Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZlotaAnia

depresja

Polecane posty

Gość fdhfdh
moim zdaniem nie. Choruję od dawna leczę się półtorej roku w tym ponad 8 miesięcy o rodzinnego się leczyłam. Dopiero leki któe przepisał mi psychiatra naprawdę pomogły. dziś jestem w trakcei ich odstawiania. a co najwazniejsze uporałam się z problemami które były przyczyną a na które od wielu lat nie miałam sił żeby z nimi walczyć. Wizyta u psychoatry nie boli :) może opróczleków potrzebna jest terapia? tylko psychoatra cię na nią skieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdh
zacznij od psychiatry. nie trzeba mieć skierowania. szkoda czasu na to choróbsko trzeba szybko się z nim uporać :) życzę zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, żeby to było takie proste. Jakie są ceny i czy trzeba długo czekać na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdh
ja chodzę normalnie do przychodni, nie płacę. U mnie na wizytę czeka się max 2 tygodnie. Leki koszt 30 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdh
Do tej pory raz w miesiącu. teraz odstawiam leki i wizytę mam za 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
Leki przepisywane są przeważnie na 1 m-c, chyba, że będziesz się bardzo źle czuła to pójdziesz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie fdhfdh. Muszę się rozejrzeć za fachową opieką. Małe miasteczko i nie wiem czy u nas jest poradnia psychologiczna i psychiatryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdh
ja mieszkam w dużym mieście i u mnie w normalnej przychodni jest psychiatra. spróbuj wpisac w google psychiatra i nazwa miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki. Wiem że jest ośrodek wspierania rodzin i tam chyba jest psycholog, ale psycholog nie przepisuje leków, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz rodzinny moze skierowac cie do specjalistycznego osrodka leczenia depresji ( depresja jest nowa plaga XXI wieku ) w poblizu twego miejsca zamieszkania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdh
zawsze błby to pierwszy krok - może Cię dalej pokierować. napewno psycholog ma wieksze kwalifikacje niż rodzinny. POWODZENIA!!! Z depresji można się wyleczyć choć to długo trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdh
o ile wiem psychiatra prywatnie bierze sporo 100-200 zł. a jeśli dojdzie terapia to naprawdę ogromna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość df65675gg5675
: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×