Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogie panny młode

Co zakładacie pod suknię ślubną - Pończochy czy rajstopy ?

Polecane posty

Gość bhbnjnjnjn
ja mialam biale rajstopy mysle, ze to jedyna opcja dla PM z grubymi nogami, w rajstopach mi sie ślizgały uda, w pończochach bym odparzyła a w toalecie jak to jak? jak nosicie do pracy rajstopy to nie korzystacie z wc? :-P Ja ściągałam górą jednocześciową sukienkę podawalam mamie w łazience a do kobelka właziłam w samych rajstopach i butach (hehe bez stanika bo był w kiecce :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
a na listopad co byscie polecily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrtjkoopa
ja miałam pończochy, cieliste, białe to jakaś porażka, i pas do pończoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swój ślub tylko pończochy. Rajstop nie znoszę. Ślub na początku września. Nie wyobrażam sobie w ciepły dzień grzać tyłka w rajtkach :P A ta ekstremalna sytuacja opisana przez dziewczynę wyżej - ściąganie sukni, żeby się wysiusiać - o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbnjnjnjn
czemu ekstremalna sytuacja zeby się wysiusiac?? chyć zamek na dol kiecka do góry w czym problem spróbuj lepiej w kiecce dasz rade? to jest dopiero problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellafonte_pl
Na ślub pończochy. Znacznie wygodniejsze i faktycznie...chłodniejsze. I na noc poślubną również! Szczególnie do seksownej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nex door
Pończochy wkładaj jak się pijana nadstawisz w rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada.......
po chuj jakies suknie slubne... na szczescie ja takich tepych pomyslow nie mialam, mialam koktajlowa czarna sukienke zienia. moj partner tez by jebnal ze smiechu jakby mnie w czyms takim zobaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Chyba szybciej ponczochy ale to juz od Ciebie zalezy.. u mnie beda w cielistym kolorze bo mam fioletowe butki to biale odpadaja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chasse do boku
Co do kiecki przy siusianiu to od czego jest świadkowa? Wchodzi ze mną do kibelka i trzyma spódnicę sukni, kiedy sikam. Ludzka rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne pończochy samonośne!! Nawet nie wiecie jak w upał te silikonowe paski, które niby mają trzymać się ciała, odparzają...wszystko swędzi...skóra się poci...masakra!! Lepiej cieniutkie rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marik432
ja na pewno założę rajstopy, co prawda jeszcze nie wybrałam, ale pończochy mnie niestety za mocno obcierają :( mam na oku jedne ładne rajstopy z Conte, miała z Was któraś cokolwiek tej marki? jak się sprawdzają w hmmm, bardziej ekstremalnych warunkach jak wesele? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę razy trafiłam na ich rajstopy i są bardzo fajne, wytrzymałe, a ja mam talent do darcia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qajuszka
Ja wybrałabym pończochy samonośne. Bardzo ładną kolekcję ślubna mają w Gabrielli, a ich nowości są idealne na ten sezon. Koniecznie sprawdź pończochy Isabelle - na nodze wyglądają niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa92
Ja kupilam rajstopy z wykrojem jak pończochy. Są bardzo wygodne i nie ściągają się... w toalecie tez nie ma problemu... gdyz na czas slubu i wesela zamieniam kolejnosc.. najpierw rajstopy a na to majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×