Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

cześć Dziewczynki :) my jesteśmy u teściów Marcin zaraz jedzie na lotnisko po rodzinkę :) Amelka już może chodzić po polu dzwoniłam do naszej pediatry :)chyba będzie burza/ pomarańczowa a sio !!!!kobieto nie rób z Klaudii wyrodnej matki !!!!!!!!!!!! bo uważam jest jest wspaniałą matka i kobietą !! więc zajmij się swoim życiem !!!!!!!!!!!!! Klaudia-ty się nie przejmuj ja też uważam że jest nie bezpieczne przewożenie dziecka bez fotelika Amelkę parę razy wyciągałam w czasie jazdy jak płakała jak była malutka każdy ma swoje zdanie i odpowiada za swoje dziecko :) Klaudia wielu osobą się zdarza jechać z dzieckiem bez fotelika nie jesteś sama . Ewka-my mamy takie ręczniki dla dziewczynek bardzo jestem zadowolona http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-recznik-z-kapturem-76x76-cm-i2417704424.html kupiliśmy takie jedno i drugie dostała Amelka jak się urodziła jeszcze w szpitalu i beznadziejne http://allegro.pl/8-okrycie-kapielowe-z-kapturem-recznik-termofrotte-i2440335483.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nad dzien marudzenia. I od kilku dni slychac tylko takie piskliwe jecxzce mmmyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzień piękny tylko na polu spacerować ;) Sylwucha milego lotu dla Laylusi:* Sylwusia K bardzo się cieszę,że to o czym rozmawiałyśmy przydało się :* Starbuck ależ wypracowanie strzeliłaś :)kochana ja się podpisuję pod pkt szybkiego porodu.Trwał tyle co u Ciebie;) świetnie to wszystko opisałaś nic tylko się cieszyć,że tak się układa.Miłego wypoczynku :* Ewelina nie stresuj się tym żelazem,ale dobrze,że posłuchałaś siebie i zrobiłaś małemu badania.Szpinak mojej nie smakuje,ale teraz ma fazę,że wszystko bee prócz arbuza,kaszki leśne owoce i jogurtu malinowego. Paulina mamy takie same ręczniki ja mam różowy :Dsuper jest.Mięciutki i duży.Kupiłam go w Lidlu jeszcze w ciąży jak robiłam wyprawkę:) Ola,Antosia przybiera,że HOHO no Maje przegoniła prze aparatka słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck- ja tez się cieszę że u Was wszystko się układa pięknie wszystko opisałaś :) Aga-my mamy 4 :)Amelka ma kremowy i jasno różowy :) Julka ma żółty i różowy :) Ola-u Nas od 6 15 Julka marudziła i myyyy i myyy ale chyba na zęby taka marudna :) Sylwuś -witaj w POLSCE odpoczywaj ile się da :) i czekam z niecierpliwością na zdjęcia z chrzcin Królewny :) buziaki dla Was dziewczynki moje dziewczyny śpią zaraz idę włosy prostować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja nie stosowalam. U nas leci teraz emolium bo caly zestaw w dobrej promocji dorwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - Ja nie stosuję ale siostra używa tego dla 3 miesięcznego Synka i chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo wyslalam meza na zakupy mial kupic szampon i plyn do kapieli 2w1 z nivea kupil owszem ale to bobini. I stwierdzil że chusteczki też takie uzywamy. A chusteczki to mamy bambino się chlopakowi pomylilo cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! Ania- dzieki za linki ;) Klaudia- ja wlasnie jak bylismy w Polsce to zakochalam sie w kosmetykach Nivea :) niestety tu ich nie ma, dlatego siora wysyla mi regularnie w paczce :D a jesli chodzi o chusteczki, zawsze uzywalismy pampers ale przed wyjazdem skusilam sie na huggies i po prostu strzal w dziesiatke!bardziej nawlzone i o wiele przyjemniejsze od pampersowych sa.O tyle o ile pieluch innych niz pampersy nie uzywamy o tyle ich chusteczki to niewypal jakis i generalnie nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie huggisow chusteczek nie lubie bo sa jakies takie papierowe. za to z belli lubie. a najgorsze pieluchy moim zdaniem to gaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas najlepsze chusteczki to nivea soft & crame, bambino tez są ok, pampers i kindi uczuliły. Generalnie nie używamy chusteczek na co dzień a na wyjście gdzieś leża w torbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chusteczki bambino albo babydream z rossmana, z biedronki jakoś tak podraznialy, a haggisy też uwazam jakies takie sztywno-papierowe Pieluchy huggis byly ok, ale tylko 1. 2 byly waskie a dlugie i Baska kilka razy Teraz uzywamy babydream3 a już zakupione mam 4. 160szt 39.99 w kartonowym opakowaniu i promocji. Normalnie 42.99 ale nam pasuja wiec ok. Ale u rodzicow mialam wlasnie i dada i z tesco takie zielone i też byly ok. Swietnie pachnie ten bobini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czego uzywacie do kapieli dla Maluszkow??i jak czesto kapiecie?? My przez pierwsze miesiace mielismy zakazana kapiel codziennie bo Maly urodzl sie z bardzo sucha skora.W sumie zeszla z calego cialka.Kapalismy wtedy co dwa dni i rzeczywiscie pomimo emolientow,oliwek itp po kapieli bylo nieciekawie. Teraz ze skora wszystko ok,Maly kapiele uwielbia wiec rytulal codzienny.do wody dolewamy oliwki i troszke plynu j&j (uwielbiam zapach tych z serii johnsons natural) a Adriana myje zelem Nivea. Jakie produkty Wy preferujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa ją tego Romera też widziałam i względny mi się wydaje ale mniejszy i wezszy od maxi cosi i chicco dlatego ja zdecydowałam się na te dwa tylko zostaje kwestia przymiarki w samochodzie ale to mój mąż musi jechać z nami a on nigdy nie ma czasu więc pewnie mały dostanie fotelik przed wyjazdem a jak Ty kupisz to zdaj relacje. Dla Dziewczyn które kupują hipp combiotyk to w makro od 26 jest promocja puszka 800 g za 30 zł. Ją od października koniec laby mam wracam na polibude dokończyć magistra i badania to będzie zakrecony czas plus Mały urwis to doby mi nie starczy i to lubie jak coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna- ja uwazam ze pieluchy babydream sa rewelacyjne jak na swoja cene. Od pampersow ciut bardziej sztywne ale niewiele. Kurde, mnie Tosia przedwczesnym porodem przerwala pisanie magisterki i do tej pory nie skonczylam. Tyle mi zostalo do skonczenia drugich studiow. Tez lubie jak sie dzieje duzo ale poki co musze maksimum uwagi poswiecic Tosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kapalam co dwa dni, mala przenoszona byla i też sucha miala skorke. Uzywalam na poczatku nive pozniej polozna poradzila zmienic na oilatum albo cos podobnego, kupilam oilan pozniej wrocilismy do kosmetykow nivea. A teraz sprobujemy z tym bobini.jak nic się nie bedzie dzialo, to zostaniemy przy tym, bo ladniutko pachnie:) i kosztuje troszke ponad 7zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a nadal kapiesz co dwa dni? bo ja nie wiem czy nie popelniam bledu przestawiajac na kapiele codzienne, nie chce by na nowo mial przesuszona skore.. tutaj wszystkie polozne trabily mi ze kapac codzien nie mozna ale ja nie chce takiej radosci dziecku odbierac, przeciez nie siedzi w wannie pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kapie codziennie. No chyba że gdzies jestesmy i pozno wracamty, to wtedy już nie. Czasem mala sobie polezy i popluska troche dluzej, ale przewaznie to jest chwila moment i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal - A my kąpiemy od początku codziennie, bo niby mówią, że można kąpać raz w tygodniu ale nie wyobrażam sobie. Jak jest ciepło to Synek cały się lepi, już nie wspomnę o stópkach, bo o godzinie 15 już nie pachną zbyt świeżo mimo braku skarpetek:) Ale na początku używaliśmy jak najmniej kosmetyków, żeby właśnie skóra zachowała swoją wilgoć (tak mówiła położna, żeby nie oliwkować bo to przyzwyczaja skórę). Używaliśmy Nivea ale mąż nie lubił tym Małego myć bo niby spływa z ręki. Teraz Babydream, i naprawdę jest super ta linia. A oliwkujemy tylko w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas porób był 2 dni przed terminem, a Synkowi też schodziła skóra ale tylko ze stópek i dłoni. Linomag pomógł od razu. A tak to na codzień po kąpieli pudrujemy wszystkie zgięcia Altek zasypką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Podawalam sloiczkowego kurczaka, indyka, jagnie, krolika i cielecine, a i rybka też już byla A w obiadkach ktore ja gotuje malej już podawalam kurczaka. Lekarka mowila żeby podawac miesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Podawalam sloiczkowego kurczaka, indyka, jagnie, krolika i cielecine, a i rybka też już byla A w obiadkach ktore ja gotuje malej już podawalam kurczaka. Lekarka mowila żeby podawac miesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Podawalam sloiczkowego kurczaka, indyka, jagnie, krolika i cielecine, a i rybka też już byla A w obiadkach ktore ja gotuje malej już podawalam kurczaka. Lekarka mowila żeby podawac miesko. Co do oliwki- nie uzywam-uzywalam na ciemieniuche tylko. A tak raz na 3 dni mleczko nawilzajace. Wlasnie dlatego żeby nie zapychac porow skornych. Zreszta jak uzywalam oilana to już nie trzebabylo balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po jakim czasie już można podać od podania warzyw? Lekarka mówiła, że 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podałam po 3 tyg od podania warzyw:) Półroczniakowi mięsko jest już bardzo potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek, ja myślę, że właśnie anemia u was moze wynikać z tego, że Mały w mleku nie dostaje wszystkiego czego potrzebuje. Ja Ci powiem, że nam po wprowadzeniu mięsa morfologia poszła pięknie w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×