Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maminka B.

Koszt aparatu na zęby..

Polecane posty

ja za to bardzo polecam Smilenation bo są mega profesjonalni i udało mi się wprowadzić w Polsce to, co moja kuzynka widziała w Niemczech już 15 lat temu, czyli zdalną opiekę ortodontyczną. zwróciłam na nich uwagę bo mój budżet studencki jest zdecydowanie za skromny, żeby się zdecydować na invisalign i serio nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia

Wiem, że niektórych ceny mogą powalić ale na prawdę warto inwestować w zdrowe proste zęby niestety one nam nie odrastają... Szukanie dobrego stomatologa i przede wszystkim takiego, który zrobi dobrze i za dobre pieniądze też jest czasochłonne (pamiętajmy, że lekarze też popełniają błędy). Właśnie warto jest sugerować się różnymi opiniami w internecie no i przede wszystkim szukać blisko siebie bo dojazd może być kolejnym często niepotrzebnym wydatkiem. Tak trafiłam na wspomniany Dental Care i napisanie tego, że jestem zadowolona to mało ponieważ taka błaha rzecz jak aparat bardzo wiele zmieniła w moim życiu. Napiszę krótko polecam :) I powodzenia w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Koszt aparatu jest zależny od tego jaki będzie to aparat. Jeżeli rozglądacie się za dobrym i niedrogim ortodontą na terenie Wrocławia to polecam wam www.ortodontawroclaw.com.pl Tam na pewno wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj
Dnia 11.06.2019 o 10:56, Gość Wolka89 napisał:

ja mogę tylko napisać o pozytywnych wrażeniach z aparatu invisalign. Nakładano mi go w Tychach w dental care. Pełen profesjonalizm

o tak! dental care w Tychach to dobry kierunek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×