Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hjdjhjhgj

Wasze ulubione zupy..

Polecane posty

Gość widziały gały co brały :/
buraki na barszcz gotowane osobno? :o co to ma być za barszcz? :o przecież to sama woda lekko zabarwiona :o Prawdziwy barszcz ukraiński robi sie zupełnie inaczej i z pewnością buraków nie gotuje sie osobno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może SIĘ nie gotuje ale JA gotuję i barszcz ukraiński jest ulubioną zupą w mojej rodzince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna , którą robię na dobrym wywarze mięsno - warzywnym.Gotuję udka i skrzydełka kurczaka + marchew,pietruszka,seler,por mała gałązka lubczyku,zielony groszek,małe różyczki kalafiora + kilka łyżek ryżu.Miękkie warzywa (bez pora), ścieram na grubej tarce i dodaję do zupy,kalafior zostawiam w różyczkach,lubczyk po gotowaniu wyciągam.Gdy ryż jest już miękki ,dodaję lane kluski,przyprawiam wg własnego gustu.Zamiast kalafiora może być brokuł.Wychodzi taki warzywny rosołek.Mięso w drobnych kawałkach daję do zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowa,kalafiorowa,pomidorowa z ryżem lub makaronem, barszcz czerwony,kapuśniak,grzybowa,pieczarkowa,krupnik,szczawiowa z jajkiem,,zurek,barszcz biały,brokułowa,kartoflanka.wielowarzywna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mędrzeckurnaskądśtam
Pomidorowa. Klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
Ale z Was frajerki.Kupcie se zupy chińskie i w proszku! Ja i moja rodzina ( w tym dziecko w wieku 1 rok) tylko takie wsuwamy!Szkoda naszego życia do stania nad garami, lepiej pójść do knajpki na dobrego drinka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupy chińskie
tuczą chcesz mieć pupę jak szafa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
Już taką mam i to do tego z lustrem!!!! Ale mi to nie przeszkadza.Wolę tyć niż gotować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosół ryżowa barszcz koperkowa grzybowa szczawiowa pieczarkowa kapuśniak pomidorowa ogórkowa jarzynowa żurek owocowa botwinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpolkjklp
ogonowa,kalaforow,koperkowa,cebulowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli będziecie w Krakowie to koniecznie zajrzyjcie tutaj i zamówcie zupe rybna http://corleone.krakow.pl/zupy/ Przyznam ze nigdzie nic lepszego nie jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remerka33
Ja lubie pieczarkową tylko nie zawsze mam ochotę na to aby gotować dla siebie oraz dla męża ( mieszkamy we dwoje). Smaczna zupę gotową pieczarkową ma Profi: http://profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe Zupa z mięskiem. Jest to zupa gotowa od razu do podgrzania ale przekonałam się do niej jak zobaczyłam,ze w składzie nie zawiera żadnych dodatków, żadnych sztucznych składników jak inne dania do podgrzania tak więc można spokojnie jeść ( czasami biorę ze sobą do pracy jak akurat nie mam ochoty na kanapki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×