Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hooop71

kiedy zaczeły ci sie robic zmarszczki pod oczami ?

Polecane posty

Gość hej hooop71

takie dość widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melba rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
kiedy dwa lata temu spaliłam sobie twarz na sloncu....normalnie po tych wakacjach widzialam jakby czas z kilku lat zrobil mi zmarszczki w jeden urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hooop71
i juz ci zostały ? podawajcie wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 lat
zmarchy i wory pod oczami :-( pojawiły sie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprzejmie zwracam uwagę
mam 32 lata, a jeszcze nie mam ani jednej. Tylko dwie cienkie linie mimiczne czole, ale walczę z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 lat bruzdy na czole
w kacikach oczu biegnace chyba do samego ucha :O i po dwie bruzdy kolo ust od smiechu :O chyba niestety wsyztsko sprawa genow bo nie opalam sie, slonca unikam w ogole, smaruje sie kremami, wypelniaczami, od wielkiego dzwonu uzywam podkladow/pudrow itp a wygladam jakbym miala 40tke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdsgfdsgsfdg
smiech to zdrowie ale i zmarszczki wybierajcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz od 10 lat mam chyba
;) tak po skonczeniu studiuw gdzies mi sie zaczely robic. Starosc nie radosc, nie zakladalam, ze umre gladka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz od 10 lat mam chyba
studiOw... mpalo byc matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Mimi___
Okolo 30-stki pojawila mi sie pozioma bruzda u nasady nosa, ale kremy daja rade/ Poza tym w szoku jestem, bo wokol oczu gladziutko, jesli sa jakies mimiczne (jak sie dobrze przyjrzec kolo dolnych powiek), to niejedna 20-latka ma wieksze. Dziwne, bo czesto mruze oczy. Kurzych lapek ani sladu. Normalnie teraz sie boje ze z dnia na dzien sie paskudy pojawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 26 lat i niestety bardzo widoczne zmarszczki pod oczami i pelno ich. Jak sobie z nimi poradzic? Macie sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa70
A ja schudłam 15 kilo i dopiero je zauwazyłam, mam 41 lat. Pewnie wcześniej też były, ale nie tak widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
mam 37 lat i tylko jedna pod oczami,natomiast zauwazylam ze owal twarzy mi sie zmienia,skora jak by ciensza na gebie sie robi,chole8ra juz nie wiadomo co lepsze ,chyba jednak zmarszczki niz obwisla skora......jakie kremy byscie proponowaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colllla
polecam najlepszy krem i bardzo tani: smarowanie sobie twarzy krowim lajnem, albo spermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
dziekujemy Colllla,na pewno wyprobujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ostra mimikke
hej:) ja juz pierwsze mialam po 25 roku zycia,to genetyczne,moja mama ma duuuzo ale i tak jest piekna kobieta majac dzisiaj juz 60 lat :) wiec juz sie nimi tak nie zamartwiam ;) wyprobowalam wiele kremow ale polecam wam odzywke do suchej skory Nanobase do kupienia w aptece,ja ja nakladam na noc aby nawilzyc,zregenerowac skore i abym nie budzila sie z wygnieciona skora rano ;) jest swietna! okolo 30 zl. starczy wam na dluuuuuuuugo,uzywa sie odrobine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa70
Krowie łajno i sperma jako krem pod oczy....brawo, doprawdy genialne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo sucha cere. potwornie. i strasznie delikatna. mam 24 lata i mam juz zmarszczki pod oczami :( mam dosc okragla buzie wiec nie widac az tak, ale gdy chudne ze stresu to wyglada to potwornie. duzo przezylam w zeszlym roku i widze ze to sie odbilo na mnie. nie wiem co to bedzie po 30 stce.... niestety nie dramatyzuje naprawde tak jest :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 latek....
kurze lapki pod oczami,nie glebokie,ale niestety widoczne...pozatym gladko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam je chyba koło 25 urodzin - tzw.zmarszczki uśmiechu (koło ust drobne, w kącikach oczu nieco głębsze). Ale podobno tylko dodają mi uroku i podkreślają pogodne usposobienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropaapork
mam 32 lata, nie mam jeszcze żadnej, ale to chyba geny, bo moja mama ma od kilku lat dopiero, a nie dobiła jeszcze 50-tki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×