Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_mis1

pomóżcie?

Polecane posty

dzisiaj rano kochałam się z moim chłopkiem, jesteśmy razem od 5,5 roku. on ma lat 28 ja mam 21. kochalismy sie i skonczyl we mnie całkowicie, myslalam ze mam dni bezplodne a sprawdzalam i mam plodne. i dlatego tak postapilismy. on jeszcze nie chce miec dziecka. co ja mu powiem jesli dojdzie do zaplodnienia. prosze nie potępiajcie mnie od razu, i nie traktujcie z góry. kochamy sie, chyba przez takie cos nie odejdzie? co ja mu powiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dasz radę jeśli już bo
teraz to już stara d..pa jesteś. Gorzej by było na początku, bo jakoś szybko zaczęłaś :) 5.5 roku w związku a masz 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem. ale to bylo takie magiczne:) przyszedl do mojej wychowawczyni w gimnazjum po moj numer:) ajj i potem zleciało jakos. Ważne że jest dobrze między nami:) jednak boje sie co będzie, myślalam że jeszcze naprawdę mam dni bezplodne i tak mu powiedziałam, boje się mu teraz przyznać do tego. jednak bylo wiele sytuacji gdzie myślałam że będe w ciąży a nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki222
leć po tabletkę 72h. : O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to leć szybko w poniedziałek do prywatnego lekarza on Ci przepiszę tabletkę "awaryjną", inaczej też zwaną "wczesnoporonną", i to jak najszybciej. jak ją weźmiesz do 72 godzin po dzisiejszym stosunku to powinno się udać. a Swoją drogą jesteś z facetem tyle lat, i nadal nie umiesz liczyć swoich dni płodnych i niepłodnych? a Twój facet niby taki dorosły, a nie wie co to gumka? widział chyba, że kochając się z tobą bez zabezpieczenia dziecko jest mozliwe. Ja sama nie mam okresu od tygodnia,a kochałam sie w dni niepłodne chwilę bez wytrysku i ja nie mam okresu,ale tobie się pewnie uda, z resztą jak każdej innej dziewczynie, tylko to ja mam jak zwykle pecha ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
Witam mam pytanie czy jak stosunek miałam przerywany i wytrysk w całości był na brzuchu to możliwa jest ciąża???okres miałam 20.04 do 22.04, a 25,04 miałam stosunek. i najwcześniej to kiedy można zrobić test??? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ dzisiaj czyli 19 dni po stosunku zrobiłam test i wyszedł negatywny co mnie cieszy. Po takim czasie już jest wiarygodny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznam że niegdy się nie zabezpieczaliśmy. a odnosnie pytania; to raczej wytrysk na brzuchu nie spowoduje ciązy. chyba że masz jakiś tunel którym sperma przelala sie do środka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
no nie przelewa się przez skóre:) czyli raczej ciąża niemożliwa?to był mój 5 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jest wiarygodny :) ciesz się :) a co powiesz o moim problemie? przyjaciółki uważają że nie było szans na zapłodnienie,bo przez minutę to się nawet dobrze podniecić nie zdążył, byłam w okolo 20 dniu cyklu, czyli w dniach niby niepłodnych, ale ja mam nerwy bo tydzień opóźnienia....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki222
W dni płodne kochałam się ze swoim chłopakiem 3 razy. Za każdym razem używaliśmy prezerwatyw, dodatkowo był to stosunek przerywany (w płodne się boję). Między kolejnymi razami on nie brał prysznicu, ale był przeze mnie .. wyczyszczony? i wycierał się też. Pomiędzy kolejnymi razami były przerwy, półgodzinne bądź dłuższe. Okres spóźnia mi się 3 dni, przez ostatnie kilka miesięcy miałam regularny, ale zdarzało się przed tym, że spóźniał mi się np. 3 , w skrajnych przypadkach 8 dni. Jestem spokojna o to zabezpieczenie gumka + stosunek przerywany, ale czy istnieje jakieś minimalne prawdopodobieństwo, że po wyczyszczeniu jego penisa jakieś minimalne ilości spermy (niewidoczne) mogły się przenieść na zewnątrz prezerwatywy, czy po takim czasie plemniki i tak by nie przeżyły? W końcu minęło trochę czasu, i na dłoniach chyba średnio się trzymają. Nie wiem, panikuję. tu jest mój problem. a wy jesteście nieodpowiedzialni, skoro nie chcesz mieć dziecka, i nigdy się nie zabezpieczacie.. chyba, że to nie byłaby dla Ciebie tragedia. ja bym nie potrafiła bez, zbyt duże ryzyko. ale jestem też młodsza, mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia...proszę Cię nie dołuj mnie jeszcze bardziej-dlaczego tobie się zawsze udawało a ja pozwoliłam sobie na minutę przyjemności bez niczego i sie teraz stresuję...może jak w końcu wpadniecie to się nauczysz....boże dlaczego na swiecie panuje taka niesprawiedliwość ;/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie byłaby to dla mnie tragedia, jego rodzice są super mam z nimi bardzo dobry kontakt, moi jego tez lubią. jest kierownikiem, ojciec chce mu przepisac firme. ja studiuje obecnie jestem na 4 semestrze, i zawsze mozna zrobic przerwe. jednak troche sie boje;/ chce z nim byc do konca zycia, ale czy pora juz na dziecko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki222
hej, nie pluj na nią jadem, chociaż jest bardzo nieodpowiedzialna, ale nie życz czegoś czego sama nie chcesz. a ty zawsze miałaś regularny okres, czy zdarzało się, że się spóźniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego sie boisz widze jestes starsza ode mnie, nie chcesz miec dziecka czy nie jestes pewna faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
k...89 dzięki za odpowiedzi:) cieszę sie cieszę:) a ilu dniowe masz cykle??? Jak stosunek był w dni płodne jednak to wszystko możliwe że będziesz w ciąży ale nic nie wiadomo . Najgorsze że skończył w Tobie jak miałaś dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
k...89 pomyliłam się chyba z postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_... może i nie byłoby tragedii, i już jestem ciekawa czy w ciązę jest tak łatwo zajść-w Twoim przypadku widzę że raczej nie skoro uważasz że sie nie zabezpieczaliście nigdy,gratuluję szczęścia, bo ja jak już wspomniałam mam problem tysiąckroć mniejszy od Ciebie a stresuję się że spac po nocach nie mogę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
k...89 jak tylko chwilę i bez wytrysku w Tobie to nie ma szans na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagaga tak widzę, nie szkodzi :) nio ja mam o wiele mniejszy problem niż nasz gwiazda co sie kocha w dni płodne do końca, wcale sie chcę jej obrażać i nie życzę jej tego, ale dobija mnie fakt że ludzie mają tak wielkie szczęście, ja jesli się okaze ze wpadłam NIGDY A W TO NIE UWIERZE, bo plemniki mają długą drogę do pokonania i wątpie aby coś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki222
a co sądzicie o moim.. problemie? : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję od wczoraj herbatkę z czarnej malwy ponoć pomaga wywołać krwawienie, piję ją 6-7 razy dziennie choć można do 3 razy ale jestem tak zdesperowana że szok ....a NASZA bohaterka kasia_...niech nas poinformuje co dalej z nią, jestem bardzo ciekawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
k...89 no nie da rady żeby coś było u Ciebie skoro miałaś dni niepłodne i to trwało tylko chwile:):) takze spokojnie:):) ja mam nadzieję że jest już u mnie test wiarygodny? dzisiaj to mój 25 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta gwiazda to mialobyc dogryzienie? szczerze cieszylabym sie gdybym miala dziecko i moja cala rodzina tez i jego tez, tylko wkurza mnie fakt co powiem dziecku : mamusia sie pomylila liczac dni ;/ i faktycznie mam szczescie, lecz od 5 lat bardziej przerywany. mozna rowniez myslec ze ktores z nas moze byc bezplodne;/ jesli nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki....plemniki w kontakcie w powietrzem giną, więc barrrdzo wątpię abyś miała jakikolwiek problem ;) a co Ty sądzisz o mojej sytuacji? dodam iż 3 msc-e temu odstawiłam tabletki anty,ale dopiero teraz mam problemy z rozregulowanym okresem,brzuch mnie bolał jak na okres od Wtorku, mamy Sobotę i nic, nawet mnie przestał boleć ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie dogryzienie, to raczej zazdrość że tobie sie tyle lat udawało a inne kobitki teraz takie jak gagaga lub paluszki, mamy nerwy o zwykłe głupoty. Ty masz poważny problem, choć skoro tyle lat miałaś szczescie to dlaczeego tym razem miałoby Ci się nie udac. CZYLI okres powinnas miec za okolo 2 tyg skoro masz płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki222
Tak jak mi ktoś dogryzał, nie ma tu wróżek, ale myślę że prawdopodobieństwa praktycznie nie ma.. Wiadomo, Twój cykl mógł się przesunąć z jakichś powodów - miałaś wtedy śluz płodny, czy jego brak? Jeśli stosunek był tak krótki, to myślę, że wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki w każdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki222
Można kochać się 100 razy a za 101 zajść w ciążę bez zabezpieczenia. A można się kochać 1000 razy bez i nie zajść, nie ma reguły. Ale to mnie zastanawia, jak można mieć takie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, miesiaczke mialam 2 maja a cykl wypada co 28 rowniutko. własnie poinformowalam mojego chlopaka o tym, powiedzial ze idzie sie nawalic ze szczescia. tylko nie wiem czy to nie byl taki hamski podtekst;/ no ale mamy znajomego lekarza i weterynarza, wiec pow mu ze trzeba isc po recepte. i oczywiscie powiedzial ze to wszystko moja wina bo mowilam ze mam dni bezplodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miał racje szczerze mówiac....jak moglas pomylic dni plodne z nieplodnymi? skoro okres mialas 2 maja to faktycznie dzis i jutro masz mega płodne. tylko weź tego tabsa awaryjnego do poniedziałku wieczór, bo potem bedzie zbyt późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×