Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

dziewczyny dawałyście może dzieciom tą kaszkę http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_kategorii/kaszki/KASZKA/247 my wczoraj kupiliśmy dziś dałam Julci zjadła dwie łyżki i płacz pluła nią i nie wiem czy jej nie smakowało czy była za bardzo śpiąca Amelka też jej nie jadła bo nie lubiła Jutro spróbuję wcześniej jej dać żeby nie była śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-jesteś KOCHANA ale ja tam wiem swoje :*** będę trzymać kciuki żeby Wam się szybko udało mieć dzidziusia :) ja jeszcze nie dostałam z Amelką za ok. 2 miesiące po porodzie już miałam. Ewka-byłaś u lekarza do kontroli ?ja miałam się wybrać w końcu w tym tygodniu to moje gin. nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Szymek wpiernicza tą kaszkę jak przysłowiowa "małpka kit". Chociaż jak ja na nią pierwszy raz spojrzałam, to myślałam, że jej nie tknie. Jedna z jego ulubionych aktualnie... Co do kontroli... Proszę inny zestaw pytań! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przyjrzałam się bliżej swojej pamiątce po CC. Wygląda nadal wstrętnie. Polecanego żelu sobie nie kupiłam oczywiście, bo i kto by tam myślał o sobie... (Brawo dla mnie! :((() Dziewczyny po CC, weźcie mnie pocieszcie, że ona w końcu trochę zblednie i zmaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa napewno:) Moja rana mimo,że sie otworzyła na 3/4 długosci 5 dni po cc i była otwarta przez ponad 5 tyg teraz ładnie wygląda i o dziwo jest blada i zrosła sie równiutko ...szczerze to prawie jej nie widac...ale gdyby nie ta infekcja,która otworzyła mi rane to wszystko goi sie na mnie jak na psie:) napewno zblednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa,moja po2jna rana po cc wyglada lepiej niz 1sza.,.. z Maja mialam cc z powodu dystocji i malowodzia-wody mi odeszly(ale nie 'chlusnely' tylko siąpily sie) o 2w nocy ja do szpitala dotaralam ok 17 -a przy Neli byly zrosty straszne...wyszarpali ja normalnie..a co masz na mysli mówiąc ze zle to wyglada?roluje sie,jest fioletowa,masz zgrubienia? Sylwia,wiesz co?ja w 1szej ciazy przytylam ok14ks w 2giej niecale 8kg,ale ze mam wzrost niziołka-kazdy kg widac x2...i teraz nie karmiąc juz waze wiecej niz jak wyszlam ze szpitala z Nela(sic!!!) xerial polecil nam pediatra nasz,fachura klinicysta,powiedzial ze mocznik tam zawarty ma najwieksze stezenie i ze super dziala-i dziala serio. łypie okiem na Seks w wielkim miescie(hehe nawet moj maz ogląda) Nela zasnela po wypiciu 300ml mleka-raz wyrzolpala 150ml potem jędolila i znów powtórka-mlekopij z niej straszny-a zapach nutramigenu unosi sie po calym domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa-dopiero zobaczylam ze Twoje dziecie m urodziny dokladnie wtedy jak ja:)hehe oj charakterki sie rodza dosc ciezkie,uparte i krnąbrne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) my także miałysmy zaganiany dzień i także było tesco :DDD maż miał dzis urodzinki więc świetowaliśmy. Klaudia gratulacje dla Basieńki że była taka dzielna ja planuję przebic małej uszka w najbliższym czasie może już w przyszłym tygodniu:) Robiłam wczoraj twoja sałatke tylko dodałam od siebie czerwona fasolę z puszki bo ja uwielbiam i wyszła pyszna wszyscy ja zachwalali :) także dzieki wielkie za przepis :* Ewa ja miałam ten krem na ciemieniuchę o kjtóry pytałaś z AA i jest do d....! śmierdzi to przedewszystkim badziewie!kupiłam bo w tesco byla promocja z 8zł uzyłam tylko raz i nigdy więcej. Jak Wikuni zaczęła się troszkę robic ciemieniucha smarowałam oliwką po kąpieli czapa na 30min i od tej pory zero problemu. AAA witam serdecznie nową maminkę :) i jej córeczki :* Ja tez za niedługo bedę poszukiwała dobrego ale i niedropgiego fotelika Paulina czy mogłabys wkleic jeszcze raz link do tego który ty masz? Dałam dziś Wikuni słoiczek po 6mce (tylko taki już mi został w domu) i tragedia omal się nie udusiła takie kawałki były duże ale nam stracha napedziła :( ale szybko zblendowałam i bez grudek zjadła ze smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, moja na pierwsze grudki tez ak zareagowala. a teraz wcina te ze sloiczkow po 8 mies. a i tak narginesie- bobovita ma wieksze grudki niz gerber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrtax1980
z grudkami to prawda-bobovita ma ogromne...ale wiecie-początki są trudne ,mega trudne ..ale trzeba probowac-aby potem nie płakac ze dziecko w wieku 2-3l musi miec zbelderowne wsio..u Maii bylo tak ze ona wcale nie jadla sloików,jedynie deserki(tylko owocki-miala skaze bial.i wselkie deserki z białkiem odpadaly) wiec musialam jej sama gotowac..i tak jak mi padl bleder kolo 8mcca jej-to rozdziabywalam widelcem wszystko-mąz malo co mnie nie ukatrupil"ze sie udusi",'ze bedzie wymiotowac"...ale dzieki temu szybko nauczyla sie jak sobie radzic.. Unas Nela znów krtaniowo kaszle.a ze i tak jutro mamy wizyte w celu zwazenia Młodej(maly przyrost bardzo ostatnio cos kolo 100g przez ponad 2,5tyg)to sie sprawdzi co sie kluje. co dzis macie laski na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam ja off cors. Od jutra próbuje ograniczyc jedzenie.I węgiel.w zasadie pasowal mi dukan,lubie bałko;) Trudny bedzie wekend-chlop wyjezdza na 3dni do Karpacza w delegacje,siostry będa-sie bedzie dzialo jedzeniowo:Pehh.... potem chlop jedzie do POznania na mecz Wlochy-Irlandia-musze pomyslec jak sobie to zrekompensowac-chyba pojde do mojego kosciola Empiku:) o maskara jaka zemnie gaduła,przepraszam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja dziś niewyspana:/ Baska padla o 20, kolo 1 się obudzila, poimprezowala z nami, zjadla i o 2 już spala, a my o 3 skonczylismy imprezke, Baska o 6 się obudzila, dostala wode, wzielam ja do lozka i pospala jeszcze godz i kupsko ja obudzilo Jeżeli o salatke idzie, ciesze się że smakowalo:) ja dodaje czasem starty na tarce (na tych wiekszych oczkach) zolty ser mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my jestesmy;) MARTAX...JA MA NADZIEJE ,ZE I MOJA SZYBCIUTKO SIE NAUCZY PAPAĆ Z KAWALECZKAMI POKARMU, NARAZIE TO POTRAFI ZBLENDOWANYM SIE KRZTUSIC ARTYSTKA. JESLI CHODZI O DUKANA ...TO WLASNIE NA NIEJ JESTEM PO RAZ DRUGI BO MI MIESA BRAKOWALO, ale przy moich 3 OSTATNICH kg to ta waga raczej JUZ tylko drag" po 100 gram w dol ;)a czasem I w gore;) ale katowania dosc;) A Tobie zycze POWODZENIA :-****** I malutkiej aby zdrowko wrocilo;) Klaudia ...tosty pobalowala! Nie molls Basi wytlumaczyc ,ze Ma spac cala noc??? Hahahaha Olcia DZIEKI za wiadomosc, dobrze wiedziec ,ze bobowita Ma wieksze kawalki niz Gerbera. Dziewczyny a powiedzcie mi jak stoja ogolnie cenowo zupki w Polsce I ktore SA smaczniejsze po 6 mcu? Bo bedziemy duzo podrozowac, wiec czasu na otowanie nie bedzie za duzo. Aha dziewczyny ktore podaja gluten, wczoraj kupilam kaszke manne bo wyczytalam w tej modrej ksiazce aby nawet dodawac do zupki ze sloiczka. Na 50 ml wody lyzeczka manny I tak zagescic zupke ze sloiczka. Co WY na to? Ktos tak robil? Dodam ze zadnej reakcji nie bylo I na biszkopt tez , tylko ze chyba nie BARDZO jej smakowalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki :* u Nas dziś pogoda w miarę ładna mamy jechać do mini zoo z dziewczynkami braćmi i bratanicami i bratankiem i oczywiście bratowa też :) Sylwia-my mamy taki fotelik http://alejka.pl/berber-hektor-fotelik-samochodowy-0-18-kg.html kolor 050 :) moja bratowa mi poleciła oni mają 045 róż z czarnym też fajny :) Klaudia jest starsza o rok od Amelki i nadal w nim jeździ :) Julka nie jeździ jeszcze w tym foteliku bo nie siedzi stabilnie wyprany czeka na strychu myślę że za miesiąc lub dwa już będzie jeździć :)dla Amelki mamy taki http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-4baby-voyager-9-36kg-ibob-i2393282056.html tylko my daje 230zł w sklepie kolor czerwony :) fajny ale nie jest siedzenie regulowane i jak Amelki śpi to głowa jej leci do przodu i musimy jej opierać ale babka mówiła że w tych większych 9-36 nie ma regulowanego siedzenia :/ Klaudia-u Nas Julka też poszła spać o 20 o 2 30 obudziła się w łóżeczku i bawiła się podusią co się do niej przytula taka rozmowna była nakarmiłam ją usnęła i spała już z Nami :) Ewka-Julka mleczno-ryżową bananową bardzo lubi a tej mleczną ryżowo-kukurydzianą z bananami nie lubi .Dziś jeszcze spróbuję je dać na kolacje :) moja blizna jest ładniejsza niż pierwsza zero zrostów bledsza :)pierwszą miałam brzydką zgrubienia fioletowa a teraz jest ładna :)mąż mówi że mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,hehe 'smczniejesze' to tak na wyrost:P dlamnie to papa ie do przejedzenia jest..ale wazne ze dzieciaka smakuje;) to zalezy od preferencji dziecka-umnie obie panny anty-bobovitove-najlpeiej Neli wchodzi Hipp,cenowo to zelezy od 3,60zl do prawie 6zl(pisze o duzych sloikach) czasem mozna trafic na fajna promocje. Ja jzu drepcze kiedy warzywa na ogrodzie będa-mam pod domem-i taka baza-podstwa zupy będzie zamrozona-w poracjach-wyciągam dodaje wg wieku stosowne buraczki/pomidory z puszki/kasze etc i finito. Apropo,powiem Wam ze to prawda ze przy 2gim dziecku czlowiek 'loozuje"-nie trzesie sie non stop,dopuszcza margines blędu(glupi przyklad Maja do 2rż pila TYLKO wode.,raz ze nie podawalam jej soków napoji itp ,dwa ze sama tak wybrala-wczoraj tesciowa dala Neli bobofruta po 4mcu jakiegos,z przerazona mina domnie"moge jej dac" a ja w smiech ,no pewnie toz to nie trucizna" Co do wagi,Sylwia zaloze sie ze masz wiecej niz 160w kapeluszu..powiedz z czego najtrudniej bylo Ci zrezygnowac?Umnei maskara sa makarony:/ nawet dzis mam caneloni na obiad:p Klaudyna-a jak ogolnie Wasze nocki wygladaja? Niunia,powiedz na jak dlugo bedziesz posylac Mala do przedszkola?czy wczensiej chodzila do jakiegos klubiku malucha?zostawala sama bez Ciebie itp?ja pamietam stres rok temu..a Maja pomachala mi i tyle ja widzialam-obylo sie bez scen placzu i niecheci-Tobie takze tego zycze!! Piekna pogoda dzis unas-dziecko mlodsze spi,starsze w kosciele z tata-ja mam zamiar dzis posiedziec i poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy. Bylysmy w kosciolku, a tatus "choruje" popili niezle z wujkiem i dziś kaca leczy :) hehe cierp cialo czegos chcialo:) tyle że on się wyspi a ja do wieczora to padne na twarz. Ale popoludniu zrobimy zamiane, tatus na spacer, mamci w kimono:) Marta u nas przewaznie Basia zasypia po kaszce ok 20-21 pobudka o 2 na mleko i rano jak maz szykuje się do pracy to już przewaznie o 6 laduje w lozku i jeszcze do 7-7.30 przespi. Spala do 8 a nawet 9, ale szybko jasno się robi, a mamy okno od wschodu i nawet ciemne zaslony nie przeciagna Baski żeby pospala godz dluzej:) Zdarzylo się kilka nocy że do 4 spala, raz nawet do 6 ale przewaznie pkt 2 Baska glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc To prawda ze grudek trzeba uczyc. Bo wyrabianie odruchu rozcierania pokarmu ma tez znaczenie dla rozwoju mowy. Ja znalazlam taki sposob ze eobilam jedzenie z mala iloscia grudek i sropniowo ta ulosc zwiekszalam. i teraz nie ma problemu z jedzeniem zupek z ziarnami ryzu, zacierka, kasza, kawalkami marxhewki. A my jedziemy juz do domu. Koniec weekendu nad jeziorem. Mala spi Maz dzis do Krakowa a ja z Mala zostajemy tydz u moich rodzicow. Siostra bedzie nas wozic na rehabilitacje. Sylwia- duze sloiczki maja duzy rozrzut cenowy. Najdrozsze ponad 6 zl. Duzy wybor maja te duze tesco i rossmanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala spi;) Klaudia ja nie nawidze kaca! Przechodze strasznie...ale ,ze maz nie pojacy to I ja nie mam z Kim piwka wypic. 2 LATA JUZ nie mialam alko w ustach... Marta...hmmm zrezygnowac mi nie bylo ciezko z NICZEGO gdyz ze wzgledu na MOJA tendencje" od 20 Roku zycia nie jem ziemniakow, makaronow, zwyklego chleba, masla I cukru...;) tylko czasem tak od swieta...ale wtedy jak sie rzuce na pajde zwyklego chleba z maslem albo smalcem to ino uszy mi sie trzesa;) ja jem tylko chleb ryzowy. NIUNIA my mamy 2 FOTELIKi jeden silver cros....NAJWIEKSZEJ G JAKIE MOZE byc a SAMA wiesz ile kosztuje... Wiec jak kupowalosmy drugi to NAJWAZNIEJSZe bylo by MIAL isofix I regulacje siedziska. Ten ktory mamy jest polaczony z komputerem samochodowym wiec jak tylko jest cos zle" zaraz NAS INFORMUJE ( ZDAZYLO sie raz gdy maz zle przymococwal do isofixu) jest zajeb...Cie WYGODNY I jak mala usnie to bez problemu zmieniam na pozycje pollezaca. Jestem mega ZADOWOLONA ;) Olick DZIEKI ;) czyli jak mala SKONCZY 6 miechow za 2 tyg...Postaram sie jej po troszeczku kawaleczki malenkie zostawiac. A czy robilas z ta kaszka manna? Bo nie pamietam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...od 23 w SOBOTE wtedy gdy ladujemy w Polsce Ma byc ponad 30 stopni przez pare tygodni!!!! Jezuski JESZCZE 13 dni yuuuuuuppppppi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Dzięki za ranking. Na pewno będę się nim sugerować. Ja tez byłam ogólnie za Cybexami z tą nową ochroną tułowia dopóki jej nie zobaczyłam na żywo i nie przymierzyłam do niej Szymka. Jakoś nie do końca do mnie przemawia ta konstrukcja. Sama zobaczysz... Ja już do tego stopnia ogłupiałam z tymi fotelikami, że w końcu chyba wyślę Małżonka niech kupi, co uważa za stosowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota fryzjer...IDE do jakiegos Geja ...bo slyszalam ,ze Ma rewelacyjna reke do Ciecia...a ze Sylwia lubi takich Panow to napewno sie dogadamy;) a na Nast wtorek przyjezdza Pani mi rzesy przedl. I zagescic bo moje dlugie ale takie proste druty, wiec nie bede marnowala w Polandii czasu na malowania;) ale ciesze ....humor od razu lepszy....POLSKA BIALO CZERWONI....KRAJU PRZYBYWAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja nie mam z kacem problemu bo ja mam "mocna glowe" ale slaby pecherz hehe My delikatnie po 2 piwka a faceci poszli na calosc i podejrzewam że oboje dziś umieraja. No Baska wstala czas cos przekasic pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Klaudia ! U mnie tez sikacz na maxa po piwku;) czasem po 2 razy za jedna wizyta ;););) w wc...JESZCZE sie dobrze nie podniose a JUZ mi sie znow chce;);););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×