Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

co do porównywania 2moje znajome urodziły w tym roku ale na szczęście sie wyprowadzam wiec sie nie bedziemy spotykać a nawet jeśli to nie bedą chodzić do tej samej szkoły. moja przyjaciółka rodzi we wrześniu na razie jesteśmy zadowolone bo mamy z kim smutki i troski obgadać i niech tak zostanie bo jest super. ewcia to co ty masz z mamą to ja z teściową która chciała by za nas decydować bo już z na życie i wie co parzy. a ja nie dam sobie za mnie przeżyć życie i teraz obecnie nie rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........22(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............22... .......02-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........22( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........22 (D)......04-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........21. .........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............21( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk...........21( M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................21(K) .......17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). . ......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....19... .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............19......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............19.. .......31.1 2.2011 Powiększam grono młodych dam:) U mnie ewidentnie dziewczynka jest:) dziś lekarz się śmiał, że wyraźniej pokazuje swoją płeć niż twarz. Waży już 425 g:) I wszystko jest ok. Mam prawie 20 minut filmu z USG i jeszcze za tydzień podejdę, bo dziś nie dało się zrobić zdjęcia buzi. I mamy z mężem 6 typów na imię: Alicja, Amelia, Julia, Hanna, Magdalena, Maja:) Moja faworytka Antonina została odrzucona przez męża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana:) Olcik- u nas jak bedzie dziewczynka to napewno Hania:)a dla chlopca to dalej nie wiemy. ehhh i znow do pracy ale powiem Wam, ze wstajac z mysla,z e dzis wtorek a nie poniedzialek jakos lepiej sie wstawalo;) MIlego dnia dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej! Właśnie wróciłam od lekarza, połówkowe mam dopiero 18-go, mam nadzieje, że jakoś zleci bo w międzyczasie jadę na urlop:) Nasze typy to Olga i Bartłomiej, ale nie są jeszcze ostateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja wlasnie wybieram się do laboratorium dowiedziec się jak to jest z tym badaniem po obciazeniu glukoza bo kazde laboratorium ma swoje jakies reguly. Musze zapytac czy swoja glukoze czy przed też pobieraja krew i po 2 godz zpozniej czy po godzinie itd.. A co do imion corcia bedzi Basia a synus Kubus;) Milego pogodnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z glukoza mam tak: I pobranie krwi - na czczo II po godzinie od wypicia 75 g glukozy III pobranie po 2 godzinach od wypicia jakos w przyszlym tygodniu będę robila ta tolerancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja mam dopiero w 28 tyg...to badanie I Tutaj pobieraja tylko raz krew, godzine po wypiciu, a pijesz sama w domku,,,proszek juz mam do rozpuszczenia...ochydztwo... Juz to przechodzilam 2 razy w PL , koszmar ...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Mamitas! Ola - gratulacje Córusi! Spora dziewczynka! Sylwia - też chyba zainwestuję w detektor tętna... ;) Ja miałam dziś iść na zakupy - dokupić dodatki do sukienek na wesele, a tu niespodzianka! Nie ma ciepłej wody i nie mam się jak umyć... Szit|!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewa, mnie dziś nad ranem skurcz w łydce łapał, ale zdążyłam rozmasować.... Macie już imię dla syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof... Andrzej... Mikołaj... Tak nam na razie chodzi po głowie - ale wybór i tak zostanie dokonany, jak już się spotkamy oko w oko. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bliska koleżanka - która urodzila 4 m-ce temu ma małego Krzysia :) fajny dzieciak, a koleżanka super - najlepsze zródło informacji i ze wszystkich osob to chyba ona najbardziej się interesuje mna i ciążą pierwsze i jedyne do tej pory ubranka dostałam waśnie od niej jest kochana i strasznie się cieszymy że będziemy miałych maluchów w podobnym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck Fajnie Ci. Ja niestety nie mam takiej życzliwej młodej mamy w otoczeniu. Raczej te skłonne do rywalizacji i porównywania by się znalazły... ;))) A mnie dzisiaj NIC NIE SMAKUJE! Od rana szukam czegoś, żeby sobie "dogodzić" kulinarnie i wszystko "be". Ślubny zrobił pyszne mielone wołowo-wieprzowe, młode ziemniaczki i mizerię... to zjadłam tak szczerze na przymus, bo mu nie chciałam przykrości robić... Niby wszystko ok, ale dosłownie nic mi nie pasuje do jedzenia i na nic nie mam apetytu! No może poza półlitrowym kubkiem kakao, który wchłonęłam po śniadaniu - to mi przypasiło! Na kolację czekają w lodówce pierożki z borówką amerykańską. Może przynajmniej tym sobie zrekompensuje brak apetytu na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratuluje córeczki:):):):):) A co do porównań to przy mnie możecie się schować ;) w moim otoczeniu są same "rodzicielki" i "specjalistki" i już na etapie ciąży trafiają się komentarze i "dobre rady" no ale cóż... mam to gdzieś:):):):):) Kurczę coraz mniej czasu ostatnio mam, przez te przygotowania, ale postaram się regularnie zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej Olu gratulację córci. U mnie dzisjaj ładna pogoda słoneczko mocno grzeje, więc od rana na ogródku z koleżanką kawka była i trochę podładowałam swoje baterie. Teraz trochę zamieszania też mam bo 20 ślub i te wszystkie przygotowania zajmują ogrom czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę zapeszać, ale u mnie też jakoś od południa widać kawałek lata... Fajnie by było, bo w weekend mamy wesele u znajomych i zawsze lepsza impreza, jak słońce i ciepło... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Też mam w weekend wesele kuzyna i miłoby było iść w sandałkach i bez kurtki i parasola, z nie potarganymi włosami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos włosów - macie jakieś fajne strony z fryzurkami na wesele? Mam proste brązowe (aktualnie) włosy z grzywką i potrzebuję upięcie, które mnie wyciągnie w górę trochę i będzie wygodne... Ale szukam czegoś w miarę takiego nowoczesnego i raczej z prostych włosów - nienawidzę loków loczków pukli, etc. wyglądam w nich jak wiedźma Hogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu z uczesaniem, bo mam zajebistą fryzjerkę, która zawsze świetnie mnie czesze,mimo że nigdy jej nie mówię, co chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niestety ma urlop od 1 sierpnia, więc z braku laku - muszę do innej, ale powiedziała, że cokolwiek sobie wybiorę, to ona zrobi... Tylko, że ja grymaśnica jestem, więc to wybieranie mi nie idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA...TA MOZE BYC Z GRZYWKA...Z PROSTYCH WLOSOW...I WYCIAGA BUZKE... http://ikf.styl.fm/fryzury-wieczorowe/fryzura276366.htm Olcik gratuluje Coreczki;) A my tu w UK 30 stopni 3 dzien...az dziwne...pewnie teraz popada z miesiac ;) DOLARKA slyszalam ,ze w Lodzkim wrocila Ladna pogoda ;) Ja z Ozorkowa...pochodze;) A Sylwia pojadla...zielonego ;) popila pomidorowa I teraz lezy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik Dzięki za typ - bardzo fajna fryzurka, tylko... trochu za grzeczna taka dla mnie... Nie będę bardzo nobliwie wyglądać? Ja jestem bardzo niska, mój facet - sama wiesz... Nie zrobi mi się taka wielka makówa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Twojej buzi to nawet Gdybys fioletowy mocherowy babiak naciagnela to I tak bedzie Slicznie ;) () ;);)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizas, ale tej Albie pięknie z brzuszkiem... Fryzura też śliczna - ja mam grzywkę krótszą teraz i strzępioną brzytwą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Rosnę! Mów mi tak jeszcze! To zapomnę, że mam 160 cm wzrostu i ważę już 68 kg. Z czego większość poszła... w uda... i dupsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×