Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość sylwestrowe
Hej! A moja dzidzia cały czas kopie w dole brzucha, chyba sobie siedzi na pośladkach i co najlepsze, nie ma zamiaru zmienić pozycji odkąd poczułam pierwsze ruchy. Na szczęście jeszcze sporo czasu na obrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na paczke z Anglii, ciuszki dla Malenkiej maja przyjsc, bratowa meza przysyla po swojej corci i pokupila też dla naszej Basienki;) no i od siostry też dostane ubranka i inne akcesoria, już się umowilam z nia na jakis wrzesniowy weekend żeby poszykowac i zabrac już. Do domku:) też bede szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak po myśle o prasowaniu to minka rzednie bo tego nie znosze ale dla malestwa trzeba wyprasować wiec dam rade już bym prała bo taka piękna pogoda ale wiem ze to za wczas jeszcze. zmykam dziewczynki kochane bo praca czeka a wieczorem moj mi i tak nie da kompa tylko karze spać :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
jeśli się potwierdzi, że mam dziewczynkę to nie mam żadnego problemu z ubrankami, tylko wdreptać na strych i znieść kartony, ale pamiętam z poprzedniej ciąży jaką sprawiały mi frajdę :D toteż rozumiem wasza euforię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na paczkę z Anglii, zamawiałam na allegro. Ma też przyjść łóżeczko, już nie mogę się doczekać. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lozeczko też mam już upatrzone, ale czeka nas jeszcze malowanie, a że mieszkanko male wiec nie chcemy przestawiac z miejsca na miejsce i bedziemy kupowac koncowka wrzesnia lub poczatkiem pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
a ja mam tak, że jak sobie coś upatrzę to koniecznie muszę to mieć na już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Witam! I też życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
właśnie byłam zawieźć siuśki do badania. Ciekawe co mi tam wyjdzie bo ostatnio nie za ciekawie. Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY !!!! u mnie dziś jeden z tych wielkich dni :)))))) ide zobaczyć moja córeczkę :) ale się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Asiu powodzenia! Podziel się potem wrażeniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cały czas w moczu wychodzą mi liczne bakterie :( pozostałe wyniki ok. martwie sie troche a jak to wygląda u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, u mnie było tak, ze 2 tygodnie temu wyszło mi dużo leukocytów, bakterii w moczu i wałeczków szklistych. po tygodniu brania furaginu leukocyty spadły do normalnego poziomu, bakterie pojedyncze a o wałeczkach nic nie pisali czyli chyba nie było ich wcale. Za tydzień mam wizytę u gina. Przed nią raz jeszcze zrobię mocz dla swojego świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, Asia ja mam tak samo. Non stop bakterie, jak na chwilę się poprawi to później znów wraca;/ Powodzenia na usg.:) Znów zapowiada się gorący dzień więc narazie nie wystawiam nosa z domu;) może dopiero wieczorkiem tak jak wczoraj. Miłego dzionka;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
ja własnie też miałam liczne bakterie i leukocyty, ale to było 3 tyg temu, jakieś tam leki brałam i własnie dzisiaj oddałam próbkę do badania i właśnie czekam na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Asiu, ale to chyba często podawany lek na drogi moczowe. U mnie chyba podziałał. Mojego lekarza najbardziej te wałeczki niepokoiły. Na wszelki wypadek miałam nawet recepte na augumentin, gdyby po tyg nie było poprawy. Ale sie obyło bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....,,,,!!!! Co Tu sie dzieje...tyle Nas brakuje....;( czy ktos wie co sie dzieje z Ewcia? .... Kurna takie pustki ;( dobrze ,ze wy dziewczynki chociaz podtrzymujecie to forum;) Ja wroce do Was w poniedzialek jak tylko kolezanka do Polski wroci ;) Buzka wielka trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
No strasznie cicho. Brakuje nas oj brakuje a najbardziej Ewci, ona zawsze jakiś fajny temat rzuciła:) wracaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej! Poprawił mi się wynik moczu :) od razu mi lepiej :) uciekam do domciu, już się napracowałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Trzymam kciuki za Twoje wyniki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej mamuśki! długo mnie nie było ale 20 brałam ślub i nie miałam na nic czasu. Dzidzia też już tak bryka że hej, jutro idę na krzywą cukru blee. Wcześniej czytałam, że którąś z was męczą okropne skurcze łydek to może być brak potasu jeśli magnez jest ok dużo pomidorków trzeba jeść. Myślicie że podróż nad morze w połowie września w ciąży może się udać i nie ma żadnych przeciwskazań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam nad morzem w polowie sierpnia i poza tym że. Lekarz zabronil mi lezec plackiem na sloncu nie było przeciwwskazan:) także. Pewnie mozesz jechac- już zycze przyjemnosci no i gratulacje z okazji slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! JESTEM! Ale mi się zaległości zrobiły kafeteriowe! Olaboga! :-))) Jak się same sprytnie domyśliłyście - byłam u rodziców na wsi, chyba ponad 2 tygodnie w sumie. Wspaniale było. Cisza, spokój, wypoczynek, pyszne jedzonko i huśtawka ogrodowa... Wróciliśmy, bo dzisiaj kolejna wizyta u gina. Za parę minut wychodzimy, więc wiele Wam tu nie naprodukuję. Obiecuję nadrobić w najbliższych dniach Moje Mamunie Kochane! Ściskam Was mocno i do jutra! P.S. 18 sierpnia zostałam Ciotką! Bratowa powiła przecudnej urody dziewuszkę - Zuzię! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HASNANANA
Czesc Ewcia;) gratulacje zostania Cioteczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×