Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

Zapalenie przydatkow

Polecane posty

Gość zainteresowana bardzo

Jakie sa objawy zapalenia przydatkow? Czytam w necie i jakos ogarnac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malpag
Ból podbrzusza, ból krzyża, ból podczas stosunku i przy badaniu ginekologicznym, plamienia między menstruacjami, stan podgorączkowy-to przy ostrym zapaleniu przydatków. Przy przewlekłym stan podgorączkowy nie występuje, więc najbardziej specyficze są wtedy bóle krzyża i podczas współżycia, no i plamienia w środku cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
Ja zapalenie przydatków pamiętam tylko jako ostry i nieprzyjemny ból podbrzusza. Pamiętam,ze żaden lekarz nie miał wolnych terminów,by mnie od ręki przyjąc i weszłam z ulicy do przypadkowego gabinetu,w drzwiach zderzając się z wychodzącym lekrzem i orzekłam,ze musi mnie przyjąc, bo inaczej umrę mu na korytarzu. NO i przyjął :-) ale skasował porządnie - chyba doliczył prowizję za najście, po godzinach pracy, bo zamykał akurat lokal! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
Mnie czasami (juz od 3 cykli) po okresie troche pobolewaja jajniki ( ale tlumacze sobie to zblizajaca sie owulacja) a juz po niej pobolewa mnie podbrzusze ( ale jest to do wytrzymania, nie musze brac tabletek ani nic). Pobolewania przypominaja okresowe ale nie jest to stale, pojawia sie i znika, tak samo czuje raz na jakis czas jakby pulsowanie jajnikow - czy powinnam sie obawiac? Nie odczowam bolu podczas stosunkow, nie plamie miedzy miesiaczkami, nie bola mnie plecy. Tylko to podbrzusze, dzis np. jestem 10 dni do okresu i znow mnie tak lekko muli w podbrzuszu jakby na okres, troche jajniki ciagna do pachwin, a przeciez to jeszcze daleko do miesiaczki. Troche sie boje i mam zamowiona wizyte u lekarza ale dopiero na 30 maja i tak sie zastanawiam, czy mam sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
dokładnie tak jak piszą poprzedniczki, jest to ból podbrzusza i gorączka. Z naturalnych, domowych metod leczenia mogę polecić sól z Łapczycy. Wystarczy robić sobie kąpiele z jej dodatkiem przez jakiś czas, pamiętając o odpowiednim stężeniu soli - 3-4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Popieram to, co pisze Carpee. Ta sól bardzo mi pomogła. Możecie mi wierzyć. Nie pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×