Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od dawna w niepewności

separacja a rozwód

Polecane posty

Gość od dawna w niepewności

witam czy ktoś zna odpowiedź na takie pytanko: jesli złożę pozew o separacje bez orzekania o winie będe mogła potem wziąć rozwód z orzeczeniem o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w separacji orzekanie winy?
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w separacji orzekanie winy?
jednak masz rację:-) "...bo nadmieńmy, że sąd orzekając separację zajmuje się również kwestią winy za rozkład pożycia" wiesz, lepiej poradz się prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Nie, chyba że dojdą jakieś nowe okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dawna w niepewności
okoliczności sa juz teraz ale zależy mi na czasie i pieniądzach (różnica w kosztach) ; chodzi o to, że dopiero w przypadku rozwodu bym je ujawniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty się zasnanów czego chcesz
albo sepracji albo rozowdu. Sąd to nie kabaret. I separacja też określa winną stronę, zaś przy rozwodzie nie ma zmian. Skoro znasz fakty, musisz je podać od razu. A po co ci w ogóle separacja, nie można od razu rozowdu? Niepewna jesteś kochanka czy się nie wypnie na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jadna.ja
ja jestem swiezo po separacji /w zeszlym tyg mialam separacja z winy meza, separacja a nie rozwod bo jestem osoba wierzaca praktykujaca oczywiscie ze mozesz zadac separacji bez winy, a pozniej rozwod z wina, ale wiedz ze bedzie ciezko udowodnic wine, skoro separacja bez winy lepiej od razu wez z winy meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×