Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cdvfrghetyh

Cukiernia Wolak - Wrocław...OPINIE

Polecane posty

Gość cdvfrghetyh

prosze o opinie o tej cukierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZERZE BARDZO POLECAM. mieszkam we wrocławiu ale n\zupelnie nie w okolicy cukierni wolak,natomiast jeżdżę tam po ciastka/torty na wszystkie możliwe okazje, szczególnie polecam czekoladowy tort z gruszkami albo z wiśniami, bardzo się przykładają, bez sztucznych składników i dodatków, bardzo pysznie, na swoje wesele będę na pewno stamtąt zamawiała tort bo to sprawdzona cukiernia z tymi samymi przepisami i recepturami od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdvfrghetyh
my własnie maqmy swoje wesele w sierpniu w cukierni Wolak , mieszkamy niedaleko ale nigdy tam nic nie kupowalismy i nie wiemy jak jedzonko i wypieki. Spodobało nam sie, ze cena niezbyt wygorowana i ze o nic w sumie nie trzeba sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie odradzam. Mieszkam niedaleko cukierni Wolak i nieraz miałam okazję kupić tam coś. Raz jak kupiłam ciastko z truskawkami to trafiłam na kawałki liści od truskawek :/ Koleżanka pracowała tam kiedyś i opowiadała jak po ciastach i innych wyrobach spacerowały karaluchy a reszta sie z tego śmiała. W życiu tam już nic nie kupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdvfrghetyh
chyba w to nie uwierze bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w opinii dystrybutorów
półproduktów cukierniczych, Wolaka nalezy omijac szerokim łukiem; kupują najtańsze produkty tuż przed końcem daty ważności, a poprawdzie - nieświeże a ceny i tak windują... nie polecany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz lub nie, Twoja sprawa. Jak lubisz wyciągać odpady po owocach z ciasta to smacznego. Swoją drogą, ciekawe dlaczego miałabym pisać coś co nie jest prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możecie podać namiary gdzie znajduje się owa cukiernia? Chętnie sama skosztowałabym coś by móc ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nklhkjgjhfjd
legnicka 158 wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walewska
kryzys kryzys tylko ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukiernia jak cukiernia, wypieki calkiem dobre zwlaszcza srnik wrocławski. co do opini ludzi krytykujacych a slyszacych od osob 3 to powiem tak konkurencja. wiecej oglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio kupiłam ciastko z galaretką i bitą śmietaną... smietana była nieświeża w dodatku pełno było coś tego rodzaju "klusek " w niej ...NIE POLECAM TEJ CUKIERNII... w dodatku robi się tam z nieświeżych produktów ... wiem bo kupiłam wyrób z pleśnią ... serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aysha74
sernik japoński też do bani i jeśli masz małe dziecko to go nie karm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypracowanie? A co z jezykiem polskim? Pisalbys po chinsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam bo tam pracuja analfabeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się, aby aż takich analfabetów tam przyjmowali, a zapewne to zazdrosna konkurencja. Miesiąc temu byłam tam po raz pierwszy, ponieważ organizowałam chrzciny dla mojego dziecka i muszę przyznać, że obsługa była bardzo miła, było czysto i podano naprawdę dobre jedzenie. Od tego czasu gdy przejeżdżam obok zatrzymuję się po ciastka, które są również bardzo dobre. Oczywiście każdy ma inny gust i fakt, że jedne mi mniej smakują a inne są wręcz rewelacyjne. Polecam samemu tam kiedyś zajechać i nie opierać się na opini innych, jak ja to zrobiłam i wcale nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPrzybylska
Każdy ma chyba jakieś swoje sprawdzone cukiernie.... a listki truskawek w ciastku chyba świadczy o tym, że mus jest robiony właśnie z prawdziwych truskawek, a nie jakiś sztuczny... Czy robią tam torty na chrzciny? Bo będę organizowała, a swoją drogą lokal znalazłam na www.ChrzcinyiKomunie.pl ( Polecam najmocniej!), a teraz szukam miejsca w którym dostanę torty 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP14
Mieszkam w poblizu wiec wielokrotnie korzystalam z cukiernii. Kilka lat temu po serii nieswiezych ciast nastapila dluga przerwa do zeszlego roku. Cukiernia zaskoczyla mnie pozytywnie smakami kilku ciast. Niestety wczoraj kupilam 2 rodzaje sernika i to moj ostatni zakup u Wolaka. Nieswieze, zlezale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była klientka cukierni
Dziś byłam w sprawie dużego tortu weselnego, miła sprzedawczyni w podała mi album i pokazała tablet na którym są zdjęcia tortów. Po obejrzeniu wszystkiego podeszłam ponownie do niej by domówić szczegóły, w cukierni nie było nikogo. W naszą rozmowę wtrącił się starszy Pan, który wyszedł z zaplecza i mówiąc kolokwialnie "opieprzył" sprzedawczynię, że rozmawia ze mną zamiast obsłużyć klienta który właśnie przyszedł a mi każąc usiąść z albumem na boku. Powiedziałam że już siedziałam i że mam teraz pytania i nie będę odchodzić od lady za każdym razem gdy podejdzie nowy klient. Bo również klientem jestem. Pan się tylko obruszył i wychodząc znowu rzucił "opieprz" w stronę sprzedawczyni. Jak się okazało był to sam Pan Wolak. Naprawdę współczuję obsłudze, zapewne znerwicowanej takim klimatem pracy. Ja oczywiście pójdę do konkurencji i tylko dlatego że właściciel pokazał, że ma w d...pie i klienta i swoich pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety duże rozczarowanie jężeli chodzi o tort weselny. NIE polecam. Zamówienie miało być w granicach 12-14 kg... oczywiście "zupełnie przypadkiem" wyszło im podobno ponad 16 kg i nie zwrócono mi połowy kaucji za stelarz na tort czyli o 150 PLN mniej. Wiadomo, że klient nie ma możliwości sprawdzenia wagi, więc żerują na tym. Obsługa mało sympatyczna a sama cukiernia wydaje się mało zadbana i najzwyczajniej brudna... Dodam, że tort trzeba było wyrzucić bo oczywiście było go o wiele za dużo.... Marnotrastwo i nieuczciwość. Szkoda, ponieważ sam tort był właściwie smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość goście zadowoleni
Ostatnio odkryliśmy dzięki znajomym kapitalne miejsce - Cukiernia i fryzjer razem ( czyli dwa w jednym) "Miracle" na ul. Jedności Narodowej chyba nr.3 Wspaniale tam odreagowaliśmy po pracy. Fajnie było zadbać o wygląd i coś dobrego przekąsić w luksusowym miejscu. Na pewno jeszcze tam wrócimy, bo z dziećmi tez warto się tam pojawić. Serdecznie dziękujemy i polecamy to miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Byłem u fryzjera i w cukierni "Miracle" miejsce wyjątkowe we Wrocławiu - po prostu super, ale to jest Jedności Narodowej 37 róg ul. Brodatego. Pasuje mi to miejsce, bo będę tam często dreptać na Uczelnię . A mojej dziewczynie też jest tam po drodze do szkoły. Miejsce absolutnie ekskluzywne i cieplutkie.Coś nowego:) Zbliżają się urodziny mojego młodszego braciszka na pewno go tam zaproszę. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corgi

Bardzo odradzam! Tort, który kupiłem nadawał się tylko na wystawę, zero smaku. Mdły, robiony na margarynie. Zawiodłem się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×