Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Też czasem przymykam:) ale tak pytam z ciekawosci. Baska spi tak tylko w dzien, a na noc normalnie. O teraz się przeciagnela i spi z dwoma zamknietymi:) Już 1,5h spi wiec kawke wypilam spokojnie:) zaraz się obudzi, bo pora karmienia minela juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia u mnie notorycznie oczka niepodomykane...to normalne;) A jak mowisz ,ze Basie teraz pije mleczko o 4 rano to lada moment zacznie o 5 a potem o 6 I w KONCU 7/8;) tak bylo u NAS....;) I cale one beda przespane. Mala spi a kawusia kolejna scze, bo nie WIEM ile tak pospi;) wcoraj bylo 3 razy po 20 minut I znow mi plecy na wieczor padly, bo wszystko bylo be tylko u mamy na rekach Cacy. Ale dzis ulubione miejsce ...podloga! I wykonuje te dziwne Jodie ruchy;) tylek gora, dol,gora,dol. Dziewczyny pisze to JESZCZE raz...kazde dziciatko rozwija sie swoim tempem. Jedno bedzie szybciej CHODZIC a drugie mowic...jedno bedzie mialo zabki w 3 miesiacu a inne w 12. Jedno bedzie mialo uzdolnienia plastyczne a inne bedzie wymiatac z W-Fu a Moses I pracowac w cyrku;) NIGDY nie wiadomo!!! A na naszym forum wszystkie jestesmy po to by pisac zarowno o naszych radosciach jak I smutkach...chwalimy sie, zalimy, poplakujemy, bluznimy ze zlosci... Tak jak NAS Pan Bo stworzyl ;) tak wiec JESCZE raz prosze nie denerwujcie sie I nie porownujcie dzieciaczkow...bo to nie Ma sensu.;);););) co z tego ze STAFAN JESZCZE NIE SIEDZI...JAK W PRZYSZLOSCI MOZE BYC SLYNNYM PIANISTOM???? buziolki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dobrze prawi, piwko dla tej Pani! ;) Maja - wszystkiego naj naj! :* Franek - wracaj szybko do zdrowia, bo mam się znowu zamartwia! :* Ewelina, ja tez zasem małą dawałam s rronę tv żeby mieć chwilę spokoju ;) nie uważam tego za coś złego, kiedyś od tych starych tv to od razu oczy bolały, ale teraz technika poszła do przodu więc od zasu do czasu nie zaszkodzi :) Marysia właśnie siedzi w bujaku i dręczy pszczółkę z pałąka :P Ewa, hehe, nieźle się zakręciłaś z tą butelką :P z jakiego rozmiaru smoczka pije Szymo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, zamówiłam ten zestwa z vichy :D zobaczymy jaki będzie efekt, jak nie spasi to dostaniesz paczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska wstala po prawie 2godz, zjadla, pobawila się balonem i znow jakas taka senna, trze się po oczkach, smok i pielucha i kotluje się na macie. A wlasnie, pewnie macie dosc filmikow z Baska w roli glownej ale wrzucilam 2 krociotkie na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej Ewelka - fajnie Cię czytać;] jak wczasy i przygotowania do następnych?takiej to dobrze! dzięki za pocieszenie :* i życzonka kochane dziękuję wszystkim bardzo to miłe i czekamy na kolejne półroczniaki :) WIola,też mam ten nowy krem z vichy super jest... Sylwia kochana jesteś za te pocieszenia :) zamowilam antideal Franiu zdrówka:* dziś przyjdzie krzesełko Ewkowe:* mąż będzie miał co robić po pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Klaudia:) bo Ty to zaradna jesteś:P ja może i bym się za to zabrała,ale ten mój półroczniak nie śpi dłużej niż 15min a i mamcia kazała mi dokończyć obiad a ja przed kompem:D dziś brat z bratową wpadną się pożegnać,bo wylatują z powrotem do Kanady eh będę ryczeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brakowalo Wam nic w przesylce od krzeselka? naczytalam sie negatywnych komentarzy i mam tez zle dosw z wozkiem przy ktorym brakowało z 5częsci.Zamowilam wzor planeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej paczce było wszystko. Tak mi się przynajmniej wydaje. Krzeselko zlozone szystko pasuje, wiec chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Aj wczasy u rodziców to nie wczasy hehe, pogoda marna tak więc nawet na podwórku nie posiedzieliśmy. A na Mazurach teściowie mieszkają także jak będzie ładnie to się poplażujemy:D Za godzinę wyjazd, tylko Ignacy wstanie i zje. A co do składania krzesełka to ja tez bym to zrobiła sama ale i tak męża bym zagoniła, niema co pokazywać, że się wszystko umie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek dziękuje wszystkim Ciotkom za wsparcie i słowa pocieszenia:*Jego mama też dziękuje:) U nas wszystkie elementy krzesełka były. Przyszły te magiczne łyżeczki.rewelacyjne są. Sylwia-święte słowa!Widzę, że Lajla idzie z Frankiem łeb w łeb;) A mój mężczyzna w ogóle się nie garnie do raczkowania;)Za to dzisiaj u lekarza, chwycił babkę za ręce jak go badała i się podciągał do stania skubaniec! Co do książek to ja ostatnio jestem fanką szwedzkich pisarzy-najpierw pochłonęłam trylogię Larssona-Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.Rewelka.A teraz czytam już chyba 7 powieść Camilli Lackberg(czy jakoś) i też jestem zachwycona.Uwielbiam też Zafona.Prócz tego czytam mnóstwo innych rzeczy.Teraz mniej, bo przy małym to nie mam czasu.Ale i tak kupuję 2 książki w miesiącu i czytam, choćbypo nocach czy w kibelku(za przeproszeniem;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelku, z mężem masz rację absolutną!;)))Miłej i spokojnej podróży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przesyłka kompletna i tym razem krzesełko bez wad. Poprzedni bubel od innego Sprzedawcy odesłany, a kasy ani widu, ani słychu. Coś mi się zdaje, że bez interwencji w allegro się nie obędzie. W ogóle to mam dzisiaj megawkurw. Monsz jest w domu już chyba za długo i zaczyna mnie wkur... bo mi się zaczyna szarogęsić. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka - trylogia Millennium zaliczona - super i też polecam! i kilka ksiażek Lacberg , teraz na mnie czeka niemiecki bękart polecisz jeszcze jakiegoś autora? - skoro widzę ze gusta podobne ;) ja wypozyczam bo nie mam gdzie trzymac ksiazek, a teraz kupilismy kindla więc będzie elektronicznie ;) Ineezz - jeden z moich dwoch typów to tez Planeta ;) Jak tak chwalicie ten vichy to moze i ja zakupie, bo do tej pory to czy uzywalam kremu za 20 czy za 50 to nie widzialam roznicy, wiec i do tych viszowatych sceptycznie podchodzilam ;) tez Młoda "ćwiczyłam" przy pomocy TV - nie lubiła patrzeć sie na lewa strone ale jakos na tv mogla hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80, polecam jeszcze Monikę Szwaję i jej "Klub mału żywanych dziewic"-odbiega od Lackberg, ale rewelacyjna seria trzech książek, niesamowicie pozytywna i zabawna. Podobała mi się też książka Kate Morton "Dom w Riverton", "Bikini" Wiśniewskiego, a ostatnio "Służące".I oczywista Dan Brown:) Też nie mam gdzie trzymać książek, mąż zły, bo regał musimy dokupować;)))Ale mam w nosie-książka to dla mnie świętość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia w moja kochana książka poradnik dla mam :P pisze ze dziecko ma czas na uczyć sie siedzieć do 9miesiąca wiec z toba tez wszystko było oki. dobre ja sie tak teraz wymądrzam a sama kilka stron wcześniej marudziłam ze nati czegoś tam nie robi :P dziewczyny jakie macie plany na czas Euro bedziecie oglądać ze swoimi chłopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pisalam ostatnio że Baska nie je lyzeczka. Otóż nie je, ale tylko deserkow. Ani gerber, ani bobovita. Dziś mialam jablko, brzoskwinia, marchew ledwo sprobowala krzywila się jakby dosyala cytryne. Zmiksowalam banana, zjadla calego! Pojemniczki jeszcze nie doszly, ale jutro zamierzam podac jej ugotowane przezemnie warzywka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna ja sie zastanawiałam nad jabłkiem ze by troszke ze skrobać i dać natalii tylko nie wiem czy to nie za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli karmisz piersia to po 6msc rozszerza się diete, ale mozesz sprobowac podac z 2-3 lyzeczki i zobaczyc reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Euro??hm...ja juz sie doczekac nie moge:) sledze treningi, przyloty i w ogole konferencje:)i normalnie kibic 1-wsza klasa!:D lece na poczte bo widze, ze cos tam sie ruszylo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byl temat pierwszych zdj że szpitala (wspaniale chwile) a ja cofnelam się 25lat w tyl i wrzucilam moje zdj w wieku ok 12msc- i same powiedzcie czy Baska to nie kopia mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam wolne ......dzisiaj znów od 20:30 :-) Kocham moje dziecko ...ale kocham też ta ciszę jak śpi :-) Sylwka święte słowa.....dlatego ja zawsze piszę jak Wasze skarbki potrafią coś czego Anie nie umie " i na nią przyjdzie pora" bo to i prawda jest ......każde z naszych dzieci to indywiduum i rozwija się w swoim tempie :-):-):-) ale wszystkie są kochane i mnie bardzo cieszą postępy i nowe umiejętności wszystkich "naszych" dzieci :-) Wiola , daj znać jak przetestujesz zestawik ;-) A u nas bardziej kameleon jest dręczony ;-) Aneta u nas w kibelku to najlepiej krzyżówki .....;-) "Służące" czytałam , polecam. Film chyba nawet też jest .....ale nie widziałam ..... to polecę jeszcze jedna autorkę Lois Duncan . Pewnie znacie jej powieść "koszmar minionego lata" na jej podstawie film o tym samym tytule nakręcono. Ja polecam jeszcze "Kto zabił moją córkę " książka na oparta na faktach .... o tym jak matka szuka mordercy swojej córki .... Starbuck "niemiecki bękart " ŚWIETNA autorka rewelacyjna. Na mnie czeka "syrenka" Euro .....BĘDĘ OGLĄDAĆ oczywiście :-) Moja córcia ma nawet specjalny outfit i nawet piłkę ma ..... a co .....jak będzie focia to się na pewno pochwalę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiatasz Ania na calego !!!!!!!! ja mam zamiar ulotnić sie w domu choc na chwile. kilka wieczorów tylko dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia czuprynka napewno po mamie:)) Mój Skarbuś też już odleciał, ciekawe na jak długo. Euro tak jak Ania będe oglądać.jak się uda to wszystkie mecze;)nawet stawiam wyniki raz na jakiś czas:))postawiłam 6 meczy:))do wygrania ponad 700zł ;)))mój mąż się cieszy że sie znam na piłce i lubie z nim oglądać:) prysznic i do spania. buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka-hehe i moj maly kibic ma body specjalne na ta okazji i pilke Tango 2012 no i oficjalna pl, a co!na pamiatke:D Ania ja jestem kibic ale tylko na wielkie imprezy, euro, MS;-)no ale jak sie patrzy na to co sie dzieje w PL, jak to fajnie wyglada, kreci sie!az serce rosnie!!!utrzemy nosa angola za ten ich durny reportaz! dziewczyny bo to prawda- kazde dzieciatko inne-szkoda porownywac:D Sylwia tak to pieknie napisala, ze tylko sie podpisac:D Bernia nie czytalam tego"kto zabil..."kurcze musze sie w nia zaopatrzyc-lubie na faktach, ja moge polecic "Nie bez mojej córki", Betty Mahmoody-tez na faktach,warto przeczytac Nika- Dziecko dla odważnych składa się z wcześniej wydanych pozycji: "Dziecko dla początkujących, "Dziecko dla średnio zaawansowanych oraz "Dziecko dla profesjonalistów.W tomie znajduje się także superdodatek "Dziecko dla zawodowców, zawierający niepublikowane dotąd opowieści. (skopiowalam) takze jak cos juz jeden "rozdzial zaliczycie;-)) A Artus ok 20 usnal i do ok 7 wolne;)no oczywiscie jedzenie-ale tego nie licze bo to na spiocha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×