Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A ja wam powiem, że nic nie jest w stanie zepsuć mi mojego humoru. nawet szefowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ja też już po sniadanku, że spaniem jest tak że jak już zasne to nie mam problemu:) teraz powoli szykuje się na wizyte taka jestem ciekawa kto mieszka pod moim sercem - oby pokazalo mamusi kim jest bo z tej ciekawosci to ja już normalnie nie wiem co robic Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nastaw nam zadek bo musimy ci dać pozytywnego kopniaka musisz iść na wesele i pokazać ze kobieta w ciąży to laska po mimo tych wszystkich małych i dużych niedogodności. a jeśli chodzi o piżamowy struj to ja kupiłam sobie śliczną tunikę z falbaną na końcu cała bawełniana którą nosi sie do leginsów i w niej śpię jest super a jeśli zabaluje w nie do 12 to nikt tego NIE WIDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcius... Wez sie w garsc kochaniutka ;) Czas wypelznac z domku...a jak juz zeczywiscie nie dajesz rady...to chociaz jakies dobre stare filmidlo z szafy wyciagnij na poprawe humoru ;) I przekś jakas pysznote ;) albo jakiegos placucha zrob ;) Pamietaj jak chcesz to zawsze moge Ci dac przepis na jablecznik z cynamonem, ktory zawsze wychodzi ;) robi sie go 15 minut ;) Potem piekarnik 55 min I gotowe rewelka ;) Chyba dzis zrobie ;) albo nie dzis zrobie sernik na zimno. () z brzoskwinkami o taaaaaaakkkkk!!! Po drodze ze szpitala kupie skladniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDYNA !!!!!! Powodzenia!!!!! Rozkladaj nozki szeroko ;) maly ktosiu bo mamuchna chce wiedziec jaki kolor bedziesz lubil ;));)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej dziewczyny Wstyd się przyznać ale godzinę temu wstałam, poprzestawiało mi się w nocy buszuję a w dzień śpie, tylko kot mi troche przeszkadza bo na dworek skrobie.Dzisjaj się trochę wyluzuję bo z kumpelami na bezalkoholową margarite się umówiłam a jutro wesele więc druga impreza. Mam nadzieje że Wam humorki też będą dopisywać. Mały kopie i się wierci nawet tatuś czuje ale babcia jak przyłożyła rękę to cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
klaudyna213 musisz koniecznie się pochwalić, ja też strasznie czekałam na połówkowe ale już wcześniej miałam przeczucie że chłopak. Więc powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i jak!!!uffffffffffff juz piatek-jeszcze tylko nastepny tydz i urlop!!!!!!!!!!!uffffffffffffffffffff dam rade, dam rade, ale na sama mysl juz sikam i najchetniej polozylabym sie do lozka i wstala 16/08:) milego dnia kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszykowana do szpitala , melduje sie hej!!!! Poparzylam sobie szyje prostownica hej! Teraz wygladam jak z malinka hej! I ogolnie boje mi na glowe hej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Wiem że nie ma się co nastawiac na plec ale 95 proc to już duzo:) ciesze się a tatus to normalnie unosi się z radosci nad ziemia jakies 3 centymetry:) caly czas czulam że dziewczynka ale z przeczuciami to roznie - od dziś już do brzuszka bede mowic Basiu:) Dobra narazie ide robic obiad jeszcze się odezwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Klaudyna gratulację córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w przypadku dziewczynki zawsze lekarze pozostawiają te parę procent na ewentualną pomyłkę... U nas nie było wątpliwości, bo nawet ja widziałam ewidentnego siusiaka w komplecie z moszną! :))) Ale moja Bratowa też będzie miała dziewczynkę i też bardzo długo w ogóle im lekarka nie chciała powiedzieć, a jak powiedziała, to też że "najprawdopodobniej"... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) KLAUDYNA ;) gratulacje pipuszki ;);); Bylam w tym zakichanym szpitalu ...tak mnie to babsko ponaciskalo ,ze az mnie caly brzuch boli ;( I jeszcze mi wymaz z nosa I z pachwiny wzieli na czystosc ??? Moja gwiazdunia MA tylko 333 gr...chyba modelka bedzie ;) I pozy takie strzela ,ze lojejciun.....cieszy oko ;););) Ja zmiatam serniczek robic jak tam humor Ewcia......??? Aha witaminy mi dali zestaw wszystkich z kwasem foliowym plus tran !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwia... o humor lepiej nie pytaj... Szkoda gadać... Jeszcze mnie na dobitkę wkurwili z pracy telefonem i już całkiem chujnia argentyna... Z wesela nici. Buta nie ma. Ochodziłam się tylko jak idiotka po całym mieście. Z tego zmęczenia i nerwów też bardzo boli mnie brzuch, aż się boję, bo Krzysio nie daje żadnego znaku od rana... Martwię się o Niego. Naprawdę dzisiaj już przegięcie po całości. A przed chwilą sobie uświadomiłam, że zjadłam za cały dzień 2 kromki chleba, wypiłam kawę i loda z dwóch gałek po południu... Teraz się zastanawiam: pizza czy chińczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chłopczynka też taka maniunia - niewiele ponad 360g ważył w 22 tygodniu. Mam nadzieję, że to nie oznacza nic złego. Dobrze, że Ci wymazy porobili. To dla dobra Maleńkiej, żebyś jej jakiegoś gronkowca nie sprzedała w razie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia u mnie stanelo na pizzy:) to co nie idziesz jednak na to wesle? idz-wez jakies buty z szafy, zawsze sie rozerwiesz, potanczysz a w domu sie tylko wkurwiac bedziesz:) ja odliczam dni:):):)ojc juz niedlugo-jeszcze tylko ten przyszly tydz przezyc i bedzie git:) tak w ogole to raczej wszystkie moje wpisy do 17 bede sie odnosic do wyjazdu wiec wybaczcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia... Ja sledze te opine ...non stop bo tez Ciekawa Jestem... Tak czy Tak epidural biore po 5 cm rozwarcia a Potem ONI Tutaj Sami delikatnie zelem traktuja ... Co do Twojego samopoczucia ... Przykro mi bardzo ;( praca to juz sie nie przejmuj , teraz to Cie moga w Bozenke pocalowac I przyklasnac. A wesele...hmmm mysle ze w Twoim stanie obejdzie sie bez milliona pytan...dlaczego sie nie pojawilas itp.. Odkrylam nowa tendencje!!! Dzieci duzych chlopow ;) Sa malenke w 2 trymestrze ;) ciekawe czy nadrabiaja w 3 ??? Hihihi ... Ewcia wymysl no Ty cos na poprawe humoru...bo normalnie jak ksiezyca Krzysiulek urodzi to bedzie mial dolka po mamusce!!!!! Glowa do gory !!! Aha 333 gramy to ksiazkowo...Twoj jest ponad tydz starszy ;) I tez ksiazkowy ;) wiec przestan sie martwic czy wszystko dobrze....bo wszystko jest wysmiennicie!!!!!! Buzka wielka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Czarownice Kochane! ;))) Z butem jest klęska z tegoż powodu, że całe życie miałam wyjątkowo mikroskopijne stopy - mniej niż 35 i takim obuwiem wypchana jest moja szafa - po brzegi... Nie muszę Wam chyba tłumaczyć, na co se teraz mogę wsadzić buty 34/35? Na czubek nosa m.in. Stopy mi puchną i gdybym rano wsadziła czółenka 34 to by je trzeba było sekatorem zdejmować koło południa. W trakcie ciąży kupiłam tylko takie letnie do człapania: japonki, klapki na koturnach, etc. Naprawdę nie dysponuję ani jedną parą obuwia zdatną na wesele do tej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z pizzą się spóźniłyście... Jednak chińczyk! I to makaron sojowy z wołowiną... A mój wziął kaczkę po pekińsku - jest od niej uzależniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żesz w mordę! Właśnie wyczytałam, że nie powinnam wpierniczać soi, bo to źle może wpłynąć do płodność Krzysztofa! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Dziewczyny za gratulacje:) jutro mam nadzieje sie potwierdzi- napewno dam znac:) ciąża i maleństwo - normalnie książkowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia co ty w nocy robisz za miast spać zrobiono mi dziś śniadanko pychotka bo ledwo otworzyłam oczka a już poczuła głód hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×