms!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
tzn??poczekać aż sam się odezwie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Proś Się, to ty sikasz paniką. jak ci na nim zależy to napiasz. albo zadzwoń pogadaj. kurwa co to ma być, znajomość przez czaty, sms, gg. Umów sie z nim na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
odezwij się sama i nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
to on by mógł zaproponować spacer ale chyba nie wyraża chęci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juan de marco
"to on by mógł mi zaproponowac spacer" - może facet cię zlał, bo stwierdził , że chce sie spotykac z normalną kobietą a nie królewną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa dziewucho 😠 chcesz Go mieć, to walcz. dlaczego to facet ma zawsze pierwszy wychodzić z inicjatywą ? mamy XXI w. równouprawnienie i inne takie pierdoły. No zadzwoń do niego z propozycją spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
niech wypowie się ktoś normalny na ten temat!!proszę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
wiem że jest równouprawnienie ale to ja ostatnio pisałam do Niego, więc czemu on teraz nie może napisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juan de marco
ktoś normalny - czyli ktoś kto ci trzyma prosto palec w dupie i mówi co byś chciała usłyszec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony chlopak true
tez bym cie olal na jego miejscu, jesli pisze do dziewczyny pierwszy to za kais czas przestaje to robic zeby sprawdzic czy jej choc troche zalezy - jesli ona sie nie odezwie w ciagu kilku, kilkunastu dni to znaczy ze jest typem dziewczyny ktora wiecznie czeka na pierwszy krok faceta, vulgo, jest skreslona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
nie uważam się za królewnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
czytaj to co pisze!!wyraźnie napisałam że to ja ostatnio do niego pisałam!!nie umiesz czytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony chlopak true
no to widac spotkal inna/jest zajety/uznal ze mu sie nie podobasz. poczkaj jeszcze kilka dni, jak sie nie odezwie to mozesz skakac z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, ile masz lat ? a czemu Ty nie możesz napisać ? odpadnie Ci palec ? Ty ostatnio pisałaś do niego,..... no i ? nie uważasz sie za królewnę ale sie tak zachowujesz. A chuj nic nie pisz do niego. Po cholere mu Ty. Po co chłopakowi kolejny problem na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kurcze_dlaczego_
dziękuję:(paaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juan de marco
autorko - ale co? zamierzasz się ze wszystkiego rozliczac do konca życia? ja dziś dzwoniłam, jutro ty, ja dziś zaprosiłam, jutro ty, nie ważne,że akurat u mnie jest okazja...dziecinada. ok gdybyś non stop pierwsza inicjowała rozmowy/spotkania a koleś by nie robił nic w kierunku rozwoju znajomości. wtedy sam bym doradzał go olac. ale takie licytowanie , kto kiedy zadzwonił co do jednego telefonu - dziecinada. odezwij się raz jeszcze, jak potem on nic nie zrobi to faktycznie ma cię w powarzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam podobny prloblem tylko ja nie potrafie olac bo mieszkamy pare dpmów tylko od siebie. Jest miedzy nami 9 lat różnicy. KOCHAM GO, pokazuje mu to na każdym kroku ale ja go nie rozumie bo raz jest dobrze raz się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo :/ Pisalam z jednym chlopakim przez ponad tydzien, codzinnie a on od tygodnia sie do mnie nie odzywa :( Napisalam 1 raz pierwsza zaczelismy gadac tylko ze nie tak samo jak wczesniej, on nie byl juz taki mily. Po 2 dniach napisalam jeszcze raz i pisal juz ze mna tak jalby chcial zebym sie od niego odpie***liła :( Obicałam sobie że już do niego nie napisze ale chyba nie wytrzymam bo jednak ttoche mi na nim zalezy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia kociak xd
Słuchajcie zabujałam sie w takim Janku a on mnie ciągle olewa nie wiem jak mam juz z nim gadać.Doradzicie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z warszawy 16
Wogłóle mnie olewa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×