Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ją się za omnibusa nigdy nie uważałam. To po pierwsze. Wiedzę jaką mam w niektórych kwestiach mam od lekarzy, rehabilitantow etc. Poza tym zauważyć że nie wypowiadane się tu we wszystkich poruszanych tematach jak niektórzy. Latarnio - ciekawi mnie skąd pewność o zasobności portfela Ewy czy kogokolwiek innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latarnia i ją się nie spieram. To moje zdanie ma temat przyzwyczajeń. Poza tym jedni przyzwyczajają do nocniku już 7-8 mies dzieci, inni uważają że dieta niemowlaka ma wpływ na późniejsze nawyki zywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarnia
Dziewczyna dobrze stoi finansowo i zawdzięcza to swojej pracy i wysiłkowi, tudzież szczęściu. A skąd to wiem? Bo może podobnie mam? Stać ją na fajne zakupy dla Szymka.... i czasami czytam z przymrużeniem oka bo ja wychowuję już drugie i wiele zabawek i spraw omijam (małe doświadczenie? ) ale stabilna jest babka Ewa w tym co pisze. Może to tylko mój gust ale lubię wypowiedzi jej i mamy Lajluśki, i wielu z Was. Dobranoc, Hasananana poczytaj o tym... i uwaga nie pudruj pupska małej. Dla dzewczyn ponoć tylko kremy po zmianie pieluchy. Pozdrawiam. Szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIE USMIALAM
EWKA MYSLISZ ZE NIKT NIE POZNAJE ZE TO TY Z POMARANCZY PISZESZ??NIKT INNY BY O TWOIM PORTFELU NIE PISAL BO DZIEWCZYNY Z FB WIEDZA WZAJEMNIE ZE JEST TU WIECEJ ZASOBNYCH OSOB NIZ BIEDNIEJSZYCH.PO DRUGIE NASTEPNYM RAZEM ZMIEN STYL I PISOWNIE JEZYKA BO SIE Z CIEBIE NABIJAJA INNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
dziewczyny to nie pierwszy i nie ostatni wpis Ewy jak pisze z pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
dziwne,ze tak ja broni. Widac pełny portfel nie leczy kompleksów. Nie masz nawet kolezanek.przynajmniej nigdy nie pisałas o takowych,wiecznie brat, tesciowa, ciocia. to ktos wpadnie Ci posprzatac, cos ugotuje i w ogole jaka to Ty nie jestes ładna i pachnaca. Fajne zabawki dla Szymka???wyżej srasz niz dupe masz!!!wszystko uzywane jakbys była taka bogata to nówki bys kupowała.Dalej właź Sylwii w tyłek,moze cos Ci przysle:D Ewelina Ty tez jestes podlizuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
i nie liczy sie kto ile ma w portfelu tylko ile daje miłosci dziecku,bo mozna nie miec kasy ale kochac dziecko nad zycie. U Sylwii przynajmniej te oznaki miłosci widac, u Ewy kompletny brak!!!i ciekawe kiedy Ty sie niby z dzieckiem bawisz jak wiecznie na kafe siedzisz?No ale zapomniałam, Szymek ma przeciez tyyyyyyyyyyyyyyyyle zabawek. No i najdziwniejsze,że Twój brat fizjoterapeuta nie powiedział Ci,że pasiesz i rozleniwiasz dziecko bo lepiej,żeby stało przy pchaczu czy stoliku(uwaga firmy Fisher Price!!!:) ) niz raczkowało czy próbowało chodzic. No i te Twoje teksty o zmianie garderoby!!!Bo przeciez Ty jestes taka elegancka ,że masz same spodniczki i szpileczki. Pamietaj baba ze wsi wyjdzie ale wies z baby nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
PS. sama założyłas i sama niszczysz temat. a z reszta czego sie spodziewac po osobie,która odeszła z inneg wątku bo nikt jej nie lubił i z wszystkimi sie skóciła. Biedactwo,żeby z kims pogadac musi na necie siedziec bo nikt jej nie odwiedza. Pomysl nad soba dziewczyno!!! i zdradziło Cie droga Ewo-Latarnio to zamiłowanie do Hasy i pisanie Lajluska,tylko Ty tak piszesz!!!No i ZDROWA KOBITKA jestes:D a to,że lubisz sie przechwalac co za ile kupiłas to juz Twoja sprawa. Moim zdaniem dziewczyn nie boli twoja zasobnosc portfela tylko pycha jaka emanujesz!Szok jak mozna uwazac sie za lepsza bo ma sie wiecej pieniedzy? Za kilka lat przyjdzie twój syn i powie,że wyrzuci śmieci jak mu dasz stówe:D Ja szanuje dziewczyny za to,że sie nie przechwalaja Leniu i nierobie!!! Śmiałam sie najbardziej z Ciebie jak pisałas jaki to jest syf w słoiczkach i w ogóle jak dziewczyny zaczeły karmic dzieci nimi. Ale jak przyszła pora na szymka to juz nagle znajoma była w fabryce gerbera i jakie to tam jest wszystko sterylne i rygorystyczne!!!Zmieniasz zdanie jak Ci wygodniej.No i te Twoje zasady co do zywnosci!Glutenu i nabiału nie wprowadzasz ale dziecko je kanapki z serem żółtym. Klepnij sie z nogi bo na głowe juz za poźno.Gratki dla męze,że w ogóle z Toba wytrzymuje no chyba,że ma tak pod bania jak Ty;) To tyle na temat Twojej osoby,no chyba,ze sobie jeszcze cos przypomne. Do dziewczyn:nie bójcie sie jej.Jak jest Hasa to obie pyskuja a jak sa w pojedynke to spokój i Ewe stac jedynie na podszywki z pomaranczy. A wiekszosc z Was w nia wpatryona jak w obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! U nas nocka jednak z pobudkami. Daje popalić ta prawa górna dwójka. Wychodzi, wychodzi i wyjść nie może. Przydałaby się jakaś delikatna przerwa w tym ząbkowaniu. Tak na złapanie oddechu. Latarnia Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u Nas noc średnio dziś przespana może dlatego że mama spała z tatą a Julka miała spać w łóżeczku nad ranem się obudziła i do tatusia się musiała przytulić :) zazdrośnica :) dziś dzień porządków generalnych:) Biedroneczko-wątpię że Julka będzie chodzić przed rokiem myślę że zacznie książkowo na 12-13 m-c :) pampersy 4+ roz.9-20 różnie są pakowane u mojego męża 56 sztuk a tych co my używamy roz.4(7-18 kg) 62 sztuki :)mój mąż załatwia po 35 zł:) Jak kupiłaś activ baby to super cena porównując ile kosztują normalnie bez promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zasypianie to mam takie zdanie jak Ola rozmawiałam nawet na ten temat z moim pediatrą babeczkami nauczycielkami w przedszkolu mojej teściowej :) i wszystkie mówią to samo że dziecko powinno iść spać ok. 20 nie później najlepiej nauczyć że po wieczorynce do spania lub kąpanie i spanie :) moje dziewczyny są kąpane ok. 19 20 i przed 20 już śpią czasami wiadomo że się zdarza że pójdą później ale to wyjątkowo jak gdzieś jesteśmy albo ktoś jest u Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina U nas Szymek zazdrosny o Mamę. Wczoraj na podpuchę P. kładł mi głowę na brzuch, tak, jak Mały zwykle robi. Szymek zobaczył i zaczął spychać P. głowę. Normalnie za nocha, za uszy, żeby zepchnąć głowę ze mnie. Nie wiem, na ile świadomie to robił, ale... ;))) To jak u Was z tym karmieniem? Dwa razy dziennie pierś? Kiedy całkiem będziesz Julkę odstawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . I ją się witam rana , niewyspana . Od 6 na nogach , a noc do spokojnych też nie należała. Anusia odsypia teraz........... zobaczymy jak to będzie z posiłkami dzisiaj , bo śniadanie już o godzinę przedstawione. Zobaczymy jak to wyjdzie w środku dnia. Ja kładę Anie spać około 20 :D z polgodzinnymi wahaniami w obie strony, bo wiadomo nie da się zawsze wstrzelić w 20. :D Sylwunia ma rodzinke w domu . Się pewnie cieszy . Sylwia w chwili luzu napisz jak Laylunia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pampersy to najlepiej na sztuki chyba przeliczać, bo różne opakowania i można się pomylić. Paulina 2 tygodnie temu kupiłam w Rossmanie 82szt Active Baby za 55 zł w promocji, a wczorajsza promocja była jeszcze lepsza ... tyle ,że trzeba było wziąć 2 opakowania po 82 szt no i za 100 zł. Normalnie kosztują chyba 64 zł te 82 szt. ........... ceny spore , dlatego się nawet cieszę, bo mam teraz zapas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam kawę i zamykam. Dziś szien sprzątania. Mąż inwalida i nie pomoże , więc jest co robić. Prasowania też trochę , Trzeba brać się do roboty bo mnie wieczór zastanie :) MIŁEJ SOBOTY EWRYBADY :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś uczy/nauczyła pić Swoje Młode z tego kubka 360stopni? My od dzisiaj próbujemy, ale takim 12+, bo za duży kupiłam i już taki został. Nie bardzo idzie. Dużo lepiej z doidy. Już się nacieszyłam "przerwą w ząbkowaniu". Chyba dolne dwójki ruszyły. Dziąsła purpurowe. Górna już rozdziabała dziąsło. Ślina po pas. Nosem i buzią leci, jak z kranu. Przy jedzeniu grymasy, bo jeść się chce, a uraża. Prawie zimne jemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za powielenie. Myślałam, że pierwszy post zjadło, bo kafe coś zaszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-na dobę karmię od 2-4 karmień poczekamy do roku M.chciał by żebym tyle samo co Amelkę zobaczymy :) Biedronka-ja nie kupowałam pampersów w sklepie jedynie pieluszki dady i haggis z tych drugich nie byłam zadowolona z pierwszych średnio według mnie najlepsze pampers activ baby chusteczki bobini białe i linomag zielony zestaw do pupki :) my jesteśmy u teściów zostaniemy na noc :)jutro jedziemy do babci bo wyszła ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raquella
TaK OTo uMiEra TemaT. Nikt juZ NiE Chce tu pisaC PrzeZ CIeBie EWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro JUZ piszesz raz z malej raz z duzej litery ;) MOZE zaloguj sie JESZCZE na moje Konto!???? Waltz do usranej smierci;) skonczylam POWODZENIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecedeeee
oj ewa ewa...mozna by wiele pisac ale po co jak juz dzis sporo wyjasnilysmy to jeszcze jedna sprawa MALINOWA mam do ciebie pytanie po tej aferze z kradzieżą niku renaty od razu napisalam maila do administratora z prosba o sprawdzenie czy te posty wyszly z tego samego ip, ew. miasta i dostalam odpowiedz ze takich informacji nie moga udostepniac, jedynie organom ściagania ty napisalas ze dostalas odpowiedz od administratora (strasznie szybko, ja dopiero nast dnia) ze sa inne ip jak to ci sie udalo? nie pisalam o tym bo nie chcialam siac zamieszania ale caly czas siedzi mi to z tylu glowy i szczerze nie do konca ci przez to ufam - mam nadzieje ze to jakos mi wyjasnisz "W odniesieniu do zapytania o możliwość sprawdzenia czy porównania czy jedna osoba używa wielu nicków na podstawie adresu IP, uprzejmie informujemy, iż przedmiotowe dane stanowią tajemnicę telekomunikacyjną, jednocześnie zgodnie z art. 18 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) żądane dane mogą być udostępnione przez o2 Sp. z o.o. jedynie organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań, a zatem zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa udostępnienie przedmiotowych danych przez o2 Sp. z o.o. może nastąpić wyłącznie na podstawie żądania właściwego organu państwa skierowanego do o2 Sp. z o.o. w formie i trybie prawem przewidzianych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abecedeeee no nie wiem jak Ty to sformułowałas ale mi odpisali i masz racje dosyc szybko,że ip sie pokrywaja ale nie podali mi tych nr. moze poprosiłas o nr a nie o jego sprawdzenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym skłamała to nie podałabym Ci gdzie znaleźc administracje bo prawda wyszła by na jaw??? nie uwazasz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny powiedzcie, czy wasze foteliki samochodowe (te większe np. 9-36kg) ruszają się po zamontowaniu? Bo niby nie powinny a mój, choćbym nie wiem jak mocno pas naciągnęła, rusza się kiedy go szarpnę. Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka ja jak kupuje pampersy to za wsze przeliczam na sztuki bo nie jedna promocja jest tylko na papierze :( ja też używam tylko pampers activeBaby i ostatnio jak kupowałam przepłaciłam promocja sie skończyła a mi sie dni poplątały. w poniedziałek jest promocja na moja ulubioną kawę tak ze wyśle męża przed praca po 3 opakowania :) nati chodzi spać też koło 20 a nawet po 20. a wstajemy o 6,30 jak tata wychodzi do pracy :) ja też mogę być pomarańczką bo kiedyś dużo pisałam oj oj oj ewka masz ciętą język ale mi to nie przeszkadza, Sylwia niech sobie pisze dużą, malą literą. ważne ze byłyśmy razem ze sobą w te dni gdy czekałyśmy na nasze szkraby i nadal piszemy DZIEWCZYNY MIESIĄCZKI NIE DOSTAŁAM ALE W CIĄŻY NIE JESTEM :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pare stron temu byla dyskusja na temat parwek ja zwykłych nie podaje zastapilam je sojowymi a z sokołowa nie polecam co z tego ze maja taki % miesa jak i rowniez inne świństwa jako dodatek. Co do mleka krowiego to bede podawac po roku ale takie prosto od krowy bo z kartony nie uznaje bo ono jest sterylizowane uht a poźniej sa dosypywane różne mieszanki sztuczne, w zamian za to malemu daje mleko sojowe z wapnem i gotuje mu budyń na nim zwłaszcza uwielbia czekoladowy. U nas na razie odpukać żadne choróbsko nie panuję chyba wiejskie powietrze służy. Mnie uczono że do roku dzieci powinny głównie być karmione produktami przeznaczonymi tylko dla nich i raczej tego sie trzymam, co do słoiczków to maly zbytnio nie lubi bo sa za papkowate a on je juz tylko kawałeczki cale więc mu musze codziennie gotowac. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bry :)
brawo ! dziewczyno opisałaś wszystko co miełam na duszy od dawna ! pewnie większość dziewczyn zgodzi sie z tobą ! brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
dzieki;) co z tego,że sie zgodzą jak sie i tak boja odezwac?(nie wypowiadam sie tu za wszystkie) Na szczescie wiekszosc zmadrzała i uwierz,ze juz nie bedziesz miała przeciwniczek bo odeszły gdzies,gdzie Ty nawet nie masz szans sie dostac. Została wiekszosc Twoich zwolenników. Droga Ewo a co do kradzieży nikow czemu sie nie przyznasz? daje sobie reke uciac przy samej piź...ie,że to Ty? dziwne,ze naskoczyłas na renate a poźniej zmeniłas zdanie i puszczałas mało wiarygodna bajke. Naprawde mi Ciebie szkoda. Na miejscu Malinowej to ja bym sie cieszyła,że duuuupy mi nie bedziesz truc. Mam jeszcze kilka ciekawostek na Twój temat ale to na poźniej:) a finisz bedzie rewelacyjny;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
''Na szczescie wiekszosc zmadrzała i uwierz,ze juz nie bedziesz miała przeciwniczek bo odeszły gdzies,gdzie Ty nawet nie masz szans sie dostac. Została wiekszosc Twoich zwolenników."-to oczywiscie do naszego guru Ewy:) normalnie Zawitkowski przy Tobie to laik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×