Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fh,dhm,kd

Wasze ulubione słodycze????

Polecane posty

Gość krówki z solidarności mniam
wiśnie w czekoladzie no i gorzka czekolada wedla , śliwki w czekoladzie , krówki z solidarności, baryłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza.W32
a więc mam słabość :P do? - batonów bounty -gorzkiej czekolady -ptasiego mleczka(śmietankowego,cytrynowego) - michałków - wszelkiego rodzaju ciasteczek kruchych - ciastek"muszelek" - sliwek/wiśni w likierze - rafaello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvfhviviv i
1) kostka węgierska; 2) sernik wiedeński; 3) marcepan w czekoladzie deserowej; 4) żelki (robaki, te dłuuuuuuugie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obzartuch paskudny
torunskie serca w czekoladzie torcik wedlowski michaszki galaretki pomaranczowe w czekoladzie Mella wafle w czekoladzie herbatniki w czekoladzie czekolada z orzechami ta z okienkiem sliwki naleczowskie w czekoladzie ale sie skiepscily niestety rafaello kamyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczki i delicje oraz czekolada i domowej roboty ciasta. Ale w sumie to wszystko co sodkie uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam najbardziej Toffee wszystko co Kinder Czeska czekolada studencka najbardziej biała i mleczna Alpejskie mleczko i ptasie mleczko Wedla wtryniam sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co słodkie :) pochłaniam w hurtowych ilościach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze słodyczami mam ogromny problem , uwielbiam wszystko co w czekoladzie- najczęściej cukierki, sliwki w czekoladzie albo trufle – to co uwielbiam najbardziej!! Najlepiej smakuja mi te z http://e-slodycze.eu/ istne niebo w gebie…:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klebo
Przeważnie ptasie mleczko od Wedla a ostatnio też mieszanka wedlowska, choć najbardziej jednak ptasie oryginalne. Te podróbki z marketów mi nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uwielniam ptasie mleczo od wedla. Mniami :D pyszotka :D a teraz sa w polomarkecie w multilogice, jak się kupi 2 to jedno wychodzi coś ponad 9,5 :D więc czas zrobić zapasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeska czekolada studencka faktycznie najlepsza :))) pod każdą postacią, ostatnio jadłam biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarta z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, z owocami sezonowymi, truskawki, jagody... tęsknię za latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sliwki w czekoladzie,galaretki mella,goralky,czekolada amerykanska mleczna hershey's

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enderi
Ja ogólnie bardzo lubię słodkości, ale jestem wymagająca pod tym względem. Lubię ciastka maślane mojej mamy i drożdżowe ciasto z owocami. Lubię czekoladę mleczną, ale najbardziej, od lat Torcik Wedlowski - chcę nawet wziąć udział w konkursie Najlepsze od Wedla, muszę tylko pomyśleć nad jakimś oryginalnym hasłem, może uda się wygrać, jesli nie główną nagrodę, to chociaż paczkę słodyczy. Ktoś z Was brał udział w tym konkursie? Niektóre historyjki są naprawdę mega zabawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coesby
A lubicie roztopioną czekoladę? Ja pokochałam z owocami, na ostatniej imprezie firmowej. Mieliśmy zamówioną fontannę z Czekoladerii http://czekoladeria.com.pl/ pyszne, zakochałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikejs
Mogłaś podać stronę, bo trochę się naszukałem o jaki konkurs chodzi. Nagroda jest bardzo kusząca z tego, co widzę :) Zgłoszenie wysłała córka - a co, może się uda :) Strona to http://najlepszeodwedla.wedel.pl/ dla osób zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilena
Do tej pory uwielbiałam różnego rodzaju czekoladki, ale nie miałam ulubionych. Kilka dni temu jadłam coś pysznego - Wiśnie w alkoholu od Wedla. Niebo w gębie, z jednej strony słodkie, z drugiej mocno czekoladowe, wykwintne ;) http://www.poradnikhandlowca.com.pl/sites/default/files/styles/artykul_full/public/sites/default/files/zalaczniki/wisnie_z_alkoholem_141g.jpg?itok=Bv98OU3A - pokochałam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdej postaci niestety... faworytem są cukierki czekoladowe typu michałki i wafelki -te w najróżniejszej postaci i smakach. moje ulubione to rzecz jasna góralki - najlepsze na świecie a w sumie to az za dobre bo ile można jeść słodycze :D teraz dodatkowo mają loterię z wieloma nagrodami, nagrody swoja droga też niezłe, bo skuter, instaxy czy ps4. no i jak tu nie jeść słodyczy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diarte
A tam, niestety :) Przecież wszystko jest dla ludzi;) ja uwielbiam Ptasie Mleczko, szczególnie ostatnio pokochałam tę nową wersję, letnią - o smaku Frappe :) Która idealnie smakuje po zamrożeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hobu
Ptasie mleczko, jakaś czekolada mleczna coś takiego. Ja lubię wedla, bo jak ktoś napisał mają jakościowe produkty. Ale nie muszę za wszelką cenę mieć. Różne rzeczy kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam w restauracji Mekong w Krakowie deser- banan w cieście z polewą czekoladową. Tak mi posmakował, ze postanowiłam zrobić w domu. Coś jednak robię nie tak, bo banan nie jest taki jędrny jak powinien. Ale myślę, że droga prób i błędów uzyskam dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie ... -aktualnie 17 tc - żarła bym wszystko co słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie ptasie mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię pierniczki według przepisu mojego taty, a niedawno jeszcze je ulepszyłam, nadziewając powidłami od Stovitu - mają do tego idealną konsystencję i smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aperina3
Ja również czasami piekę ale w ostatnim czasie nie mam wolnej chwili na to aby coś nowego upiec. Ta więc dość rzadko jemy wypieki. Moje ulubione słodycze to Torcik Wedlowski - od zawsze, rodzice dawali mi go na urodziny Ptasie mleczko - najlepsze jest zdecydowanie tradycyjne wedlowskie waniliowe czekotubka baryłki z alkoholem ( drogie ale raz w roku na święta lubię sobie kupić całe opakowanie oraz spałaszować...). Smaczna jest jeszcze czekolada Karmellove. Nie przepadam za bardzo za białymi czekoladami ale dla tej robię wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezy ale w środku lekko gumowate ptysie te z kremem tym samym co do ciepłych lodów wata cukrowa rafaello szyszki ,czekolada z jajka niespodzianki tort śmietankowy z owocami sezonowymi maltizers tak troche inaczej chyba sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam czekoladę ale nie taką klasyczną tylko na gorąco. Mam sprawdzony sklep http://www.konesso.pl/pol_m_Czekolada-na-goraco_Czekolady_Magica-Ciok-1839.html , w którym zawsze kupuje czekoladę. Jest pakowana w wygodne saszetki i bardzo łatwo się ja przygotowuje. Można kupić ją w róznych wariantach smakowych - banan, kokos, rum, pomarańcza. Przepyszność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×