Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Człowiek tylko zdążył wrócić ze spaceru a już tyle namachane ufff:) U nas akcja gluten dziś rozpoczęta:D A teraz obserwacja. Sylwia H. U nas stękanie jest dobre na wszystko jak ja to mówię, jak już wyeliminuję pieluchę, jedzenie i patrzę czy nic nie uwiera to smaruję dziąsełka żelem, nieraz stękania koniec:) Biedronka Cieszymy się bardzo, że wyjazd tak udany:) A może Ania ma problem z kąpielą jaki u nas powstał ostatnio. Mały strasznie chce na boczek się przekręcać przy kąpieli i jak mu się nie da to krzyk, a jak już zasmakował leżenia na brzuszku w wanience to pozycja na plecach jest beeee. I każda kąpiel musi się kończyć na brzuszku bo inaczej się nieda go z wanienki wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakos nie moge sie przywycza kiedys stekala tylko czasem...a teraz oporowo...I zlosc non stop;) ale teraz JUZ WIEM ze nie jest SAMA wiec dam RADE;) Damy RADE Kicia;) OLCIA;) I wszystkie Mamusie stekaczy;) I krzykaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska po obiadku i po drzemce, (a raczej odwrotnie hehe). Dziś ziemniaczki marchewka z cielencinka. zaraz zaczna się pewnie krzyki, tak się bedzie dobrze bawic:) Co do kapieli to u nas narazie ok, ale wiekszosc czasu to stopki w gorze i też probuje w wannie na boki się przekrecac. Ja już jakis czas mala kapie normalnie w wannie na takiej macie z gabki. Tak u rofdzicow ja kapalam i po ostatnim pobycie u mamy, w wanience się nie dalo. I trzeba było zrezygnowac z wanienki i jak narazie nie narzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój wariacki syn wymyślił sobie, że aby pochwycić stópki w buzię(a ma na nie ochotę) i jednocześnie siedzieć(bo nie chce mi się teraz kłaść), wystarczy się pochylić w siadzie.I taką kulkę mi robi i memla skarpety;)))Masakra.Spróbuję to uchwycić na zdjęciu to doślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka wiem o czym mowa. Jak moja probuje na chwile posadzic, to zaraz rece wyciaga i do stop się pochyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka zaszokowałaś mnie z tym gołębiem !!! moze to zdrowe miesko ale dla mnie to paskudy latające po ryku w krakowe nawet klopsa kiedyś od nich dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobitki :) dziewczynki śpią :)my z mężem posprzątaliśmy :).Noc tak średnio przespana nie mogliśmy spać wszyscy Amelka musiała spać zemną Julka się budziła jak zobaczyła Amelkę to śmiech no szał z tymi dziewczynkami :) Beti-Amelka j est bardzo kochaną siostrzyczką oby tak zawsze zostało :) ja nie miałam siostry tylko trzech braci :)chciała bym mieć siostrę:) jak przychodzi pielęgniarka to Amelka płacze że Julka będzie miała zastrzyk .Jak już Julka dostanie to ją zabawia i mówi kochanie musiałaś mieć :)słodkie są:) Aneta -wiem o czym mówisz bo Julka jak tylko ją posadzimy to gryzie stopy :) Milena-ile Kornelia ma zębów ? Sylwuś-Julka też tak stęka mruczy mówimy z mężem że mała jojdawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka-ja tez podobno jadłam gołębie ale moim dzieciom bym nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak czytalam o tych guzkach i Basce też wymacalam na prawej piersi- co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) jak dostaniemy zdjecia to jakies wrzuce:) niunia mojej idzie 5 i 6 ząbek...ma cztery na dole i teraz wychodza górne siekacze...a julka ile ma? bo z tego co pamietam to naszym dziewdzynom zaczeły wychodzic jakos podobnie... tylko,że Jula jest ponad miesiac starsza od moejej wiec moja dziwnie szybko dostała zabków ale pediatra powiedziała,że i takie przypadki sie zdarzaja...raz ponoc miała przypadek,że niespełna miesieczny chłopiec dostał zabków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moja to już 2 miesiące tak setka, czasem ma przerwę kilka dni i znowu... Sylwia, jak Layla śpi tyle bez jedzenia, to nadrabia w dzień? Moja je ok 20, potem ok 3 i rano mi długo odmawia jedzenia. Ma jakiś problem z wrogiem, który do niedawna zajadala a teraz się nim krztusi i czasem ma odruch wymiotny. No a grudki w nim są miękkie. Dziś go nie chciała zjeść a derek z owsianka w którym grudki są twardsze zjadła. Oj 14 dam jej zupę przed ćwiczeniami. Może zje. Co do stop to u nas też tak długo robiła ale już jej mija. Teraz z rana jak ją kładę między nami to ciągnie tate za nos;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna moja miała i sam znikł. A moja ma 3 zeby - dolne jedynki i jedną górna dwójkę. druga dwójka górna już prawie na wierzchu a działa w miejscu górnych jedynek spuchniete i w miejscu dolnych dwójek też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradźcie mi czy podawać Julci smoczek ? Amelka ostatnio dała Julci smoczek Julka nie chciała go puścić płakała jak jej zabrałam była zmęczona i usnęła z smoczkiem Nie doiła smoczka od urodzenia bo nie chciała a teraz chce Nie wiem czy nie jest już za duża na smoczka żeby ją przyzwyczajać co myślicie ? wszystkie dajecie smoczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena-Julka ma 2 zęby jedynki na dole :)jedynki u góry i dwójki na dole dziąsła spuchnięte bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina moja na początku chciała, potem była awersja do skoczka i znowu z nim zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i neurologopeda mi powiedziała że lepiej skoczek niż kciuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaje smoczek do spania.inaczej to chyba by mi nie zasnela. Ale jak zasnie to sama wypluwa go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-Julka nie ssie kciuka :)zauważyłam że czasami pierś sobie ssie jak smoczka jak już zasypia czasami to aż mnie bolą sutki Boję się tylko tego oduczania Amelka w ogóle nie chciała smoczka więc nie wiem jak oduczać Męża kuzyna syn ma 2 lata i jeszcze ssie smoczek taki duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia mój kuzyn do zerowki chodzil jeszcze smaczka sdsal. Pamietam jak wracal do szuflady biegiem (bo tam go chowal) pocycal i już wystarczylo. Aż w koncu ktos mu go wyrzucil. Poplakal pol godz i zapomnial. Moja siostra Fabianowi wziela i nozyczkami obciela, 2 dni z takim obcietym pod poduszka spal, aż zapomnial i wyrzucila mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia...nie nadrabia, tak jakby jej ten npcny posilek uciekl.. JE rano o 8/9 I potem co 3 h LACZNIE 5 razy z czego 3 razy mleko , raz kaszka, raz zupka ( jak zee malo zupki to daje mleko) . I JIE JE tez niewiadomo jakich ILOSCI jak kiedys;) teraz jak jest cieplo to pije w ciagu dnia 130/150 ml mleka, a wiecozrem po kapieli 180 ale nie zawsze . Rano kaszki JE ok 150/180. - a zupki 125 gram,albo deserek 100 gram. W miedzy czasie popija herbatka;) DUZO WODY I HERBATY...OK 350 ml dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, u nas również straszne stekanie. juz tez mysłałam że robię coś nie tak. Rano jest tylko ok , a jak się zbliża czas pierwszej drzemki to sie zaczyna. I ta do wieczora. Steka i jęczy na zmianę. Ze spaniem też ostatnio jest problem . Jak zasypiał bez problemu tak teraz ryyyyyk. I na jedzenie łyżeczką się obraził od dwóch dni. Tylko cyc i butla. Czasem parę łyżeczek zupku albo kleiku. A tak było pięknie do niedawna. Ale co tam . najwazniejsze , że dzidziusie zdrowe i dobrze sie rozwijają. Damy radę. Dzis wizyta u ortopedy. ciekawe czy podwójne pieluchowanie na noc się sprawdziło. Mam nadzieję, ze tak . troche sie martwię ale zobaczymy. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia...nie nadrabia, tak jakby jej ten npcny posilek uciekl.. JE rano o 8/9 I potem co 3 h LACZNIE 5 razy z czego 3 razy mleko , raz kaszka, raz zupka ( jak zee malo zupki to daje mleko) . I JIE JE tez niewiadomo jakich ILOSCI jak kiedys;) teraz jak jest cieplo to pije w ciagu dnia 130/150 ml mleka, a wiecozrem po kapieli 180 ale nie zawsze . Rano kaszki JE ok 150/180. - a zupki 125 gram,albo deserek 100 gram. W miedzy czasie popija herbatka;) DUZO WODY I HERBATY...OK 350 ml dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! My dzisiaj wprowadzamy nowe-stare porządki! 7:00 pierś 10:30 pierś 12:30 obiadek 14:30 pierś 16:30 deserek 18:30 pierś 20:30 kaszka 21:00 pierś jak będzie potrzeba No i udało nam się znaleźć sposób "pojenia". Tak skuteczny, że prawie 80ml koperkowej poszło. Po wielu eksperymentach wróciliśmy do tego kubeczka od butelki LOVI, o którym kiedyś Olka pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmierzyłam Tośce temperaturę, bo mi się jakaś taka nieswoja wydawała, miała ciepłą główkę, brak kupy, brak apetytu...no i 37,7.... Nasza nowa pediatra na urlopie, nasz "stary" pan doktor może nas przyjąć po 20. Kazał dać nurofen i obstawia, że to przez ząbkowanie. Zajrzałam, faktycznie jest czwarty ząb już na wierzchu i dziąsła popuchnięte. Na razie nurofen zbił jej do 37,1 . Teraz śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Też obstawiam, że ząbki. Współczuję Maleńkiej. Dobrze, że jesteś czujna. Ja tam zawsze się zastanawiam, czy czegoś nie przeoczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Napisz coś więcej o tym kubeczku:) Bo ja dziś oglądałam program,że 6 miesięczne dziecko może już zaczynać uczyć się pić z kubeczka i chciałabym spróbować za miesiąc, tylko nie wiem jaki kupić. Olcik W sumie to jeszcze nie taka wysoka ta temperatura. Ja też jak widzę, że Mały senny to mierzę temperaturę, i u nas w odwrotną stronę, 35 st. czasem ma. Uważacie, że to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia;( mam nadzieje ,ze to tylko zabki! Ja SWOJEJ codzien mierze temper. bo ciagle mi sie wydaje ,ze Ma ciepla, na co Moj doctor kiedys skomentowal...Ma miec ciepla! A nie zimna! I ze jestem przewrazliwiona. Ale to PEWNIE prawda! OLCIA DOBRZE ,ZE SPRAWDZILAS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Wg mnie Julka jest jeszcze mała i smoczek to jeszcze nic złego. Skoro usypia lepiej z nim. U nas smoczek też do snu najlepszy i po jedzeniu, jak nie jest głodny a chce pociumkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-nie chce Cię martwić ale my też obstawialiśmy u Julki zęby a tu ta infekcja :( mam nadzieję żeby u Tosi to będą zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia H Ja też mierzę dość często temperaturę także nie czuj się odosobniona czy przewrażliwiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×