Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fh,dhm,kd

Wasze ulubione słodycze????

Polecane posty

wszystko co kinder, ale najbardziej kinder czekolada. nutella potrafie naraz zjesc caly sloik, czekolada schogetten nugatowa najbardziej, alpen gold nussbeiser- z calymi orzechami najbardziej to chyba tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
bombolada orzechowa kinder chocko czekolada jogurtowo-truskawkowa Milka ptasie mleczko w mlecznej czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze milka, rafaello,, merci tylko mleczne, toffifi ,ferrero rocher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly sloik Nutelli na raz
to wyczyn...kurcze masz spust hahahah ja uwielbiam barylki z alkoholem i takie sliwki w czekoadzie, poza tym na raz wsuwam pudlo ptasiego mleczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona z WWWWW
pierniki najlepiej w czekoladzie, zwłaszcza kostka piernikowa z praliną :D :D gorzka czekolada (minimum 70 proc. kakao) muffiny sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyczyn ale wlasnie pozniej mam problem... i musze troche posiedziec albo lyknac tabletki na przeczyszczenie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabelkaaa20
cukierki z mieszanki wedlowskiej crispy natural jabłkowe, nieszkodliwe słodycze z witaminami ;) żelki owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada, najlepiej gorzka i z orzechami. a poza tym to jogurty owoceowe, najlepiej balkanskie i bez sztucznych dodatkow. sa przez ten cukier za malo zdrowe jako jogurt, ale jako slodycz, jak sie nie je innych, sztucznych, slodyczy chyba ujda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka ptasie mleczko waniliowe
Wedlowskie delicje pomarańczowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptasie mleczko waniliowe, Toblerone, marcepan, francuski nugat, ciastka bezowe typu "hiszpan"z bita smietana i konfiturami, sernik, slodka buchta z nadzieniem z rozy, Kinder Bueno, lody cassate, ciastka "Calissons", gruszki w syropie z kremem waniliowym, Rafaello, Tofiffi, czekolada Krakowski Kredens z fiolkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona270000
zanim jeszcze wyjechalam z polski byy takie slodycze jak wafelki mulatki,gumy turbo,slonecznik i zwykle rozki jagodowe.to uwielbiaam, teraz jednak sa podobne ale juz nie taye same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glazurowana_mysz
Moją ulubioną słodyczą so owoce - surowe albo suszone :) Ok kilku lat prawie w ogóle nie jem czekolady i innych cukrów prostych i jestem o wiele szcześliwsza - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllllllllllllll
ja lubię galaretkę w cukrze, rafaello, toffifi ale i desery paradis z oetkera mmm z bitą śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj zjadłam całą czekoladę
złoty kasztanek mniamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe Michałki, Czekolada Truskawkowa Milka, Ptasie Mleczko, Merci, Raffaello, Ferrero Rocher, żelki itp. Ale ogólnie to wszytskie słodycze prawie lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie przypomniałaś
mi, ze nie jadłam jeszcze białych michałków, a miałam w planie od dawna :0 jaki to smak - waniliowy, smietankowy, chałwowy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... smak- zajebisty! wg. mnie o niebo lepsze od tych czekoladowych. One sa oblane biała czekoladą i ten środek jest taki mleczny jakby... i mają dużo orzechów :D przynajmniej ja zawsze tak trafiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze czekoladki Lindt, drogie jak jasny h­uj ale jakie dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli inwestycja się opłacała
ja mam słabość do wafelków z lidla takich a la knoppers - są w dwóch odmianach - z mleczną warstwą i bez - jedne w niebieskich opakowaniach, drugie w brązowych, sprzedawane chyba po 10 złączone razem spróbujcie - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucciola
Czekolada Nussbeiser z orzechami laskowymi, czekolada Alpen Gold ze skórką pomarańczową (wspomnienie studiow), lody wanilliowe, ciasto drożdżowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja lubię wszystko co słodkie. Jest to trochę zgubne i jednak ograniczam spożycie słodyczy, ale jedynym daniem, którego nie umiem sobie odmówić jest szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi. Szczególnie w krakowskiej restauracji Le Scandale. Jest ona tam tak dobra, że warto na jakiś czas odpuścić sobie wszystkie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzban leśnych ananasów
czekolada gorzka wedla albo lind dark 70% kakao w górę albo gorzka wawelska ;) odzwyczaiłam się od słodkiego na tyle ,że 2 kostki takiej gorzkiej czekolady mi wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjsgdsai
czekolada ze skorką pomaranczy rafaello zelki kazdego rodzaju ( i typowe miski haribo i kwasne zele rodzimej produkcji) krowki kokosowe prinsessy ptasie mleczko (wylacznie waniliowe) mleka smakowe do picia oraz mleczka w tubce, smak dziecinstwa :) nussbeiser oczywiscie biala milka biale delicje ciasteczka regionalne i takie w ksztalcie kwiatkow z odrobina dzemu na srodku kinder bueno, jajko niespodzianka, schoko bons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pyszny temat ! Uwielbiam gorzka czekolade w kazdej postaci, najlepiej Lindt - 60%, 70 % lub nawet 96 % ekstra gorzka. Wspanialy smak ! Lubie tez czekolade gorzka z dodatkiem krysztalow soli morskiej; ziarenkami papryczki chili lub skorka pomaranczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam wszysto, co czekoladowe...najbardziej pitna czekoladę (na gorąco lub zimno) z bita śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo czekolada Lindta z chili -moja ulubiona :) Może dobrze, ze jest taka droga, inaczej ważyłabym 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×