Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość hbhbhblhbv
Ewa wymądrzasz się jak byś pół zycia spędziła w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i dzieciaki:) U nas spokojna noc, Ignaś nie budził się i wstał o 5 na mleko. A teraz buszuje po podłodze:) Jak tam u Was? Mam pytanie, potrzebuję jakiegoś sortera zabawki. Garnuszek fishera jest fajny? Czy macie do polecenia coś innego? Życzymy miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Takiej nocki jak dzisiaj to ja wszystkim Dzieciom i wszystkim Mamom życzę! Rany! Gdyby Szymek tak spał codziennie, byłabym przeszczęśliwa. Usnął co prawda z problemami, bo ząbki dokuczają, ale przespał od 20:00 do 7:00 rano! Święto w rodzinie! Raz tylko obudził się z krzykiem po 23:00, bo się chyba zakrztusił śliną albo wprost przeciwnie - w gardle Mu zaschło. Na półśpiocha dostał pierś i do rana spał jak susełek! Co do sorterów, to ja nie mam pojęcia. Mamy dwa w spadku po kuzynie - w zasadzie zwykłe kolorowe pudełka z otworami o różnych kształtach. Jedno sześcienne z przykrywką z głową słonia, a drugie o podstawie chyba sześciokąta i to ma otwory w przykrywce i w ściankach. Szymek póki co tylko wysypuje z nich klocki i zbiera z powrotem. Dopasowywania próbuje tylko na pchaczu. Garnuszek podobno hit, ale ja w sumie nie mam zdania. Matula moja mówi, że nic specjalnego za tą cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! I u nas,w końcu,po 2 tygodniach,normalną nocka...Zęby się wybiły,to i dziecko się uspokoiło;-) Zasnął o 20,o 5 pobudka na mle mle i pospał do 7 jeszcze.A potem Tatko włożył go do łóżeczka i Mamitek pospał do 8;-):-)My mamy 2 sortery-jeden ślimak Fisher Price'a i drugi normalny w formie słonia...Szału nie robią póki co...Franek woli ganiać klocki lub tłuc nimi o podłogę;-) Czy Wasze dzieci też uciekają z nocnika?Bo mój to spierdziela,aż się kurzy...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka To ile teraz Franek ma już zębów "na wierzchu"? Ja wczoraj zajrzałam i też coś się na dole dzieje, ale baaaardzo długo to trwa już. :( Dobrze, że w końcu wylazły i może będzie trochę przerwy przed następnymi. Z tym tłuczeniem o podłogę, to też zauważyłam, że Szymek wali wszystkim, ile wlezie. A najlepiej jak coś robi przy tym dużo hałasu albo się rozpada na części!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka Mój nocnik jakoś tak zaakceptował bezboleśnie. Nie wiem dlaczego. Po prostu raz drugi walnął kupala i chyba skojarzył, że to ulga albo co? Nie wiem. Tylko staram się, żeby nocnik nie był zimny, bo wtedy ucieka z dupiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka - Jak fajnie, że u Was w końcu dobrze:):):):) A mój też ucieka z nocnika i myślę, że musi do niego dorosnąć. Za miesiąc spróbuję znów:) Chyba kupie tego pchacza chicco bo dziecko mnie zgania z krzesełka obrotowego bo chce nim pojeździć po pokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zdarzało Wam się, że podczas ząbkowania Dziecko wystawia często jęzorek? Młody od dwóch dni chodzi i wystawia! I jeszcze bardzo Go to bawi, jak Mama każe schować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - Wydaję mi się, że zobaczył, że umie coś nowego i będzie to robił aż zapomni. Mój jak tylko ten dolny ząbek zaczął bardziej wyłazić zaczął zgrzytać ząbkami i wysuwać dolną szczękę do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki się usypiają. Ale się Mały stęsknił za Tatą. Przykleił się jak mały rzepik! A Mama sobie popija swoją marną Ricore i robi listę zakupów. Znowu czas uzupełnić zapasy w Tesco. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, mój też jęzorek wystawia jak mu zęby wychodzą;-) W różnych kombinacjach:-P Franek ma 6 zębów na wierzchu.Dwa całkowicie i 4 ledwo co wystające. Hasana, bo to zawsze tak jest z tymi wyjściami...Akurat w godzinie drzemki:-/ I potem weź się użeraj z niewyspanym dzieckiem:-( Slurpik, to widzę,że Franek nie jest sam w swym lęku nocnikowym;-) Ja sadzam go mimo to codziennie choć na chwilę...Ale nie zmuszam i nic na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tęsknoty za Tatą,u nas jak mąż wraca to Franek inne dziecko-tylko u niego na rękach,wtulony na maxa...A mi to daję popalić Cwaniaczek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się Chłopy pospali... Miał Duży uśpić Małego, a chrapią obydwaj! Aż tutaj niesie! Kitka Mój też jęzorkiem takie śmieszne wygibasy robi właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - Ja też nie wiem kto zasnął pierwszy jak chłopaki zasypiają w pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slurpik I też chodzisz sprawdzić, czy jeden drugiego nie przydusił? ;) Bo ja zaglądam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - Oni nie śpi aż tak ścisło:) Ignas tyłkiem do taty, a tata go trzyma w pasie ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ;) I Pociechy;) Mowie Wam dzis od samego ranca taka przybita jestem...przeczytalam wszystkie nasze porody, I tak mi sie przykro zrobilo;( Grudzien tuz tuz...zamiast wszystkie razem milo wspominac jak to bylo rok temu , ta najpiekniejsza chwile I planowac roczki naszych pociech , to wszystko sie rozpadlo. Naprawde smutno mi I smutne to..... Przykre jest to ,ze kazdy kto chcial nie znajac Nas osobiscie mogl I potrafil pod pomaranczowym nikiem oceanic Nas I Nasze zycie z wygladu""" wszystkie blondyny podciagaja do kategorii blachar" po zawodowce" , wszystkich tych co Maja inne zdanie do kategorii pyskatych rzadzicieli" I to jest wlasnie wolnosc slowa. Taaaakkk to prawda tutaj mozna bylo napisac innym kolorem ...oczernic blizniego I miec wszystko w tylku!!!! A niedziele na msze Dane I grzech wybaczony""" Na FB natomiast skomczylo sie pomaranczowo" bo wszyscy mieli twarze...wiec nie mozna bylo juz poobrazac aby sie odgryzc" I Tak Pomaranczowe szydlo wyszlo z worka;( szkoda tylko ze zabralo ze soba Tyle super ludzi!!!! Ojjjjj zapomnialabym ale przeciez to ja jestem ta zla???? Bo bluznie I pisze to co mysle echhhh Sylwia wez sie w garsc I idz dam na tace.... Tylko czy ktos sie zastanowil na tym co lepsze bluznierstwo? Czy nieszcerosc I wyzwiska rzucane pod adresem nieznanych mi osob? Obgadywanie za plecami I szyderstwa??? Niech kazdy z Nas udezy sie w piers I Sam przed soba zrobi rachunek sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcie, ja lubie zasypiac z Olem na lozku :)) przytulaski cmokaski i lulu ;)) i ja i on :))))) i tez nigdy nie wiem kto pierwszy ;)) wczoraj sie wyrwalam na popoludniowo-wieczorne zakupy. Swiatczenie sie juz wszedzie robi :)) tak milo i w ogole :)) i nawet jakas mama mi poradzila jakie buty wziac dla Ola ;)) pasuja! mierzone, przespacerowane po pokoju ;)) Olkowi i tak sie najbardziej metka spodobala... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasanana Zgadzam się z każdym słowem, które napisałaś. Nie pierwszy i nie ostatni pewnie raz... :) Renata A mój ciągle boso. Śniegi nas w końcu bez butów zastaną. :( Ale naprawdę nie ma tutaj z czego na żywo wybierać. Jakieś pojedyncze egzemplarze i z każdym coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia masz rację na początku było fajnie i milo. Fajnie było pisać że każdy może mieć swoje zdanie.... niestety tylko pisać bo jak się okazało każdy kto miał inne zdanie niż Ty lub Ewa i odważył się je wyrazić nie zgadzając się z Wami został uznany za pomarańczę z kafe. Ja odeszłam ze względu na atmosferę jaka się tam pojawiła i moim zdaniem była to zasługa Twoja Ewy i Eweliny, być może nie jestem obiektywna bo bardzo lubię Klaudię i Milenę, ale na pewno nie czuje się omamiona przez którąś z nich. Po prostu wybrałam ich towarzystwo w innej grupie (wydaje mi się że jak i inne dziewczyny, ale nie chcę się wypowiadać w ich imieniu) i chyba miałam do tego prawo. I tak na mój rozum skoro był konflikt i dziewczyny odeszły to powinnyście się cieszyć i przejść nad tym do porządku dziennego. My mamy swoja grupę bez dyktatora i władcy w postaci admina a Wy swoją z Ewą. My jesteśmy zadowolone z własnego towarzystwa a wydaje mi się że Wy staracie się na siłę drążyć temat. Sylwia ja nie chodzę do kościoła i nie daje na tace czy to znaczy że pójdę do piekła??? ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodze sie w stu procentach z Olga. Tutaj na szczescie nikt nie bedzie usuwal niewygodnych wpisow. Gadki o rzekomym omamieniu sa nie na miejscu bo kazda dziewczyna ma WLASNY ROZUM i kazda decyduje o sobie,prawda?? Kobiety nie sa slepe i nie dadza soba pomiatac. Po co przynalezec do jakies grupy w ktorej od rana nienawisc i wyzwiska?Celem mialo byc pisanie o naszych radosciach,dzieciach..tymczasem wszystko przeksztalcilo sie we wzajemne mieszanie z blotem. Widocznie dziewczyny stwierdzily ze szkoda zycia na takie cos. I GDZIE TU OMOTANIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszanie z blotem ;( skoro tak sie czulyscie to bardzo mi przykro...ja czulam sie inaczej" bardzo mi sie podobalo gdy wyzywano mnie na forum " a jeszcze bardziej podoba mi sie teraz gdy tajna grupa pod wyzwaniem , kopiuje to co piszemy szydzi z Nas...I to nie przed samymi Grudniowkami...ale przed obcymi mi osobami""" nie ladnie bardzo nie ladnie, zaczyna mi sie to coraz bardziej nie podobac...czuje sie naga""" przed ludzmi ktorych nie znam...a to zdaje sie znieslawienie I naruszenie godnosci osobistej???? Olga pytanie do Ciebie...czy moglabys podac choc jedna mija wypowiedz gdzie nie bylo mojego wlasnego zdania, tylko obrazanie innych I rzadzenie""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia przeczytaj jeszcze raz to co napisalam. Przez szydzenie dziewczyny odeszly z grupy bo chcialy skupic sie na dzieciach.Czyli o tych dzieciach i radosciach wlasnie piszemy, szkoda czasu marnowac na rozstrzasanie co jak i kiedy.Twoje pisanie o 'szydzeniu' nie ma zadnego sensu bo tak nie jest.PIszemy o naszych dzieciach -za przeproszeniem- w dupie majac te dziecinne przepychanki z grudnowek. Myslisz ze ja nie mam nic do roboty tylko snuc intrygi? Wole sie cieszyc i chwalic swoim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 'nagosci' i prywatnosci to bez obrazy Sylwia ale Ty naprawde myslisz ze skoro dziewczyny sa w nowym miejscu to interesuja sie Twoja prywatnoscia?jakbys conajmniej gwiazda filmowa byla?? a niby z jakiej racji? bo cos nowego sie zaczyna wlasnie zeby zapomniec o starym. w nowym miejscu dziewczyny ruszyly do przodu umawiajac sie ze o konfliktach juz nie wspominamy tak samo jak i o was samych,bo i po co? wiec polecam Tobie to samo sylwia,przestac rozstrzasac, wymyslac bzdury (jak te o omotaniu czy szydzeniu) i dopowiadac sobie.Zamknij ten rozdzial i ciesz sie swoim zyciem/dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda...bo szkoda, ale moze chociaz jak nie na wspolnym forum to czasem tu sie odezwiecie tak normalnie dziewczyny...bez patrzenia czy piszecie do Stasi, Krysi...czy np do mnie hmm? qrcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racaj Royal" szkoda czasu tracic na bzdety I roztrzasanie...tak tez zrobie!!!! I Prosze nie wypowiadaj sie wiecej na Moj tematz ta ironiczna pogarda" bo naprawde czuc ja na odleglosc bez doszukiwania" KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mnie nie róbcie jakiegos guru, które omotało dziewczyny!!! Maja swoja wole, chcialy przejsc do grupy, która UWAGA istania juz od ponad miesiąca to była ich wola...widocznie miały Was dosyc...teraz każda z nas jest administratorem i rzadzi w grupie!!! Hmmmm...co do pomarańczy to udowodnij mi,że to ja bo jakos nigdy mnie nie bawiły takie podchody jak Twoje znajome...Zapytaj sie kolezanki o Latarnie:P I nie przezywaj tak tej blondi, Ty mnie posadzałas o kłamstwo i "Hamstwo" ..Skłamałam bo co? bo moje dziecko szybciej postawilo pierwsze kroki niż Twoja Córka??? Ja nawet nie chciałam Wam tego mówic!!! a co do chamstwa to wyszło z Twojego zachowania...skoro odeszlam z grupy i pożegnałam sie kulturalnie po co piszesz wiadomosci i mnie wyzywasz? zachowujecie sie jak 10-letnie dzieci, którym ktos zabrał cukierka... to na tyle w mojej kwestii do Was..żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie pisalam,żeby sie kłocic czy atakowac, tylko poprostu jak widze to "wybielanie" sie to az mnie mdli...ja to tak dla jasnosci, a nie,żeby rozwalic Wam forum:) Pozdrawiam pozostałe osoby, które tu wchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×