Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pobawmy się

pobawmy się.. odpowiedz na moje wszystkie pytania

Polecane posty

Gość pobawmy się
Maleńka ja jestem kobietą :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobawmy się Czemu taki nagły koniec? Maleńka Ja ogólnie uwielbiam sos boloński, ale za samym makaronem spaghetti nie przepadam, tak samo jak nie lubię cannelloni :) Ogólnie lubisz kuchnię włoską, czy to jest jedyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róznie nie przepadam za takimi prostymi daniami ale kuchnię włoską akurat lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawmy się
ja bardzo lubię poznawać ludzi i dobrze się bawiłam, ale przyznaję szczerze, że jedno pytanie było podstępnie skierowane do pewnej osoby.Zapytałam, uzyskałam odpowiedź teraz odpocznę, a potem dopytam. Liczę, że będziecie grzecznie odpowiadać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś sprawdzonego ale eksperymenty też lubię :) a jak u Ciebie z kuchnią co najbardziej lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam łososia! Pieczony w skórkach pomarańczy... A jeżeli chodzi o codzienność, to bardzo lubię makarony. Ziemniaków praktycznie nie jem, chyba, że zapiekane;) pobawmy się... to teraz pozostaje nam przejrzeć wszystkie pytania i szukać "podstępnego":D Maleńka... Masz jakąś jedną bliską przyjaciółkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedną taka bliską od kilkunastu lat jak trzeba powiemy sobie prawdę nawet jeśli ona będzie boleć ale mimo wszystko trzymamy się razem i zawsze możemy polegać na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawmy się
działam przebiegle, nie jestem pewna czy je znajdziesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobawimy się......no właśnie czytam wszystko i jakoś nie widzę tu nić podejrzanego hehe :) ej ale to chyba nie byłam ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli na świecie zostałoby tylko dwóch mężczyzn i Ty. Jeden dobrze zbudowany, męski pod każdym względem, ale próżny do szpiku kości z problemami z okazywaniem uczuć. Drugi z wyglądu raczej zniewieściały, delikatny, ale doskonale rozumiejący kobiety i ich potrzeby. Którego byś wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawmy się
nie nie ty :-) dobre pytanie xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sprawdziła bym ich charakter dokładniej ale z tego co piszesz to tego drugiego rozumiejącego kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobawmy się - bardzo przebiegle, jednak niektóre osoby pytałaś o płeć, innym założyłaś ją z góry, poza tym najczęściej staramy się dowiedzieć czegoś o płci przeciwnej. Nie chodziło o mnie, zatem nie zostało już dużo możliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm może nie koniecznie chodzi tu o płeć przeciwną :) ogólnie rożne były pytania ale zastanawiam nie jedna osoba no ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawmy się
niektórych płeć znam, niektórych wywnioskowałam po nicku. Nie powiedziałam, że nie chodziło o Ciebie, nie powiedziałam też, że o Ciebie chodziło :-). Bardzo Cię to nurtuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem dwupak!:) (w sumie można uznać nawet za trzy) Z czego drugie pytanie to raczej temat rzeka. Mam 24 lata. Dla mnie najważniejsze jest poczucie humoru. Lubię otaczać się osobami podobnymi do mnie, z dystansem do siebie, które potrafią się śmiać z każdej najmniejszej i najmniej istotnej rzeczy. Przede wszystkim u kobiet cenię wrażliwość, mojej gruboskórności wystarczy dla obojga. Jednak tak jak lubię wrażliwość, delikatność, tak nie cierpię niestabilności emocjonalnej i ciągłego narzekania. Cieszy mnie kiedy moim rozmówcą jest kobieta gadatliwa, bo wtedy sam mogę trochę odpocząć. Chociaż jak mam być szczery to nie warunek konieczny;) Nie toleruję kompletnych egoistek, za to przyciągają mnie kobiety, które mają dobre serce i można na nie liczyć, jednak są świadome kiedy mówić nie, a o ich względy trzeba dłużej zabiegać. Wygląd - długie nogi, płaski brzuch, kobiece stopy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię mieć kontrolę, zagadki sprawiają, że ją tracę;) Ciekawi mnie to, jednak będę spać spokojnie, jeśli się nie dowiem. Mam swoje typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie, że razem ze "swoim" zniewieściałym facetem wylądowałaś na bezludnej wyspie. Zrobi wszystko o co go poprosisz, jednak złota rączka z niego żadna. Musicie jakoś ułożyć tam sobie życie. Jakie trzy przedmioty chciałabyś mieć przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jakoś ułożonego gustu co do koloru włosów;) Bywa, że spodobają mi się nawet rude dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawmy się
Podoba mi się to, że straciłeś kontrolę ;-) To mi sprawia pewnego rodzaju przyjemność. Widocznie nie jestem zrównoważona emocjonalnie jak Twój ideał, ale mimo to będę spała spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×