Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Marta jakbym Siebie czytala...gdy przeczytalam Twojego posta...czasem gdy wracam do Swoich wpisow z przed 3 mcy to JESZCZE nie wierze ze to sie skonczylo... ( tylko ,ze MOJA nie zachorowala) JUZ wtedy bym wogole na LEB dostala!) podziw I respect !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jakbym Siebie czytala...gdy przeczytalam Twojego posta...czasem gdy wracam do Swoich wpisow z przed 3 mcy to JESZCZE nie wierze ze to sie skonczylo... ( tylko ,ze MOJA nie zachorowala) JUZ wtedy bym wogole na LEB dostala!) podziw I respect !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Koziorozcem choc wg moich badan powinnam byc lwem polączonym ze skorpionem:D u Waszych dzieciaczków chyba strzelce i koziołki dominuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia H - Przepraszam, nie chciałam Cie zdołować:( Nawet więzień otrzymuje ostatnio posiłek jaki sobie zażyczy:D Także daj spokój, ja jak byłam na Dukanie to i mąż mój razem był. To on super, silna wola.A ja co parę dni, do niego: Może dziś zgrzeszymy:D. Podziwiam ludzi z silna wolą bo moja to do bani jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waga jestem, prawie 100% a mój Mały strzelec, właśnie czytam co tu piszą o takich ludziach, no no mówiłam, że geniusz będzie:D mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ta jedna pizza to pikus,daj se looz!!!!cos sie nalezy od zycia!!!!Nie objadasz sie tym codziennie o 22!!! wiesz ,ja mialam poczucie dnia swistaka...byl moment kiedy wyszlam z domu i ja zostawilam w lozeczku,,zadzownilam po meza aby sie zerwal z pracy..i wyszlam. nie chciala jesc,wymiotowala ..nie spala i mila AZS..wysypka na calym cialku(jak nie zapomne wrzuce na@).. a potem przyszlo najgorsze.szpital i biegunka z krwia i odwodnienie.. wszyscy lekarze mnie olali wczesniej ze panikuje itp.. a sie okazalo ze ma bardzo powazno bakterie w jelicie...nie zycze nikomu..sama w obcym miescie ,,chlop wyjechal .,,a ona wymiouje na przemien z kalem z krwia i trace kontakt,,,,ehh..duzo by gadac. w kazdym razie doszlo do uszkodzenia przelyku,nadzerki i dlugo musial wazyc pampki pisac ile gram czego zjadla i wypila... coz kazdy ma jakies ciezsze okresy za soba-oby ich jak najmniejsz ;da Was dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZOPELEK;););););) dam RADE;) IDE gnić z pelnym bebnem;) Marta ;) To JUZ wszystko WIEM....I ja ten Sam znak zodiaku co Ty ;)( 1 styczen) I Moj maz ( 11 styczen) I Layla 22grudzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopelku ,wszystkie strzelce ktore znam to fajne osoby sa.. w domu mamy konf. niezla ja koziol maz lewMaja blizniak Nela skorpion:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie zatruwajcie sobie zycia mysleniem nad kazdym szczegolem. Cieszcie sie macierzynstwem. Ja musze byc bardziej czujna ze wzgl. na wczesniactwo. Ja mam spora wiedze jyz na jego temat i dlatego staram sie nic nie przegapic. To, co u donoszonego dziecka jest norma, u wczesniaka moze byc zwiastunem jakiejs nieprawidlowosci ale nie musi. Poza tym- wiele dzueci potrzebuje terapii SI czy rehabilitacji ale znam orzypadki gdzie doszukuje sie dziury w calym. Poza tym sama mam wrazenie ze w kilku kwestiach pani terapeutka dzis lekko przesadzila. Jeden przyklad- sa dzieci ktore maja np 10 mies czy rok i maja odruch wymiotny przy grudkach. Moze to oznaczac nadwrazliwosc jamy ustnej i jest to spory problem. Ja mowie ze Tosia ladnie je grudki a ta terapeutka juz zaczyna sobie szukac problemu w druga strone czyli niedowrazliwosci i ze mize Toska tymi grudkami sie dostymulowuje. Nosz k...tak zle i tak niedobrze..W mojej matczynej opinii ona nie ma problemu z niedowrazliwoscia jamy ustnej bo: po pierwsze byla badana przez neurologopede, chyba najbardziej uznana w Pl i ta uznala ze z jej aparatem oralnym jest wszystko w porzadku a po drugie predzej moglaby miec nadwrazliwosc wywolana respiratorem oraz sonda ktora miala zalozona prawie 2 mies. Takze nie dajmy sie zwariowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ,hahahahhaha no leze-same kozly masz w domu-niewiem czy sie zgodzisz-ale ciezko wam bedzie..zaden nie bedzie chcial 'ustąpic"..no ale jestescie w przewadze Wy dwie i maz sam jeden :D hahhaahhahhah! nasz zaufany pediatra powedzial ze jakby mial 3 baby w donu to by chyba wyszedl i nie wrócil:D aaa!!zapomnialaodp o przyjacielu wymyslonym;jak najbardziej Maja ma i uzywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA...BOZE TO NIEZLE...ZE TEZ MIALAS ODWAGE MIEC JESZCZE JEDNO DZIECIE! U NAS bez choroby...ale placz byl non stop kolor ...I kupy wywolywane czopkami. Jak Moj do pracy poszedl to SAMA z mala na dole zostawalam I cale noce na recach , ZDAZYLO mi sie prawie usnac na stojaco...kuzwa...ile Ona sie nacierpiala a ja naplakalam I JESZCZE ta MOJA popieprzona dieta...normalnie padalam na rylo, jakby JESZCZE doszly takie atrakcje""" okropienstwa jak u Ciebie ochhhhh az wlos sie na rake jezy...(((( buuuuu dobrze,ze to JUZ KONIEC.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. mala terrorystka spi. Obudzila się na kaszke , popila, popatrzyla po krzyczala i już widze oczka trze wiec do lozeczka, a ta w ryk, no to podeszlam podalam smoczek i ok. Usiadlam na kanapie a ta znow w ryk i tak pare razy. Sobie zabawe znaslazla. Czopelek nie martw się, ja też nie mam tej swojej silnej woli aż takiej silnej, dlatego podziwiam nasza Sylwke. Co do obaw to ja mam tylko jedna, ta troche plaska glowke, ale mowila lekarka, że moze się jeszcze zaokraglic, ale i tak się jakoś tak obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - No fakt mix macie niezły. No ja nawet nie śmiem pisać, że rozumiem co przeszłyście bo nie rozumiem. I współczuję takim mamom jak Ty, Olcik, Hasanana. Bo macierzyństwo to straszne wyzwanie i próba sił i charakteru. Godne podziwu. Hasanana - Marta ma racje. od jednej pizzy i to średniej nikt jeszcze nie przytył. Ja to bym na Twoim miejscu zjadła największa jaką pizzeria robi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik - Ja też jestem zdania, że słuchać lekarzy ale myśleć. Moja pediatra jest ok ale też pytałam parę razy czy nie trzeba Małemu zrobić wyników krwi bo jest spory i ma już prawie pół roku. To nie nie, po co kłuć. Aż w końcu jak robiłam sobie to i tak poszliśmy razem to i dla Małego zrobiłam i co..... I trzeba podawać żelazo:/// Trochę jestem zła na siebie, że wcześniej nie zrobiłam tych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robcie mi smaka z ta pizza bo zaraz pojade ;)) ja srednio co 3-4 dni kurczaczki z KFC zajadam ;) ubóstwiam!! Szczescie w nieszczesciu odziedziczylam przemiane materii po mamci. Sylwia sie dietuje a ja przytyc probuje i dupa! :(( Jeszcze po antybiotykach polecialam w dół bo 3 dni prawie nic nie jadlam i teraz w chwilach szczescia po wypasionym obiedzie waga mi 49 kg pokaze :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia u Ciebie to wogole jak Slysze te sondy""" I inne dziadostwa co to Twoje birds two mialo pozakladane I przeszlo to BOZE Swiety strzez NAS zawsze od tego I w SWOJEJ opiece miej NASZE skarby!!! Dzis widzialam w tv jak reanimowali 2 miesieczne dziecko...echhhh normalnie wyk taki ze chyba sasiedzi mnie slyszeli.A Layla zdziwiona co sie stalo( musialam sie szybko do pozadku doprowadzic bo myslalam ,ze mi serducho STANIE !) Marta...Moj Maz jest taki ugodowy czlowiek ,ze na glowe mu MOZNA narobic""" a on sie usmiechnie I pojdzie umyc""" ze swieczka takich szukac ( KOCHAM!) w zyciu takiego koala nie poznalam,,,,,I czasem chocby czlowiek CHCIAL sie poklocic...to nie MOZE no o jak!???? Do lustra????? Takze spoko jakos sie zgrywamy...zobaczymy jak Layla podrosnie...oby nie bylo JAK ja z MOJA Jadźka kiedys....bez kija nie podchodz;) Dziewczyny IDE spac bo jutro million spraw do zalatwienia! Ale JESZCZE jakis ranigast walne bo chyba pekne!!!! Boliiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZOPELEK ;);););) nie martw sie bedzie wszystko ok ;);););) myslmy wszystkie pozytywnie!!!!!! KLAUDIA taka plaska glowka to nie plaska;) widzialas MOJA ??? I Layli???? Hahaha jak kitke zrobie albo dobrze wlosy postawie to nie widac;) od czegos SA lakiery do wlosow;) I CIOCIA Sylwia kupi Basi dobry lakier I nauczy ja , dobry camouflage robic;));););) taka Basiuli uroda I tyle;) Dziewczyna IDE JUZ teraz naprawde ...SPIJCIE dobrze...dzis poodle sie o zdrwoie naszych Dzieciaczkow ;) muaaaaaaaaaaaa!!!!! Moje WY ROZKOSZNIARY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAYIEL JAK MOZESZ TO JEDZ ILE WLEZIE...NA ZDROWKO...JAK JA BYM TAK CHCIALA...ZAMIENMY SIE PRZEMIANAMI...A BEDZIESZ MUSIALA GLODOWAC DO KONCA SWOICH DNI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - To tez niezła mikstura:) I ja tez idę spać, bo moja godzina wybiła 17 min temu:) No tylko na wynik poczekam:D A dzieciątko muszę jeszcze przebrać, bo śpi w ciuszkach i dać jeść przez sen. Miłej i spokojnej nocy życzę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiaaaa, wlasnie o to chodzi, ze ja bym chciala przytyc. Co nie zaloze to na mnie wisi :( nie wspomne juz o tylku ktorego u mnie brak! Bo to nie moze byc idealnie qrdelka! Zeby to tak mozna bylo cos zabrac od Ciebie to ja bardzo chetnie ;) Dobranoc spiacym mamusiom, malym krolewna i krolewiczom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie parę godzin a tu tyle nadrabiania :) dobrze dobrze fajnie że się rozpisałyście :) Marta-dzięki za odpowiedz co do przyjaciela bo już myślałam że nie odp. bo nie chcesz mnie martwić że coś nie tak uff ulżyło mi :) ja od kiedy Julka się urodziła to mniej sobie wkręcam że coś nie tak z dziewczynkami :) Sylwuś-dobrze że zjadłaś pizze :) Renia-ja też bym Ci oddała parę kg. z miłą chęcią :) Ola-super wiadomości dzielna Tosia :* Aga-cieszę się że z Mają wszystko dobrze :) moje dziewczynki uwielbiają arbuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, jak się Was czyta to się tak uśmiać idzie że aż miło :) Klaudia, dzięki za przepis, zaraz oblukam :) a jakbyś chciała terrorystkę poznać to zapraszam do nas, młoda szaleje na macie (!!), 2 godziny temy była kapiel i papu, śpiaca jest jak fiks bo w dzień spać nie było dane przez robotników ale spać nie bedzie i koniec! To ja dałam na matę, i sru na kafe ;P ania, to miałyśmy dziś podobnie, młoda taka zmierzła, nic jej nie pasuje :O a ja jakas wkurzona jestem i mnie czasem szlag trafia, ale trzeba robić dobrą minę ;) Inez, hmm, to mi nie wygląda na potówki, ale sama już nie wiem co o tym myśleć :P Sylwia, weź kobieto, co to jest taka mała pizza, toż to kropla w morzu ;) na zdrowie, łyknij ranigast i nie rób sobie wyrzutów :P Lece, bo jojczyk wzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) buziaki dla Szymusia z okazji skończenia 7 m-c :) Ania Layla Natalia Franek sto lat :** witajcie pół roczniaki :** Julka od 6 20 się bawi Amelka obudziła się 5 min. temu bawią się :) pogoda brzydka zachmurzone i chłodno Dziś będę Nas pakować bo jutro do teściów jedziemy Marcin na 17 ma być w Krakowie na lotnisku :) Miłego Dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i my się, a raczej ja bo Mały śpi:) Wszystkiego naj naj naj na półroczku dla Layli, Ani, Franka, Natalii i na 7-miesięcy dla Szymka:) Czy ja mówiłam, że mój Synek akceptuję w 100% pierś? Otóż przestał:( Od wczoraj, widzę, że głodny a daję cycka i ryk niemiłosierny. Dziś z rana to samo. W nocy ok było. Wczoraj na wieczór przez sen też zjadł. I teraz weź bądź mądra czy przeczekać, czy dać sztuczne. Aj nie wiem, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pytanie? Dziewczyny, które pytały o tego cycka? Czy dostałyście @? Bo gdzieś wyczytałam, że wtedy dziecko odmawiać może. Bo mnie to wczoraj brzuch bolał strasznie i może coś na rzeczy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla PÓŁROCZNIAKÓW kochanych!! i dla Szymona ;) Marta - współczuję przejść, dobrze że to już za Tobą że też tyle Maluszki muszą się nacierpieć a rodzice z nimi, nie mogąc nic pomoć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×