Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witamy. A Baska od 6 "tatuje", kupsko ja meczy, wczobylo wiec meczy ja i pewnie lada chwila bedzie. Wczoraj dostala i jablko i wody popila troche dziś też podalam jej ciepla wode i czekamy. Ale pewne jest że już nie pojdzie spac. A wczoraj dzien "pelen" rano na msze pozniej do mamy na obiadek, spacerek procesja kawka, wrocilismy było po 19. Baska do kapania kaszka i kaput ok 21 tak zlecial ten dzien że szok. No nic dziś EURO-SZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pchla pojechals z dziadkiem na spacer nad jezioro;-) mam nadzieje ze wrici ululana bo juz od dwoch godzin szarzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laleczki :-) Hej Klaudia , Hej Ola Mi udało się o 7 moje dziecię jeszcze na chwilę utulać i pospałyśmy do 8:30 ....i dobrze, bo zmęczonam była ............teraz rozrabia na macie , a ja muszę się wziąć za sprzątanie mieszkania ......tylko jakoś zapału mi brak . Nasza mała podróżniczka Basia jak zwykle aktywnie spędzała dzień . Ola wesoło tak w nocy gadania sobie posłuchać ..... u nas około 5 rano jechał traktorek "trrrrrrrrrrrrrr" , już myślałam ,że po spaniu jest ale zapodałam smoczka i zasnęła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och szkoda gadać to tym jaki koszmar !!!!!!! natali spała z nami cała noc nie wiem co jej bylo :( budzila sie co chwiel az zerwała sie z krzykiem i płakała godzine mosilam na zmiane z tata na rekach córcie bo jak odkładałam to płacz sie nasilała. w końcu zasnela mi na ramieniu oglądając tv nie wiem co to było goraczki nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) U NAS tak wieje...ze szok! I leje co jakis czas I nastepny tydzien Ma byc to samo...zawariowac idzie! BASIENKA POWODZENIA W KOLCZYKOWANIU;) Siema Biedronia Klaudia I PELEPECIA;) Pelepetka przykro Nam...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) U NAS tak wieje...ze szok! I leje co jakis czas I nastepny tydzien Ma byc to samo...zawariowac idzie! BASIENKA POWODZENIA W KOLCZYKOWANIU;) Siema Biedronia Klaudia I PELEPECIA;) Pelepetka przykro Nam...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cudeńko waśnie pojadło :-) Heloł Sylwka ;-) U mnie dzisiaj też wietrznie tyle,że nie pada .... i słonce czasami widać ....może coś będzie z tego dnia ......może Aniu , biedna Natusia ........oby na jednej takiej nocy się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) U NAS tak wieje...ze szok! I leje co jakis czas I nastepny tydzien Ma byc to samo...zawariowac idzie! BASIENKA POWODZENIA W KOLCZYKOWANIU;) Siema Biedronia Klaudia I PELEPECIA;) Pelepetka przykro Nam...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwek i Ania Anka a moze skok rozwojowy? Moja Baska miala tak jakis czas temu, przez tydzien budzila msw nocy po 5-6razy i to z takim wrzaskiem że hej, a po tyg przeszlo zupelnie. Dzwonilam wlasnie do studia kosmetycznego umowic się na konkretna godz, bo wiadomo żeby tam nie kwitnac za dlugo. Umowilam się na 16 bo tatus już wroci z pracy a chcial isc koniecznie. Pani kazala przyjsc pol godz wczesniej żeby posmarowac uszka kremem znieczulajacym. Baska dolaczy do Layli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia do Layli i do Julci ;-) Ja się cały czas zastanawiam czy przekłuć teraz uszka , czy później....maż powiedział,że mam zrobić jak chcę .......ot i taka jego pomoc....on nie chce słyszeć tylko jak mała płacze ...... Myślę,że jak pojedziemy do Pl w sierpniu to tez Ani przebiję jednak uszka. Ja miałam przebijane w wieku 8 lat i doskonale to pamiętam (chciałam drugiego ucha wcale nie przebijać po pierwszym przekłuciu) i chciałabym to Ani oszczędzić .....ale tak na 100% decyzji jeszcze nie podjęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błędów na robiłam przepraszam natala na kolanach to efekty sa hihi ide na spacer bo sie nie zabawi sama na macie tylko mama i koniec a takie baki puszcza ze uszy więdną:P zęby, skok rozwojowy kto wie ? muszę to przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zła ciocia zapomniala o Julci, oj ja zła ra. Buziak dla Julki:* No ja szukalam już wczesniej ale w Poznaniu dziecko musi miec ok pol roku żeby przebic uszy. Z tego co wiem to tam nie przebijaja pistoletem tylko kolczykuja czyms co nie halasuje, nie znam się na tych sprzetach :P tak maja napisane na stronce. Moja siostra też pozno prze Bijala uszy miala nascie lat nie pamietam dokladnie, też jeczala bo ja bolaly uszy, i mowi że drugi raz by sobie nie przebila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) my dziś wyspane :)2 karmienia i Julka spała do 8.00 może by spała dłużej ale Amelka przyszła i już były śmiechy i wygłupy :) Julka w nocy mówi przez sen nie nie :) jak jest śpiąca to parę razy się jej zdarzyło mama :) Amelka pierwsze słowa wyraźne powiedziała tata miała 7 m-c :) Beti- Julka jak zje pół słoiczka i już nie jest bardzo głodna ale chce jeszcze jeść to wtedy zaczyna się traktorek rozmowy itd co do kolczyków to ja jestem zadowolona że Julci przebiłam 4 dni przed skończeniem 5 m-c bo płakała parę sekund a Amelci przebiłam jak miała 8m-c i bardziej płakała i dłużej u tej samej babki . Klaudia-buziaki dla Basi będę trzymać kciuki żeby ją nie bolało przebicie:) Sylwuś-u Nas też brzydka pogoda :(chyba będzie padać :( Ola-Tosi już przeszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas już popadalo. Teraz wychodzi sloneczko. No ale Baska drzemie, bo wczesnie wstala. Warzywka się gotuja na obiadek dla Baski, także zjemy i pojdziemy kolo poludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociu Klaudusiu nic się nie stało :) Julka już zdążyła zgubić kolczyka :) parę dni po przebiciu ruszaj Basi kolczykiem a jak jej zacznie ropieć to podobno rumiankiem :) ja Julci spirytusem dezynfekowałam kolczyka co jej zakładałam jak zgubiła odpukać nic się jej nie dzieje :)ruszam co jakiś czas kolczyki Julii i Amelii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA ...U NAS BEZOBJAWOWO...ZERO ROPKI, NAWET SPUCHNIETE NIE BYLO PO PRZEBICIU ale rano I wieczorem oktanisepetem przemywalam. I ruszac raz na jakis czas tak jak NIUNIA pisze aby sie nie wrosly. ( ale nie ciagle) czyli w TYM zakladzie musza miec te najnowsze pistolce one tylko takie pukniecie robia cichutkie. Moge zapytac z ciekawosci ile kosztuje w PL przebicie usiakow? Tutaj za uslyge sie nie placi tylko za kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w innych miastach i innych salonach, tam gdzie my idziemy przebicie +kolczyk taka symilka kuleczka 40zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!:) U nas lepiej:)Franek nie ma już ani temperatury ani kataru.Chyba jednak to był wirus.Możę pomogło, że wczoraj był cały dzień na moim mleczku tylko...Nie wiem, ważne, że jest git. Ja dziś sukienki szukałam i dupa blada...Ech... Pelepecia, bidulko Ty...I biedna Natalcia...Ciekawe co ją trapiło w nocy... Blackflower, ja zrobiłam z butelką prowizorkę-wyciełam krzyżyk nożyczkami.Bo nie chciałam tracić kasy na nową, jak nie wiedziałam czy zaakceptuje taki większy strumień.Ale zaakceptował, więc zainwestuję w smoka. Biedronia, traktorek Anulki jest po prostu boski:)))Zacałować się ją chce normalnie;*** Klaudia, trzymam kciukasy za Basieńkę, żeby nic nie poczuła jak jej będą uszka przebijać!I zapodaj potem fotę jakąś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no to super ;). Myslalam ,ze jakies 100 zł jak nic;) ale nie jest zle! JESZCZE raz buziaki I POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×