Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Sylwia H - Kurcze strasznie u Was:(:(:( U nas nie było że tak źle. Temp max 39 st. Współczuję:( U nas co do mleka, mm 2 razy w dzień i dwa razy cycek, w nocy i rano. No i na noc kaszka. Skoro je żółty ser to ma dużo więcej wapnia niż mleku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Ewelino- piszesz o tym samym co juz kiedys Dolarka a ja pisalam ze z tych samych powodow sie waham z parowka. Inna sprawa- lekarze kaza mi zywic Tosie wg jej wieku urodzeniowego. Inne pokarmy niz mm dostaje jyz od ponad pol roku. Nabial za rada neonatologa wprowadzilam 5 mies temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Ewelino- piszesz o tym samym co juz kiedys Dolarka a ja pisalam ze z tych samych powodow sie waham z parowka. Inna sprawa- lekarze kaza mi zywic Tosie wg jej wieku urodzeniowego. Inne pokarmy niz mm dostaje jyz od ponad pol roku. Nabial za rada neonatologa wprowadzilam 5 mies temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli podaje jogurt to naturalny z owocami, raz na jakis czas zdarzy się serek. Co do biedronki- wiekszosc produktow jest znanych producentow tylko pod inna nazwa-dlatego tansze bo się nie placi za marke. Jogurty w wiekszosci sa Bakomy. Czy ja podam bakome czy z biedronki wyprodukowany przez bakome, to to samo tylko nazwa inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik - Ja doskonale rozumiem i absolutnie nie odnoszę swojego dziecka do Twojego. A co do parówek to tak mnie zdziwiło, że chcesz podać skoro starasz się córkę żywić zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja nie mówię o firmie a o składzie na opakowaniu. Nie neguje biedronki bo sama tez tam kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI dziewczyny;) bo u NAS mala pije raz mleko 150 ml rano , potem kaszka 150/200. I dopiero wieczorem mleko z kleikiem ryzowym ok 150/200 . Czyli nie odbiegmy jakos od normy. Dziekuje Czopelku;) Ogolnie znow jadlospis sie pozmienial...;)...I jestem w szoku JAKIE gwiazda potrafi RZECZY JESc bez krztuszenia" I kanapka w jakim czasie znika...szokkk Pna JUZ by najlepiej wcale mleka nie jadla;) . pocieszylas mnie z tym serem Ciotka! Ale mnie Bankable nawala...IDE cos wziac...wrrrr Jutro Jadzka laduje...musze troszke domek ogarnac...mam nadzieje ,ze Layla jutro bedzie Lepsza" bo inaczej nici..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja dopiero teraz mam czas napisać :)Amelka w przedszkolu super :) Julka czeka z utęsknieniem na Amelkę jak ją zobaczy to tak się cieszy :) wczoraj była z nami po Amelkę to jak się cieszyła wszystko ją interesowało :) Sylwuś-biedna Layla :* zdrówka Współczuję Ci przypuszczam jak się bałaś o Małą . Ewka-Julka tez się tak słodko wstydzi jak ktoś obcy do niej mówi wtula się w Nas ale kuka hehe słodko to wygląda :) my używamy pampers activ baby 4 Amelka do ok.20 m-c miała zakładanego pampersa i tylko 4 używaliśmy nie było potrzeby większego rozmiaru :) Ewa dużo znajomych używa dady z biedronki chwalą sobie :) nawet Anna Mucha je używa :D Milena-gratulacje dla Kornelki :) silna dziewczynka :) mój brat też tak wcześnie chodził :) ja podaję Julci dużo już produktów moja pediatra mnie nie skarciła za to a wręcz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam Dada dupke odparzyla. Moim zdaniem lepsze juz Babydream z Rossmanna. Dady w ogole nie trzymaja wilgoci w srodku. Ciagle pupa mokra. Po przygodzie z Dada wrocilam do pampersow baby active. U nas jeszcze rozm. 3 idzie choc jyz za krotkue chyba sa. Mam na szafie paczke babydreamow w rozm. 4 wiec moze one poda teraz w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity! Takie z Was koliżanki? No i dlaczego? Dlaczego żadna do tej pory mi nie powiedziała, jak sołtys krowie na miedzy, że przepłacam bezsensownie za pieluchy i wcale nie muszę? Kupiłam Active Baby 4+ 120 szt. za 89 PLN w Tesco. Wg mnie zajebiste. Szymek śmiga w nich od popołudnia. Zobaczymy, jak po nocce. Mam nadzieję, że Mu przypasują. Faktycznie są świetnie dla aktywnego dziecka. Leciutkie, elastyczne, dopasowane - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie neurologopeda wczoraj powiedziala ze to dobrze ze Mloda je duzo stalych produktow i duzo gryzie. Teraz ucze ja pic z kubka a potem bedzie słomka. A - dalam dzis takiego batonika owocowego z Hippa po 1 roku. Smakowalo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pampers active bab na zmianę z Dadą. Z moich doświadczeń wynika, że dady nie możemy używać non stop ale na ziemne spisują sie super. Wg mnie jakoś bardzo dobra. Fakt nawet jak pampers zasikany to nie przeszkadza a dada jak już pełna to płacz. Rosmanowskie nam nie pasowały bo jakieś takie grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- moim zdaniem sa one duzo lepsze niz premium care. Choc moja kolezanka twierdzi odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a co nas obchodzi Twoja kasa:D Skoro się upierałaś, że te premium są super to płać. Ja użyłam dwa opakowania i tyle, a poza tym śmierdziało moczem od nich jak już nasikane. Dla mnie bez sensu wydawać kasę skoro jest coś tańsze a jakoś ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Ola się zapierałam, że będę:) I nic. Może ja Ignaś będzie miał ponad rok, żeby było łatwiej od pieluchy oduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa a co do Zawitkowskiego to wydaje mi się, że facet gada mądrze:) I tak po nowoczesnemu. A gdyby chciał sie obłowić to reklamował by droższe produkty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my przy babydream od poczatku prawie, pierwsze byly huggisy, ale 2 już nam nie pasowaly. Ale dada też uzywamy i u nas zero problemow. Zgadzam się z Ewelina co do tych Premium Care- dostalismy od kogos i też mi smierdzialy już po 1 siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ja :)
Hasana , Ewa troszeczkę przesadzacie ( sprawa Malinowej ) moim zdaniem ( czytam was od 5 miesiecy ) tylko wasze bobaski i wasze sprawy sa nr. 1 pisze o Ewie bo widać ze też nie odpuszcza jasne jest to ze nasze dzieci sa naj ! ale zeby odrazu taki atak Hasany :( nieeeeeeeeeeeeładnie reszta dziewczyn nawet nie opowie sieę po stronie Malinowej bo jeszcze im się oberwie :( i tak mamy tu topik Ewy i Hasany Ewa cały czas na jakieś problemy jak nie brzuch to paluch a Hasana ją pociesza ! obie sa naj i nie ma prawa ich krytykować dziewczyny dlaczego aż tak!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wczoraj pisalam że wierze w to że corka Malinowej chodzi. Wiec jestem po jej stronie w tej kwestii zreszta nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja naprawdę jakoś tak pół-świadomie przepłacałam. Jak zaczęliśmy stosować te PC, tak nam już zostało i nikt nas nie uświadomił jakoś brutalniej, że głupotę robimy... Powiedziałabym, że wcale nie ze snobizmu, tylko z "rozpędu" jakoś. Pisałam kiedyś, że te nam pasują, więc nie szukamy lepszych. Możecie się śmiać, ale mnie się wydawało, że różnice w cenach pieluch nie mogą być aż takie piorunujące, więc nawet nie sprawdzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 2albo3 dni temu wrzucilam link do stronki z promocjami wlasnie na pieluchy Pampers- biedronka szukala- i tam wlasnie też byla pokazana ta promocja o ktorej mowisz. Wiec info mialas, a że nie zerknelas to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Zerkałam, ale ja patrzyłam tylko na promocje na PC, czy są... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec końców, bardzo się cieszę, że w spróbowaliśmy tych właśnie Active Baby i mam nadzieję, że nie odparzą Młodemu dupinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Młodzież się wyspała od 18:30 do 20:00 i nam dalej szaleje. Patrzymy obydwoje z P., kiedy się zmęczy w końcu, ale jakoś oznak znużenia nie widać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa gratulacje dla córki dopiero nadrobilam jeśli o mnie chodzi 8m dziecko juz moze chodzić u malo tego nasz sąsiad o 2tyg starszy od natii trzymany za rece śmiga a ze go dawno nie widzialam to kto wie czy już nie chodzi. za to moja córa robi do nocnika już na calego tak ze muszę kupić nocnik do rodziców. jak ją posadzę to kiedy zrobi to sie złości tak jak by mi mowiła mamo zrobilam.JESTEM TAKA DUMNA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgodze sie z marancza
powyzej.Pelepetka umiesc filmik bo zaraz oskarza Cie o klamstwa i naskocza.Hasananana zachowala sie chamsko.Dziwie sie ze zucala takie komentarze do mileny a rzadna z was nie zareagowala!ja mam dziecko ze stycznia i czesto was czytam zeby zobaczyc jakie bede miec problemy z moja coreczka potem.bardzo was lubie chociaz niektorzy sie tu rzadza.przecierz bylo widac ze hasanananana jest zazdrosna.nauczyla sie ze jej corka wszystko pierwsza robi.jednak ktos inny byl pierwszy z chodzeniem.zachowala sie hamsko i prostacko.i rzucala takie niby dwouznaczne teksty.zabolalo cos panienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×