Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angullek

Prezenty w formie bonów prezentowych.

Polecane posty

Bony to fajny pomysł, choć ja wolałabym dostać voucher do jakiegoś spa :) W głęboczku oferują taką usługę, może sprezentuję mojemu lubemu, to i ja na tym skorzystam - masaże, winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohowertka
Dlaczego wszyscy piszą tylko ciągle o SPA. Mam wrażenie, że tak jak kiedyś każdy mówił o solarium i tipsach, tak teraz nawija właśnie o SPA. jak dla mnie to jakaś masakra. Normalnie czekam, aż te przybytki luksusu padną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viofioldiol
hi hi hi, to jakaś nagonka na salony SPA? też jestem przeciwniczką tego wylegiwania się w błocie i moczeniu w wodorostach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retpossss
jesli to nie jest żaden bon na myjkę samochodową albo pranie tapicerki, to spoko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weolutka
A ja dostałam ostatnio bon na ... peeling stóp. Nie wiem, co o tym sądzić. Niby od koleżanek z pracy, ale jednak czuję się niekomfortowo. Tak jakbym była nie wiem, jak zaniedbana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapola1
może i fajne mieć taki bon, nie wiem, zawsze musisz znaleźć czas, żeby go wykorzystać. a tak jak np. kupisz koszulkę na www.megakoszulki.pl mają ogromny wybór, to prezent będzie już w domu i na mijescu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiranda
trudna sprawa, ja tam kupiłam mamie t-shirt- koszulka wyszczuplajaca i się podobalo. na www.megakoszulki.pl mają mnóstwo takich odjechanych nadruków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4748jkdaaaaa
jak dla mnie słaby pomysł z koszulkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee......................
ja dostałam z vogele bon i był to brezent super......... nie wyobrażam sobie, że coś dostaję i marudziłabym to bardzo niegrzeczne!!! Ktoś sie stara i kombinuje......... co by tu kupić.......... no nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marfee45
Fajnie się sprawdzają takie bony. Jak znasz czyjeś preferencje to można wybrać np. bon do konkretnego sklepu z ciuszkami. Albo jakaś księgarnia, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiele ciekawych okazji i pomysłów na prezent można znaleźć na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cenowa, kilka razy zrobiłam tam zakupy i całą pewnością mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×