Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_mis1

pomóżcie?

Polecane posty

Gość gagaga
paluszki222 no chyba nie jest możliwe skoro się zabezpieczaliście i stosunek przerywany. to nie możliwe żeby coś było i jak gumka nie pękła to wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki222
Ja bym się nigdy o to nie martwiła, gdyby nie ten okres, wiesz? Już zaczełam wymyślać, był wylizany, hehe, za każdym razem, i wytarty, i minęło dużo czasu.. Ale jakie historie w głowie się tworzą - no bo to był bardzo płodny czas chyba. Ale powiedziałam sobie - dość, przeciez to niewykonalne, i staram się nie panikować. Staram : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
paluszki222 no to prawidłowo że nie panikujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki222
Taaak.. Rozum jedno, ale rzeczywistość swoje. Znów się popłakałam ze strachu. Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki222- dokładnie tak jak mówisz, ja też mam mega doła, choć mój narzeczony się cieszy a mamy po 22 lata...jednak tak jak paluszki-uważam iż nie było to wykonalne w moim przypadku, jednak okresu nie ma. w środę tobię test u Mojego Faceta i będę widziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca:)
witam jestem pierwszy raz na takim forum:) bardzo chce miec dzidziusia, tylko jakos to nie wychodzi:( mozecie mio pomóc?? @ miałam 14 maja a skaczyła sie 21. to kiedy wypadaja mi dni plodne albo wypadały?? prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli @ skończyła się 21 maja to wg obliczeń płodne dni masz 14dni po zakończeniu okresu, czyli właśnie w tym tygodniu mięzy3-8 czerwca :) więc... do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×