Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Sylwia H U mnie się gotuję max 3 min, ale zauważyłam, że lepiej troszkę większy garneczek żeby dna było więcej to się nie przypala. A czy dodasz do mleka czy zupy to bez różnicy wg mnie. Ja dawałam do swojego i potem musiałam spróbować mleka czy się dobrze wymieszało hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZOPELEK DZIEKI ;) Pelepetka Klaudia ! WY niedobre! Szczujecie glodnego! ;);););) dawac mnie tu szybko po awaleczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) Ewelina,Starbuck ale się uśmiałam,a najbardziej jak pisałas Ewela o tych styczniówkach 2013 wiesz ja raczej podziękuję ;) póki co marzy mi się jak Ewie przespać całą noc! dzis sie prawie udalo :):)testu nie robilam i nie robie juz lepiej się czuję,ale usiluje sie zapisac na czw do gina zeby sprawdzic czy jest ok po zabiegu. Sylwia K dziękujemy z Majeczką ok a jak Viki po gołąbku?:) Olka to jest Fantomalt Sylwia H ja też gotuję jakoś 2min kaszę i wydaje mi się ze jest ok ;) Klaudia risotto mmmm pyszne jest moja juz dwa sloiczki zjadla po 6msc z gerbera :) teraz musze pokombunowac z polowa zoltka mam juz super przepis na zupę;) Andzia oj miałaś przeboje z autem wspolczuję ... dobrze,że sprawiedliwosci stalo sie zadosc i ja poproszę wuzetkę albo lepiej kremówkę:P i obowiązkowo kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska drzemie. Zjadla deserek dziś było jablko z morela chyba troszke kwasnawe bo tylko pol porcji zjadla. A na kolacje dostanie kaszke jablkowa- ostatnio hit. W srode idziemy do lekarza zwazyc zmierzyc i po mleko nr 2 zastanawiam się i chyba wezme zwykly Bebilon 2 już nie pepti. A za 2 tyg po 27 ostatnia dawka szczepienia, kolejne jak skonczy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) zupka bardzo smakowała aż się zdziwiłam zjadła wszystko bez marudzenia w szoku jestem juz zawsze bede gotowac ;P Dodałam czubata łyżeczkę mieska z gołąbka malutki kartofelek ,malutka marchewke, i kawałeczek pietruszki dodałam wywar odrobinke i mixxxx małej bardzo smakowało :) Olcik powiedz mi czy na poczatek nie za dużo dałam mieska ???Zreszta zobaczymy jaka jutro bedzioe kupeczka mam nadzieje ze ok :P ja tez może jutro spróbuje półżółtka zobaczymy jak będzie . Ewa fajnyu ten fotelik chyba sie skusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kuchareczki :)) jestem....zyje...i mam nareszczie wiecej czasu :)) Widze, ze pieknie sie dzieje zupki jajeczka golabeczki :)) mi sie mlody krzywi na jarzynowa z mojej kuchni ;) mam nadzieje ze mu przejdzie, bo lepiej gotowac nie umiem ;) Stanelam na nogi po chorobie, antybiotyk do jutra...ale chyba zostane przy butli. Pol roku wytrwalam na cycku, zadanie uwazam za wykonane ;) Kiedys sie zalilam ze maz niechetny do pomocy. A tu od zeszlego wtorku do soboty odrabial zaleglosci przy dziecku. Ja lezalam on biegal wstawal karmin kapal....az mi szczeka opadla :) Ewa toz to Twoj Szymo pochlania juz wszystko :) ja stanelam na czasie kiedy tylko piers bylo w zasiegu ;) Sylwia....ale Ci dobrze z tym wyjazdem :))) Stesknilam sie dziewczyny i chlopaki strasznie!!!! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam wlasnie zdjecia na poczcie. Klaudia! ja to mam wrazenie ze Ty to jestes urodzona mamuska! caly czas z kopyta! juz biszkopty podajesz Basience a ja sie cackam z chrupeczkiem dac nie dac... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biszkopty podawalam do deserkow jako gluten, ale że się Baska na deserki obrazila, to dawalam jej do pomemlania biszkopty:) Baska już truskawke ciumkla- znaczy pomymlala dla posmakowania ale chyba zbyt kwasna bo krzywila się jakby co najmniej cytryne dostala, czekolade też już sprobowala:) A tak z innej beczki dziewczyny ktore podaja już jogurciki, z jakiej firmy i jakie? A i problem mam od 2 dni z Baska- jakis taki oddech nieswiezy ma. Do tej pory wystarczalo przemywanie woda i ta szczoteczka na palec- moze przez to że zabkuje i wszystko do paszczy tka- sprobuje posmarowac jej tym na plesniawki, moze cos się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royalflush Pisałaś z tego co pamiętam o plamce na czole Synka, i co z nią nowego, znikła? Pamiętam, że pisałaś, że niema jej cały czas a wyłazi. U nas też takie coś jest i nie wiem czy mam się tym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytalam że to moze być od zabkowania. Jutro przemyje tym aphinem a w srode zapytam pediatry co z tym fantem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - A może rumiankiem przemyj. Też pomaga. Ale dziwna sprawa z tym oddechem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwne, ale na str pampers.pl było napisane że moze być od zabkowania, albo od infekcji rog oddechowych, ale mloda nie ma ani katarku ani nic. Stawiam na zabkowanie. Zabawki prane sa co jakis czas, smoczki wyparzane. Rece przemywane wiec sama nie wiem. Jak cos mi pediatra doradzi to podziele się info, bedziecie w razie czego mardzejsze o nasze doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, kurde, same pyszności serwujesz.Ja już niedługo startuję z parapetówami, to się zgłoszę po jakieś przepisy.Z nieświeżym oddechem Basi to nie pomogę, bo nie spotkałam się z tym jeszcze... Renia, :* Ja dziś dałam chrupka i ku mojemu wielkiemu zadziwieniu, nie udławił się;)O!Widzisz jak się mąż zmobilizował jak zaniemogłaś:)Baaaardzo się cieszę:)Mój też nie lubi mojej kuchni, kurna;P A ja dziś Matka - Polka pełną gębą - szyłam frankowe dwa pajace, bo się dziurki 2 zrobiły i ochraniacz też zszyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na odkazanie jamy ustnej ponic dobre jest podawanue kilku kropel cytryny. Miha lubi lizac cytryne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik, bo to chodzi o zakwaszenie wlasnie, ale po cytrynie to Baska mi jeszcze zwymiotuje, bo jakoś nie przepada:) wiec sprobuje z tym aphinem Kitka spoko;) sluze pomoca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mam przed sobą ulotkę z Biedronki.Od 18.06 będzie w ofercie fotelik samochodowy za 169 zł 9-36 kg:) firma mi nic nie mówi :"formuła" może któraś się spotkała?szkoda,że fotelików niemarkowych nie testują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zamówić krzesełko do karmienia,i i się waham między Klaudiowym a Ewkowym:) Hmmm czy jest jakaś różnica poza ta wkładka dla niemowląt? Pytam jakby ktoś się wahał i powie czemu lepsze które:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudii nie ma kółek na wszystkich nogach - chyba:D ja mam Ewkowe i jesteśmy z Majeczką zadowolone :D jeździmy po całym mieszkaniu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudiowe krzeselko ma 4 kolka a na dwoch tylnich sa jeszcze hamulce. Ewkowe poza wkladka ma chyba wiekszy wybor wzorow. Mi tam wkladka nie potrzebna bo baska siedzi w nim tylko do jedzenia wiec wcale się nie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×