Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Monia Dzisiaj jakoś siedzisz po pracy? Chyba, że pracujesz w niedzielę... ;) Daj namiary jakoś na siebie, to się znajdziemy. GG albo coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka my roczek planujemy zrobić w domu, najbliższa rodzina, w dzień urodzin czyli w srodę. Tort piekę sama w kształcie piłki nożnej;) prezentu jeszcze nie wybraliśmy ale najprawdopodobniej jakąś fajną zabawkę kupimy:)) ps. wróciłam na FB:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Póki co, Dziewczyny z grupy nie bardzo są chętne, żeby dodawać nowe osoby. Nie gniewaj się, ale pytałam i wykluczamy dodawanie kogokolwiek nowego. Nie to, żeby coś przeciwko Tobie miały. Ja zaglądam nadal na kafe. Może jakoś da się resztę zmobilizować, żeby czasem coś skrobnęła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia tak mi poszło w pięty ze nas tu nie ma a jednak ktos nas czytał wiec wracam a co tam moja misia wlaśnie śpi choc chciałam zmienić z 10na 11a do celowo na 12 i tylko jedną dziennie ze by moja gwiazda spała juz około20 bo na razie to mi śpi wieczorem kiedy chce i pora to zmienić co do zabawek to chciałam jej kupić klocki drewniane tylko troszkę kosztują :P i coś mi sie zdaje ze może siostra kupi na mikołaja bo sie jej oczy za świeciła jak o tym wspomniałam. na razie mamy takie drewniane puzzle i całkiem jej pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zabawek, to ja sobie zdałam sprawę z tego, że mój Chłopak NIE MA ani jednej sztuki SAMOCHODU! Ładne kwiatki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA I MY SIE WITAMY :) u nas dzien 2 dzien super :) mala spokojna...o dziwo chyba mamy malenka przerwe w zabkowaniu :) Ewa u nas jest jedno autko:) no ale Szymek aby nie miallll??????? Woooonnnn na alegro i najpiekniejszy samochodzio zakupic:) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie widzę szans na połączenie drzemek na razie. Jedna od 9 do 10:30 a druga 14:00-15:30 teraz. Ale ja już na razie nic chcę! Szymek przesypia noce od 19:00 do 6:00 rano już nawet bez picia wody. Cud nad Wisłą! Jeszcze pół roku temu wydawało mi się, że ja już NIGDY się nie wyśpię! Jesteśmy na dobrej drodze... A z tym samochodem to wtopa jak fix! Jeszcze mnie to można darować, bo Baba jestem, ale żeby Ojciec nie zauważył, że Pierworodny NIE MA FURY DO ZABAWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierdolllll sie nalezy :):):) tyle powiem :) Ewa czyli cycuchy coraz mniejsze skoro Szymko tak pieknie w nocy spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam już, ale jeszcze raz podniosę: jak robicie z roczkami? No tak nie mam serca do tego tematu, że szok! Ja bym tak chciała spokojnie, kameralnie i bez szaleństw, a widzę, że już się rodzinka nakręca... Nie wiem, czego Oni się po Nas spodziewają? Powtórki z chrzcin? Bez jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasana No i to właśnie już takie fajne nie jest. Powiedziałabym, że cycuchy w zaniku, a nie coraz mniejsze. Teraz trzeba będzie intensywny masaż włączyć, bo się zaklęsną do środka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wpadka na całego ale mysle ze w urodzinki zo stanie nadrobione u mnie tez kawa i pierni diet bleeeeeeeeeeeeeee naczynia tylko do umycia i wsio zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa....Maz niech sie bierze do dziela i tyle...masuje nanana masuje i znow nananana i bedzie dobzieieieieieeee oj bedzie!!!!! Co do roczku...hmmm i moja Jadzka juz sie nakrecila ...minso juz sie czesciwo mrozi :) 9 flach z chrzcin sie ostalo:) wiec wydatek dzy nie bedzie :) torta sie zamowi...zaprosi chrzestnych..brata z rodzina ...i ok 20 osob jak nic bedzie :) ja to sie boje ,ze rytm spania malej ta imprezka polozy"""" oby nie bo Ona spi w spokoju i ciszy... Mam nadzieje ze jak o 4 przyjda to do 10 max i koniec...w koncu to 6h //????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa moze małe wesele !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale po ważnie i u mnie coś teściowa szykuje jak by to jej dziecko plany sa takie ze by 25 podać tort a reszta i tak bedzie bo świeta. ja to bym nawet w wigilie zrobiła po obiedzie wigilijnym kawa i tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELEPECIA....glupollll przecie wiesz, ze KAZDY robi jak uwaza ;) u NAS zawsze sie swietowalo roczek , potem 5 URODZINY;) tak bardziej... Wiec niech JUZ tak zostanie , niech Jadzka sie CIESZY I szykuje ;) jesli o mnie chodzi to mogloby byc z samymi domownikami przy torcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem... jak w mieszkaniu to na raty: sobota i niedziela, bo się wszystkie nie pomieszczom. To znowu dwa dni rozwalone! Jak wszystkich razem, to tylko w knajpie możemy ugościć i faktycznie by wyszło na to, że drugie chrzciny. Nie to, żebym była skąpa, ale szkoda kasy na takie balety! Jest jeszcze opcja zorganizować roczek u Dziadka, z czego Dziadek byłby przeszczęśliwy, bo kocha w garach siedzieć i jak w chałupie tłoczno też lubi! Aleeeee... dziwnie tak trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupolek oj gupolek ze byc wiedziała bo ja sie tego lustrowania boje ledwo przeżułam chrzciny a teraz urodziny zamiast radość to panika BO JA SIE BOJE MOJE MAMUŚKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA !!!! Zapros NAS to CIE podtrzymamy na duchu;) Szampana obalimy przed I bedzie dobrze...Ewa...u Dziadka??? Wg mnie zarabisty pomysl przecie to najblizsza rodzina ;) u mnie bedzie U BABCI I DZIADZI;) a Tutaj nie robie nie mam potrzeby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U NAS by bylo...Brat z Bratowa plus 2 dzieci, My w domku to jest 6;) chrzestni 4 ( bo z nazyconymi) Prababcia, brat Ojca z Zona. I Mama CHrzestnej z mezem bo to MOJA I Mamy najlepsza kumpelka ;) z mezem to jest 19 dokladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasana No właśnie pili już okrutnie, żeby jakieś ustalenia poczynić, a tu jakoś tak... I jeszcze do tego potem Dziadka imieniny za tydzień! Dziadek bankruta strzeli i na Święta będzie chleb z masłem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ho! Dzisiaj mamy dzień na robienie hałasu! Szymek nawala różnymi przedmiotami o parkiet i płytki, i nasłuchuje... Wydaje mi się, że im większy hałas, tym większą ma radochę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×