Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pobawmy się

pobawmy się.. odpowiedz na moje wszystkie pytania

Polecane posty

Marchewkowa trudne i zarazem dobre pytanie :D Jednak za szalone. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kino marchewkowa przystojny i próżny facet czy przeciętny ale za to o duzym poczuciu humoru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny męski tyłek to taki lekko odstający od reszty ciała , z ładnie zaokrąglonymi posladkami Dobrze jak sa takie ni twarde, ni miękkie:) xxx kobieta za chuda czy gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka, komedia romantyczna czy melodramat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie kieruje do Beliar xxx i marchewkowej.... Jaka jest najgłupsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkowa, gdybyś miała zabrać na bezludną wyspę jedną rzecz, co by to było? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm najgłupsza rzecz jaką zrobiłem to jazda motorem po pijanemu i po glebie podciaganie sobie pod to ideologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgłupsza rzecz jaką zrobiłam po pijaku to było zakopalam sie w parku w lisciach by bylo cieplej i tak zasnalam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkowa Fetyszystka męskich pup jesteś?:D (pytanie retoryczne poza konkurencją) Wybrałbym za chudą. Facet, z którym się umówiłaś na spotkanie spóźnia się 15 minut i nie daje o sobie znać. Jak się zachowujesz, czekając samotnie na mieście. Dzwonisz, czy zdenerwowana idziesz do domu? Co jeżeli dzwonisz i nie odbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę się połapać
Maleńka wczasy nad morzem czy w górach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gorach :) nie mogę sie połapać dusza towarzystwa czy raczej cichy i spokojny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm gdyby nie odbierał i spóźnił sie z jakiegoś błahego powodu to bym z wielką obrazą poszła do domu... i w tedy naprawde musiał sie postarac żebym mu wybaczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę się połapać
cichy i spokojny maleńka spontaniczna czy opanowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka Na Twoje pytanie nie odpowiem. Mógłbym znaleźć coś głupiego, ale z kategorii najgłupsza rzecz - to coś bardziej niż osobiste. Obcy facet podchodzi do Ciebie na ulicy. Co do Ciebie bardziej przemawia, jak wprost mówi "cześć", że chce Cie poznać i prosi o numer. Czy robi to mniej pośrednio, coś w stylu:"Słuchaj potrzebuję kobiecej opinii" i zadaje jakieś pytanie nawiązując dłuższą rozmowę, po czym się przedstawia i twierdząc, jak to mu się miło rozmawiało prosi o jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobawmy się opalony przystojny chuderlak czy raczej niezbyt ładny a umięśniony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×